Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie potrafię cieszyć się z macierzyństwa

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem co się ze mną dzieje....Rok temu urodziłam córkę, kocham ją nad życie...zawsze pięknie spała, jest kochanym dzieckiem, grzeczna. Od pewnego czasu budzi się o 4-5 nie może zasnąć. Próbuję wszystkiego żeby spała dalej, noszenia, suszarki, misia szumisia ale nieraz nie mam sił, jestem w drugiej ciąży i nie mogę jej tak nosić. Do tego bardzo się denerwuje wtedy. Biegam od rana i krzyczę na męża, wyzywam z tej bezsilności i zmęczenie. W nocy co.godzine się budzę, żeby sprawdzić czy dziecko śpi, czy jest przykryta itd. Nie potrafię się zrelaksować. Jestem z dzieckiem 24/7 bo ona nie chce z nikim innym zostać. Jestem ostatnio klebkiem nerwów nie wiem dlaczego....ciągle się denerwuje i płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hormony. Wcześnie zdecydowałaś się na 2 :o Za chwilę będziesz mieć 1,5 roczniaka i noworodka to będzie jezzz. A dlaczego nie śpisz w dzień z dzieckiem? Jak pracuje mąż. O której jest w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz nie dajesz rady a chciałaś drugie dziecko? No szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko od urodzenia jadło po 4 razy w nocy do 2r.z wiwc nie narzekaj, i tak miałaś sporo luzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzasz czy jest przykryta ? :O Kurde upały takie niemiłosierne a ta jeszcze okrywa dziecko. To nie dziwota ze płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci na pocieche,ze minie. Tez bylam w podobnej sytuacji. Drugie dziecko, ku mojemu zdumieniu, spało jak anioł. Moze mala nie potrzebuje duzo snu? Moja, jak miala rok, po prostu przestała w dzien spac i wtedy dluzaje spala rano.. A moze cos jej jest? pytalas lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×