Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie umie zaakceptować narzeczonego córki.

Polecane posty

Gość gość

Pisałam już tu kiedyś. Jesteśmy teraz z mężem u mojej córki. Zostajemy do końca tygodnia. Nie umiem go zaakceptować chociaż bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikogo to nie obchodzi.nic nie musisz,ona i tak i tak go kocha i ma zamiar z nim zyc.co sie stalo ze go az tak nie lubisz?Pamietaj im wjecej go nienawidzisz tym szczesliwszy jest on z twoja corka!powinnas sie wcale nimi nie interesowac,zyj sobie twoim zyciem i olewaj reszte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAMUSIU! Dawniej był prosty sposób na tą biologię, mocnych parę pasów aż dupsko czerwone i szybko przybywało oleju do głowy. Ale wtedy rodzice byli mądrzy, a i dzieci po takich doświadczeniach szybko nabierały rozumu do głowy. Z niegrzeczną córeczką tylko taka rozmowa jest kreatywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba mi się jego styl, włosy ułożone na p**dusia, jest sportowcem często go w domu nie ma, nie umie gotować, nie sprząta, bo mu się nie chce. Ma taki styl trochę na geja, ka wiem, że w Niemczech mają całkiem inny styl niż w Polsce, ale dla mnie to trochę styl geja. Jest strasznie chudy z tego co wiem waży 67-70 kg przy wzroście 182cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma 25 lat i nigdy nie została uderzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama mówi zawsze ,, Ideał przystojny, bogaty". No dobra, ale moja mama to starsze pokolenie i nie rozumie pewnych rzeczy. A ja uważam, że pieniądze w związku to nie wszystko, a dla mojej córki miłość jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ASHLEY
Rodzicom zależy przede wszystkim, żeby ich córka i jej dzieci kiedyś dobrze żyły, a do tego odpowiedni zięć byłby bardzo przydatny:-) Dziś owszem kobieta może pracować i zarobić sama na siebie i na dzieci, ale nawet mimo tego, przydałby się jej partner, który byłby wsparciem, a nie obciążeniem. Więc gdy córka przyprowadza do domu chłopaka w obszarpanych dżinsach, z kolczykiem w nosie, oraz z wyraźną pogardą w oczach do wszelkich dóbr materialnych, to pokażcie mi ojca, który polubi takiego gościa! Ojciec nie chce by zięć był na utrzymaniu jego córki:-P Ona jeszcze tego nie wie, bo jest młoda i myśli, że "miłość wszystko zwycięży". Jak jej kiedyś przyjdzie pracować zawodowo, zajmować się dzieckiem i domem i jeszcze wysłuchiwać pretensji bezrobotnego męża, to może się okazać, że miłość tego nie przezwycięży:-P Nie pojmuję, dlaczego niektóre kobiety wiążą się z naprawdę beznadziejnymi mężczyznami. Już lepiej być starą panną, nawet taką z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy w podartych spodniach nie przyszedł, ale wyglądał tak : karmelowe spodnie, biała bluzka z rękawem 3 / 4 i do tego czarna marynarka. Teraz on jest sportowcem, ma dobrze płatną prace, ale wiadomo jak się kończą kariery i może być później bezrobotny. On ma dopiero 26 lat, a ma kasy jak lodu, boje się, że kiedyś mu odbije od pieniędzy i sławy, a moje dziecko będzie tylko cierpieć. Mówi się, że takie typy ,, mogą mieć każdą". Są razem 5 lat. Nie wiem czy jest mojej córce wierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kto nie "umie?". Analfabełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie umiem zaakceptować narzeczonego mojej córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:56 dzis taka moda-nie wiem czy wiesz ze dzieci wcale sie nie stresuja tak jak my ze sprzataniem.moje dzieci tez brudasy ,i niech sobie zyja tak jak lubia.mojej znajomej corka przyprowadzila chlopaka do niej do domu i ja tam pojechalam na inspekcje-to ci powiem ze nie mial miejsca na twarzy gdzie by nie bylo piercinga!dziury w spodniach mial bardzo duze,siedzial w kurtce skorzanej z nitami,z kieszeni do paska mial przyczepiony taki wielki lancuch,wlosy?farbowane na czarno (sam sobie farbowal)Pochwalilam go ze ma ladne wlosy i jest modnie ubrany-chlopak sie bardzo ucieszyl.Dzis jest zadbany ma bardzo dobra prace,wlosow nie farbuje,powyrzucal lancuchy i dziurawe spodnie.Corka znajomej wpadla z jakims chlopakiem co brzdakal na gitarze coreczka ma 3 latka(nie zyja ze soba)i tak sie skonczylo. Jeszcze moga byc z niego LUDZIE!!! nie zalamuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i niech sobie bedzie analfabetka! mnie to nie przeszkadza. "UMIE"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ty z nim bedziesz zyla:-)przestan sie martwic dadza sobie rade,jak im bedzie brod przeszkadzal to sie wyprowadza gdzie indziej,nie musisz zyc dla nich ,nie martw sie a zobaczysz ze sie ulozy dziecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolczyki kiedyś miał ale w uszach teraz już nie nosi, chociaż z raz go widziałam w nich. A z takich nadprogramowych rzeczy to ma tatuaż na lewej ręce. On bardziej ubiera się jak gej niż jakiś rock czy jak to się tam mówi. Włosy ułożone. Ubiera się w drogich sklepach tak jak moja córka odkąd z nim jest. Nosi jakieś swetry, a z pod nich wychodzi jakaś biała bluzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka sprząta, ale on nie sprząta. Chociaż raz w tygodniu mają sprzątaczkę, obiadów nie gotouja, bo zamawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwarzniejsze jest ze sa zdrowi! a ze maja syf to jest tak u wszystkich,porozwalane ubrania,kartony po pizzach i innych chinskich potrawach,i pelno butelek i puszek po Red bull.nieraz jak ktos ma przyjsc to chowaja ten syf pod lozko..Pamietaj ze to sa mlodzi ludzie i maja zupelnie inne zeczy w glowie niz sprzatanie.I z nimi sie nie dogadasz,pojedziesz do domu i u nich bedzie ten sam syf!Ciesz sie ze im sie dobrze powodzi,ze nie mieszkaja w afryce,i ze corka nie ma muslima za narzeczonego(nie chodzi w NIKAB)!czy jak to sie nazywa.MOGLO BYC GORZEJ. zycze Ci milej niedzieli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no aż tak źle nie jest, bo on musi się zdrowo odżywiać. Np. Śniadania robi moja córka, bo zazwyczaj jest to owsianka, drugie śniadanie do pracy też sobie robi, bo zazwyczaj jest to koktajl ma jakoś specjalny sprzęt do tego. Jakieś tam butelki po red bullach się nie walaja bo oni tego zwyczajnie nie spożywają. Ale za to kartony po obiadach wylatują ze śmietnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to widzisz jakie dobre dzieci POWINNAS BYC Z NICH DUMNA.zdrowo jedza ,trenuja,i co ty bys jeszcze chciala?WEZ JUZ ODETNIJ TA PEPOWINE!znajdz jakas hobby kup sobie psa?jedz na wczasy?TE DZIECI TO JAK ANIOLY.mozemy sie zamienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto daj im żyć.Nie szukaj dziury w całym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On musi, a moja córka musi pilnować jego diety. Sama trenuje, bo chce mieć ładną figurę. A on jest chudy, więc gruba być nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I cieszy mnie ze dbaja o siebie i o zdrowie:-) I po co sie czepiacie kobiety ?nich sobie pisze o tym co ja gnebi,na Kafe kazdy moze pisac co chce!nic tylko atakuja niewinne osoby, a CI ktorzy sie wyzywaja i bluznia to nic nikogo nie obchodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co po dbaniu po siebie. To nie jest jakoś ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj im spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×