Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NIE UWIERZYCIE ,ale kolezanka zmienia podpaski tak rzadko..przyznala mi sie.

Polecane posty

Gość gość

mowila ze jak ma okres to jej schodzą 3 podpaski na dzien i liczac w tym noc tez to jakas masakra ja zmieniam co godzine i ledwo mi opakowanie 3o podpasek starcza na jeden okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tak leci w 1 trzech dniach ze chodzilam bym z czerwonym tylkiem. zmieniam co 2-3 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Ja używam i podpasek i tamponów i też mi wychodzi jakies 3 podpaski na dzień. Dziewczyna pewnie też używa tamponów. Poza tym co ci do tego? To jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zmieniam co godzine i ledwo mi opakowanie 3o podpasek starcza na jeden okres. to idż się zbadaj bo to nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i? Ja używam 4 tamponów na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak jak kolezanka, nie mam potrzeby wiecej, nie krwawie obficie.jesli tampon to 1 dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli musisz zmieniać podpaski co godzinę lub dwie to trzeba iść z tym do ginekologa. To nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w puerwszych trzech dniach zuzywam ok 5 podpasek dziennie razem z noca. Pozniej juz 2 dziennie trzecia na noc. jak macie takie silne krwawienia to radze isc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wytarczy maly wysilek i czuc jak mi leci. i sparawdzam a tu cala podpaska czerwona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli ma się mało obfity okres, to chodzi o względy higieniczne. Noszenie 6-7 godzin jednej podpaski, nawet odrobinę ubrudzonej jest niezdrowe. Ale przecież na każdym kroku, szczególnie latem czuć jak ludzie śmierdzą, więc o jakiej higienie ja mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam 500+ i nie stać mnie na więcej podpasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmienia podpaski co godzinę, ale jednocześnie na cały okres zużywa jedno opakowanie-30 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam miałam tak że mi podpaski schodziły jeszcze rzadziej niż twojej koleżance. Po prostu miałam tak skąpe krawienie. Co ty myślisz autorko że wszystkie kobiety krwawią tak samo jak ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:39 to majtki też sobie zmieniaj co pare godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:47 może ma okres 2-3 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie zużywam podpasek nie wiadomo jak dużo, nie mam obfitych krwawień. A jak ty musisz tak czesto zmieniać, to musisz iść do lekarza, bo to nie jest normalne, masz jakieś problemy, które ginekolog powinien zdiagnozować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uzywam tamponow , srednio co 3-4 h zalezy od potrzeby, ale zurzytego tampona owijam wlasnie podpaska , podpaske w opakowanie i do kosza! Zupelnie nie rozumiem jak mozna niezawinieta zurzyta podpaske czy tampona wrzucic do kosza gdzies w restauracji czy innej galerii, nie mowiac o tym ze w domu tez wszysvy domownicy musieliby to ogladac! Nie wiadomo jak sie zycie potoczy, a ktos to musi posprzatac! Jakos srednio chcialabym odrywac od dna kosza( bo niektore takie male, nie maja woreczkow) czyjejs zakrwawionej podpaski, czy chocby ogladac zurzytego tampona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez względu na to jakie się ma krwawienie chodzenie z jedna podpaska tyle godzin jest niehigienicznie. Porownywanie tego do majtek jest nieadekwatne. Krew jest wspaniala pozywka dla bakterii, nawet mala jej ilosc. Stad tez naeet przy skapym krwawieniu lub pod koniec okresu nalezy podpaske czy tampon zmieniac czesciej bo ryzykuje się infekcja. Szczegolnie,.ze w czasie okresu organizm jest oslabiony i bardziej na infekcje podatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:40, jakbys miala 500+ to podpaski nie bylyby ci potrzebne! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czasami też tylko jedna na dzień zużyję. Reszta to tampony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zużywam 3-4 podpaski na cały okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jak tak krwawisz to powinnaś pilnie zgłosić się do ginekologa,jak nie chcesz dorobić się silnej anemi i transfuzji krwi jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwa opak na 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet mało krwi na podpasce po którejś godzinie zaczyna capic. I nie mówcie,że wasze nie śmierdzi. Fleje normalnie. A ta od tampony co nosi jeden dzień,jak sikasz? Wyciagasz tampona,szukasz i zakładasz to ponownie czy sikasz z tamponem w środku,brudasie. Wstyd,kobiety. Makijaż,paznokcie zrobione,a w majtkach gnoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:15 tampony trzeba wymieniać co 4-6godzin, nie częściej. Tss... Jeżeli musisz zmieniać częściej to trzeba inny rozmiar wybrać. Jeżeli wymieniasz co 6 godzin to jak nic masz 4 dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta co nosi 1 tampona na dzień to jak sikasz? Wyciagasz sikasz i zakładasz ponownie czy sikasz z tamponem w środku,Tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przy każdym sikaniu tampona wyciągac?bez przesady z 15razy na dzień bym to robiła, suche tampony bym wyciągała. Tak sikam tyle razy bo dużo pije i jestem zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:28 hahahahaha a co ma tampon do robienia siusiu? Przecież to dwie osobne dziurki. Omg debilka roku na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
19.28 hahhahahahahhahaahha jaki kretyn! :D On/ ona myśli że kobieta ma jeden otwór od krwi i od sikania! Hahahah to dopiero porażka edukacyjna! :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×