Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NobodyKnows

Nie wiem co myśleć

Polecane posty

Gość NobodyKnows

Witam. Cykle mam 28 dniowe, zawsze wszystko było regularnie. Ostatnią miesiączkę miałam 4 lipca i teraz powinna być 1 sierpnia. Ale jednak nie przyszla.. (wiem ze to tylko dwa dni..) brzuch pobolewa jak na okres od tygodnia..stosunek byl 2 dni przed owulacja i w owulacje bez zabezpieczeń. Test robiłam 31 lipca ale wyszedł negatywny. Kiedy mozna zrobić test ponownie? I czy wogule jest sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm mam to samo, ja ostatni @ miałam 5 lipca, 2 lipca powinien być okres najpóźniej bo mam krótsze cykle, 25-27 dni a tu nic...Bóle jak na okres, brzuch i piersi dokuczaja plus bóle krzyża jak w pierwszej ciąży ale test robiłam wczoraj i negatywny...poczekam jeszcze ze 2 dni i testuje znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście spodziewałabym się w najbliższych dniach miesiączki.. test już pokazał wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej miało być 2 sierpnia a nie lipca, sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NobodyKnows
Tylko, że testy przed dniami spodziewanej miesiączki nie zawsze wychodzą prawidłowo dlatego pytam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem.. ale z doświadczenia powiem, że na dwa, trzy dni przed spodziewaną miesiączką przeważnie są już wiarygodne.. Ale może w Twoim przypadku będzie inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NobodyKnows
W mojej rodzinie byly sytuacje ze pomimo ciazy testy byly negatywne :D dlatego sprobuje raz jeszcze chyba jutro rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a więc trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, jutro dostaniesz miesiaczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NobodyKnows
Jak narazie sie na to nie zanosi. Zawsze bolaly mnie piersi 3dni przed i dzien przed brzuch. No ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×