Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rysia1989

Nie wiem co o tym myśleć czy to ciąża

Polecane posty

Witam jestem tu nowa. Staramy sie z męzem o dziecko. Niestety to bedzie moja druga ciaża w ktora chce zajsc bo pierwsza zakonczyla sie poronieniem w 12 tygodniu. Okazalo sie ze byl pusty pecherzyk. W czerwcu 2016 roku mialam zabieg łyzeczkowania. Od tamtej pory nie moge zajsc w Ciaze. moje cykle to 30 31dc. Ostatnia miesiczke mialam 29grudnia... dzis jest 35dc i jeszcze nie przyszla.. robilam wczoraj test wyszedl negatywny, dzis rano zrobilam drugi tez negatywny. brzuch pobolewa jak na okres ale zamiast niego leca mi biale uplawy.. czy to mozliwe ze jestem w ciazy? a testy jeszcze tego nie wykazuja? prosze o odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź na betę to będziesz miała pewność. Moim zdaniem okres mógł się przesunąć ze stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
testy mają różną czułość, zawsze poleca się go zrobić w dzień kiedy masz dostać okres. U mnie się to trochę nie sprawdziło, bo w ten właśnie dzień zrobiłam i kreski nie wyszły. Zrobiłam parę dni później i było coś tak bladego, że tylko pod światło można było dojrzeć kreseczkę. Dopiero po 2 tygodniach od daty spodziewanego okresu wyszły dwie krechy wyraźne. Po samych objawach takich nie wyczujesz czy to ciąża czy zbliżający się okres. Więc cierpliwości i powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robilam dzisiaj test o czułoci 10mlU/ml i to jest 4 dzien po terminie @ wiec wydaje mi sie ze nie klamie. ale zawszze czlowiek ma nadzieje do samego konca... w pierwszej ciazy test mi wyszedl 5 dni przed planowanym terinem@ wiec juz sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×