Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem co o tym myśleć. .test fotka

Polecane posty

Gość gość

Witajcie dziewczyny. Nie myślałam że założę tutaj temat typu "test ciazowy cień cienia" ale jednak nie wiem co o tym myśleć. Staram się od ponad roku o drugie dziecko, od przeszło pół roku mam bardzo nieregularne cykle. Od ponad 50 dni nie mam okresu,robiłam testy wcześniej ok.tyg.temu i wychodziły negatywne. Jeszcze wczoraj czułam się jak przed okresem. Mam trochę obolałe piersi ale nie jakoś bardzo. Czuje się ociezala, już z 3 noce pod rząd jak spałam i się gwałtownie przekrecilam na bok to poczułam dziwne szarpniecie w lewym jajniku. Poza tym żadnych objawów. Wizyte u lekarza mam dopiero za 2 tyg. w zwiazku z moimi cyklami i tym ze nie zachodze w ciaze, nie mieszkam w Polsce wiec nie mam możliwości iść na betę tak po prostu. To zdjęcie mojego testu. http://pokazywarka.pl/nacezc/#zdjecie18750055 Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciaza jak nic jesli test wyszedl do 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie wyszedł taki do 5 minut tylko miałam wrażenie ze juz na sile doszukuje się tej drugiej kreski. Mam jeszcze jeden test,korci mnie żeby zrobić ale ten był zrobiony z rana po przebudzeniu a i tak jest ledwo widoczna druga krecha. I boję się że to znowu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test kosztuje 5bzl to żaden wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczesna ciaza. Cos ci sie poprzesuwalo w cyklu. Test ciazowy pozytywny wychodzi tylko w 2 przypadkach w ciazy i w chorobach nowotworowych ukladu rodnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:09 tu nie chodzi przeciez o żaden wydatek.mam drugi test w domu. Tylko nie wiem czy jest sens go robić dziś skoro z rana test wyszedł tak jak na zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mam nadzieje ze jednak ciąża a nie rak. Cytologie mam za tydz.:^ czy jest szansa ze test tak pokazuje gdyby był to drugi trzeci tydz.od owulacji? Bo tak mi się wydaje ze w dni gdy powinnam mieć okres to miałam śluz płodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj kilka dni i powtórz test z rana. jesli to ciąża to będzie o wiele wyraźniejsza kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zrobię za kilka dni ponowny, ale boje się rozczarować bo to juz ponad rok starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zrobila za dwa dni rano -staraj sie wieczorem dnia poprzedniego mniej pic. Wtedy jak wyjdzie ciemniejsza to ciaza-ja miałam taka sama kreskę i po 2 dniach byla troche ciemniejsza. Udalo sie i mam 3 letnia coreczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób teraz tylko daj więcej moczu. Ja miałam taka sama kreskę, po pół h powtorzyłam i były dwie mocne. Daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyraźnie pozytywny :)...nie ma sensu powtarzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam jeszcze jeden trzymałam chwile dłużej w moczu i wyszło podobnie nawet może i ciut jasniej.. pozostaje mi powtórzyć za parę dni, a odczuwam taki niepokoj i nawet się nie potrafię cieszyc ze może jednak się udało dopóki nie zobaczę grubych kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie ma znaczenia czy jest grupa, chyba żeby taka mocna wyszła to jakiś 7 tydzień musi być :), no na pewno nie 4, 5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i nie ma znaczenia żeby była gruba, ale ta jednak jest mało wyrazna. Kurcze dziewczyny bardzo bym chciała ale nie chce się nakręcac chociaż wiem ze i tak będę o tym myślała aż do następnego testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes w ciazy tez tak mialam. dzisiaj juz 30 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie pewne że ciąża...dla świętego spokoju zrób a 3 dni i na pewno będzie wyraźniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny. Zasialyscie we mnie ziarenko nadziei; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś taka nieufna przez to jest wyraźna kreska, no nie mocna różowa, ale jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz przy pierwszym dziecku jak robiłam test jakieś 2 tyg.po terminie okresu to miałam wyraźne. A teraz to trochę cień cienia jak to mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny;-) tu autorka. dziś ponownie wykonałam test tylko z innej firmy i wyszedł podobnie jak ten wczorajszy. Poleciałam kupić test elektroniczny z clearblue który pokazuje czy ciąża i który tydz.i okazuje się ze tak:-)ciąża okolo 4-5 tydz.:-) nadal nie mogę uwierzyć;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje. to ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×