Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem czy zdecydować się na trzecie dziecko.

Polecane posty

Gość gość

Już dawno ustaliliśmy z mężem, że będziemy mieć troje dzieci. Przyszedł czas na trzecie, a ja się boję. Nadal marzę o trójeczce, ale boję się, czy będę w stanie porządnie zająć się każdym dzieckiem, każdemu poświęcić z osobna należny mu czas. Nie wiem co robić :/ Nasze dzieci mają 2 i 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj jeszcze rok może dwa lata. Ja mam taką różnicę i było ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj w klubie. Moje też mają 2 i 4. Ja właśnie wróciłam do pracy, żeby trochę zaoszczędzić (opiekunka na szczęście dostaje mniej niż połowę mojej pensji), chcemy za kilka miesięcy kupić większe mieszkanie i starać się o 3. Wszystko zaplanowane, ale. .. nagle zrobiło mi się tak wygodnie, że nie wiem czy będę chciała znów do tego wracać. Mi osobiście jest najtrudniej gdy dziecko ma ok 10- 20 miesięcy. Więc teraz mam taki luuuz i jest bosko. Ale mam silny instynkt macierzyński i tak naprawdę marzę o dużej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiam was..swridla mnie 1 to masakra jakas..a wam rok po roku w gowna wchodzic? A gdzie prace gdzies a wyjechac Wyspac sie... I robic na to tyle lat..wksztalcic... Podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ile masz lat? Ja mam córcię prawie 6 lat synka 3latka i jestem w 21tc:-) mam lat 31.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja jestem w 3 ciazy ale nie planowanej. Zyje sie dalej ;) musze wnioskowac plusy, bo minusy moga mnie tylko zalamac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko daj spokój . Skup se na tym co masz. Pamiętaj Zycie ma sie tylko jedno i warto czasami pomyśleć tylko o swojej d***e :) czyt wygodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli czujesz się już na siłach to pewnie że się decyduj, jeśli jeszcze chcesz poczekać to poczekaj, nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja drugiego nie chce, a tu ktoś marzy o trzecim ;) Podziwiam ;) Dla mnie obsesją stało się ciągłe myślenie, a nawet wymawianie na głos kwestii, żebym już nigdy więcej nie miała dzieci ;) ale Autorce życzę powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam łatwiej... 1 dziecko 3 latka chcieliśmy żeby miało rodzeństwo myśleliśmy o 3 kiedyś i bach bliźniaki. Fajna różnica u was była tylko 5 lat między najstarszym i najmłodszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie tutaj o trzecim dziecku, my 2 miesiące temu zdecydowaliśmy się z mężem na piąte dziecko ,to będzie moja czwarta cesarka, w ogóle boję się żeby wszystko było okej z tą ciążą żeby mi się blizna nie rozeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo chciałabym mieć czwarte a nie zachodzę w ciążę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Mam 37 lat, więc nie tak mało. Mam też stałą pracę, mamy swoje mieszkanie, więc warunki są. Od początku ustaliliśmy, że będzie troje dzieci, ale zaczęłam się bać. Mój strach dotyczy tylko tego, czy każdemu dziecku dam radę poświęcić indywidualną uwagę, bo już teraz jest z tym ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 4 5 ludzie jakie wy macie mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od poczatku ustaliliście 3ojkę dzieci. I fajnie , ale czy zycie czasem nie weryfikuje pewnych rzeczy? Ustalić sobie mozna ale zycie toczy sie własnym torem. Kiedys mogliście tak myslec ale teraz wiesz z czym sie to wiąże i nagle to nie jest wirtualne doświadczenie i potrzeba. Jprdl pakować sie w kierat dobrowolnie :/ Tak, mam jedynaczkę i dobrze nam z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz ze boisz sie jedynie tego czy bedziesz w stanie wszystkim maluchomo poswiecic odpowiednia ilosc uwagi. Masz 37 lat i zastanawiam sie czy nie boisz sie ze dziecko mogloby sie urodzic chore...nie masz takich obaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 27 lat i też chciałam mieć trójkę dzieci ale niestety maleństwo urodzilo się z wadą i nie planuje więcej dzieci bo widzę jak jest.ciężko. naprawdę podziwiam autorkę ja z jednym ledwo daje radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z jaką wadą urodziło się dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skomplikowana wada genetyczna której następstwem są deformacje kończyn i mój.aniołek nigdy nie będzie sprawny w 100% pomimo tego ze lekarze nas pocieszają ze są gorsze wady. Główkę na szczęście ma zdrową ale nie mogę sobie darować ze będzie potrzebował pomocy innych i tyle się nacierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Normalne. Dzieci nie potrzebują pałaców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaszana
Hej jestem mama 13lat i. 6 lat. Córek Mam plan na 3 dziecko mam 33 lata i pracuje na etacie .Jak każdy fajnie by było jak by był syn ale i córeczka będzie fajnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bym chciała drugie a tu prawie pol roku i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pieprzę, 2, 4 lata i chce trzecie, ale babsko wytrzymałe nie do zajechania przez chłopa i dzieci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak urodzisz nr 3 dzieci będą miały 3 i 5 lat dasz spokojnie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ja zawsze chciałam 3 dzieci. Mam dziecko 5 letnie i syn skończył roczek. Wyleczylam się z trzeciego dziecka definitywnie. Nigdy więcej małych dzieci w domu. Chce wrócić do pracy na jesieni , zająć się sobą i dziećmi którymi już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a później nie zapomnij zrobić czwartego i kolejnego, a co tam, dasz radę, baby są wytrzymałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robota tasmowa,co dwa lata..Jarek sie cieszy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 4 5 ludzie jakie wy macie mieszkania? x niektórzy jeszcze mają domy i dużo miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a później nie zapomnij zrobić czwartego i kolejnego, a co tam, dasz radę, baby są wytrzymałe x a co was to interesuje, jedna chce i będzie miała piątkę dzieci bo jej szczęście daje gromadka dzieci, dużo ludzi w domu itd., wam daje szczescie praca i wygoda w postaci 1 dziecka jeśli wgl.. nie trzeba sie wzajemnie obrazac, to ze wy macie 1 dziecko nie oznacza ze jest to jedyna sluszna droga.. nie każdy mieszka w mieszkaniu 40m2 i zarabia 1500 ze nie stac go na wiecej dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego macie taki ból d**y, jak ktoś chce mieć więcej niż 1 lub 2 dzieci? Przecież nie musicie łożyć kasy na te dzieci ani chodzić za te kobiety w ciąży. U was w mieszkaniu też nie będą mieszkać. Jak tylko coś jest inaczej niż u większości to już jest zle i trzeba z tego kpic. Chore podejście, chorych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×