Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem jak niektóre kobiety mogą sypiać z brudasami i rodzić im brązowe dzieci

Polecane posty

Gość gość

Dla mnie to odrażające, pomijając to że taki typ urody mi się zupełnie nie podoba, to pchanie się w inną kulturę, religię, tradycje i obyczaje. Najczęściej tacy faceci nie szanują kobiet i traktują je jak popychadła, a dzieci? Nawet nie chce mi się komentować tej taniej egzotyki. Mi jest niepotrzebny Hindus, Arab, Pakol, Turas czy murzyn prosto z NIgerii, najczęściej z takimi wiążą się zakompleksione dziewczyny ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też to odraża. Mam takie samo zdanie jak Ty. Popieram w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100% prawdy, byłam w UK i widziałam jaki sort tanich dziewuch lata za ciapatymi i murzynami, żadna inteligentna kobieta z klasą nie weźmie sobie jakiegoś dzikusa wychwalającego Allaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam w Brukseli to biała kobieta, a tym bardziej blondynka nie mogła spokojnie samotnie przejść 10 metrów przez miasto, żeby jej jakiś ciapaty nie zaczepił z seksualnymi propozycjami. To było przerażające. Na szczęście w hotelu ochroniarzem był wielki pan , który przeganiał i bronił nas przed tymi dzikusami, którzy chcieli nas śledzić w drodze do pokoju. Nie chcę by w Polsce było tak samo. Ale przez tych walniętych entuzjastów mutlikulti, tak niestety może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Multikulturalizm to tragedia, w Niemczech co chwila są manifestacje anty-islamskie, ludzie już mają dość tej dziczy, przecież tam na porządku dziennym jest wyśmiewanie białych dzieci w niemieckich szkołach. Tyle tam tego brudu jest że porobili sobie getta i tam urzędują, aż strach tam się zapuszczać nawet w środku dnia. Jakiś czas temu sama Angela Merkel stwierdziła że system multi-culti to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dziale 'poza polską' są różne wątki o związkach z takimi właśnie gagatkami z krajów islamskich, dajcie spokój, dziewczyny tam masowo wypisują o tym, że są poniżane, bite, zastraszane, że nie wiedzą co robić i dokąd pójść, bo są dzieci, bo on grozi że im je wywiezie, że kobieta w islamie nie ma żadnych praw do dziecka itp. są jakieś akcje na facebooku dla kobiet które szukają swoich dzieci w krajach ich mężów, no po prostu horror. w życiu bym nie weszła dobrowolnie w takie bagno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty w niemczech w zyciu nie bylas mitomanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ten temat męczysz pało niemyta? dopiero usunęli, a ta dalej jedzie z tymi debilizmami. Ciebie to nie tylko biały, czarny, czerwony i żółty nie chce ale nawet i zielony rzyga na twój widok krowo :o zgłaszam to do usunięcia znów :D papa poczwaro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co zgłaszacie tematy skoro tych "do usunięcia" nikt nie czyta, oprócz pieniaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehehe dobre zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka wrzuca do jednego worka arabow i murzynow! o ile moge zgodzic sie ze wyznawcy allaha to jakas porazka (kobieta jest zerem) to nienawisc do murzynow tylko za ich kolor skory to czysty rasizm i autorka jest w tym przypadku zacofana,podla i ciemna rasistka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×