Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 5raz

nie wystapilam o 500plus ale chyba jednak złoże podanie...

Polecane posty

Gość mama 5raz

mamy 4 dzieci. stać nas na ich utrzymanie, dobrze nam się powodzi. obecnie jestem w ciąży (ostatniej). I słyszę ciągle glupkowate komentarze ludzi-w sklepach, w przychodni,restauracji czy na basenie ze "za ich pieniądze się bawię i dalej sie mnoze".nie chce mi się tłumaczyć obcej osobie ze pracujemy oboje z mężem i płacimy duże podatki a o zasiłek nawet nie złożyłam papierów. W 3 dotychczasowych ciazach miałam plan pracować do konca-tylko z blizniakami mi się nie udało. dzieci mają 2x3lata, 6 i 10 lat. nad 5 dzieckiem się zastanawialiśmy bo balismy sie ze znów będzie ciaza mnoga no i mam juz 37lat... ale sie zdecydowaliśmy i 500plus nie mialo na to wplywu. a czuje się w miejscach publicznych jak jakiś pasożyt bo pojawiam się z grupka dzieci i z widocznym już brzuchem. co niedziela chodziliśmy do ulubionej restauracji, teraz nie mam ochoty wychodziC z domu :( A zawsze tam zostawialismy ok 500zl. ale ze dwa tygodnie temu usłyszałam od innego gościa ze pincet dostali to przyszli się nazrec. nie wytrzymałam i powiedziałam, że żre on i jego gruba locha, a ja i moja rodzina jemy za zarobione przez nas pieniądze. on się uciszyl a mi wcale nie zrobiło się lepiej bo znizylam się do poziomu do którego nie chciałam się znizac. i teraz się zastanawiam czy nie wystąpić o te 500plus skoro i tak wiele osób mi dogryza? ja płacę podatek w większej kwocie niż niejeden z tych docinajacych zarabia ale i tak gadają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne masz 4 dzieci i nie bierzezz 500 + hehe a swistak siedzi ble ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba prowo, skoro nawet milionerka Łukomska Pyżalska bierze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 5raz
nie, nie biorę ale chyba zacznę. tym bardziej mnie w tym utwierdza wasza postawa, że skoro mam dzieci to muszę brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe jasne nie bierzesz :) tak tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no uważaj, że od razu uwierzymy, że nie bierzesz 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babsko wytrzymała, nie do zajechania przez chłopa i dzieci, z tobą to tylko do pługa i orać pole, po co ciągnik kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja Ci wierzę akurat, ludzie są beznadziejni i na Twoim miejscu wystapiłabym o to 500 plus i z podniesioną głową "żarła" w najdroższej restauracji ktorą lubicie.Ludzka zazdrość nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 5raz
to ze Wy żyjecie z zasiłków nie znaczy ze każdy tak ma. dla mnie te 1500zl to mniej niż 10%mojego dochodu więc było mi to niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 5raz
do gościa z 14:56. ale ja tak nie umiem... przykro mi sie robi jak slysze te docinki, bo razem z mezem na wszystko ciężko pracujemy, zapewniamy dzieciom naprawdę fajne warunki bo nas na to stać. a słyszę glupkowate komentarze od osób które nic o mnie nie wiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież są oficjalne dane z informacją, ile procent uprawnionych nie przyjelo zasilku. Chyba predzej to sa ludzie bogaci, a nie biedni, prawda? Autorko, wez to podanie o 500+ złóż. Skoro ci przysługuje, to czemu masz nie korzystac? Ludzmi sie nie przejmuj, większość to idioci. A jeśli faktycznie nie potrzebujesz tych pieniędzy i wystarcza waszych wyplat na oszczedności dla dzieci itd., to może przeznacz je na jakiś cel charytatywny, dzieci albo zwierzęta? Wtedy na pewno te pieniądze byłyby lepiej wydane niż przez patologię albo nasze państwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie bierzesz? po ur 5-tego dziecka będzie wpadac tobie 2 tys złotych, wiec nie musisz korzystać z tych pieniędzy, a możesz odkladac dzieciom na ich konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE wierze Ci nie i kropka nie uwierzę że WSZYSCY LUDZIE zrobili z ciebie vip celebrytkę Uwiez są osoby które mają cie w d***e :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko czyli masz 15000 zl na miesiac na 6 odob a za chwile 7. To wcale nie jest tak duzo wiec czym.sie tu chwalisz? Przy takich niskich dochodach nie wierze ze nie pobierasz 500 +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bzdury. Ja biore 500+ i nigdy mi nikt nic nie powiedział nawet ze znajomych a gdzie tam obcy. I już to widze jak obcy ludzie do was z tekstami startują. Nawet w jeden taki przypadek bym nie uwierzyła a gdzie tam żeby niby nagminne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To da sie pracować i mieć 5 dzieci w tym bliźniaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha zarabia 15 tysięcy i co chwila w ciąże zachodzi jak królica . Acha, acha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak autorko kazdy zyje z zasilkow tylko.ty jedna na swiecie pracujesz. Tak sobie to tlumacz .ludzie mają w d***e co zra twoje dzieci bo wierz mi malo kogo interesują obce bachory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 5raz
ja zarabiam 7tysięcy, maz 8-10. i nie mnoze się jak krolica bo jestem w 4 ciąży a odstępy między jedną a druga to 3 lata lub więcej. także spokojnie mam czas na pracę. pracuje w większości w domu, 1-2 razy w tygodniu na kilka h jadę do firmy. jestem grafikiem. maz jest programista i nasze dochody jak na tą branżę nie są to jakieś mega zarobki, bo wolę więcej czasu rodzinie poświęcić. .. od znajomych tego nie słyszę ale od obcych jak pojawia my się cała rodzina. nie jest to wprost do mnie kierowane, tylko takie glosniejsze komentarze które ludzie rzucają gdzieś obok ale na tyle głośne żebym je usłyszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po raz kolejny czym ty sie tak podniecasz? Nawet te 17 tys na 7 osob to nie jest duzo. Przy takich niskich dochodach powinnas brac 500 + a ty robisz z siebie wielka bogaczke ktora nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 5raz
niczym się nie podniecam. uważam ze przeszło 2 tys na osobę na miesiąc to kwota pozwalająca żyć na odpowiednim poziomie i nie potrzebuje zasiłków z opieki. za bogaczke się nie uważam bo nawet wśród dość bliskich znajomych mam osoby które zarabiają miesięcznie więcej niż ja rocznie-a i to nie są jeszcze milionerzy... bo są ludzie zarabiający dużo więcej. ale wiem też ze są ludzie którzy zarabiają dużo mniej i dotąd uważałam ze to dla nich jest ten program. ze powinni z tego korzystać ludzie którym naprawdę brakuje od 1 do 1. Ale jeśli ja z tego nie korzystam a spotykam się z nienawiścią i jadem ze strony ludzi za nic to może zacznę brać tą kasę w myśl zasady ze jak i tak mnie oceniają to niech mają przynajmniej powód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, od maja na 3 dzieci mialabys odlozone 12 tysiecy. Nie wierze, ze bylabys az tak glupia, by pogardzic ta kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mama czworki dzieci i taka przy kasie nie ma co robic tylko siedziec na kafe i sie zalic jaka ona biedna ze ktos jej docina, slaba ta restauracja ze pozwalaja sobie na takie docinki, jak bys zostawiala tyle kasy raz na tydz to by ci dywan rozkladali a nie takie teksty, chyba ze to byl bar mleczny :-D jaaasne :-) napisz jeszcze ze masz piekny dom wille i osiolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to kafeteria jest tylko dla plebsu i mopsiar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i myślicie że Łukomska-Pyżalska co miesiąc leci do kasy i z utęsknieniem czeka na to pincet ahahahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co do kasy ? pieniądze wypływają jej na konto a kupuje za to waciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a bierz ta kase i okładajcie na konto dzieciakom, jak daja to brac i niech zazdrosników zżera z zazdrosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale was żółć zalewa i dobrze, tylko to wam pozostało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie 15 tys na tak liczna rodzine to nie jest aż taka duża kwota, jeśli faktycznie nie pobierasz 500+ to dziwie Ci si, bo mogłabys te pieniadze kierowac na jakies konto oszczednosciowe dla dzieci. Nie dziw sie ze inni mysla ze to prowo bo przy takich dochodach chodzic do knajpy i zostawiac 500 zł? to co wy jecie i gdzie? wolałabym isc na pizze z gromadką i zapłaciłabys 100-150, zwłąszcza ze nie macie sie czym rzucac. Pis niestety podzielił narod i współczuje ze musisz wysłuchiwac takich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie widzę nigdzie żeby autorka się chwaliła i podniecala a durne kwoki na zasilkach juz się oburzyly :D co w tym dziwnego że nie każdy czeka w kolejce do mopsu :D bozeee co za babsztyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×