Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niekonczaca sie zgaga

Niekonczaca sie zgaga w ciazy

Polecane posty

Gość Niekonczaca sie zgaga

Jestem w drugim trymestrze ciazy i od samego poczatku meczy mnie zgaga. Przed ciaza raczej zgagi nigdy nie mialam. Teraz meczy mnie codziennie, probowalam jesc inaczej i nic. Nie wiem co ja powoduje u mnie, moze taka moja uroda? Nie biore zadnych lekarstw na zgage bo nie chce, ale meczy mnie, ze mam ja codziennie, czesto przez caly dzien. Mam takie uczucie jakby mi cos wiecznie stalo w przelyku. Macie jakies sprawdzone sposoby, przezylyscie cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, przezyłam, bralam leki i byłam zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko rennie. Zużyłam 6 opakowań. Przejdzie dopiero jak urodzisz. Niestety kondolencje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez się tak męczyłam i zaczęłam brać renni 5 dni przed porodem. Żałowałam, że nie chciałam brac nic wcześniej. Mnie zgaga męczyła przez cały dzień i budziła w nocy. nawet po wodzie mineralnej miałam zgagę. Na chwilę przechodziło po wypiciu prawie wrzącego mleka. Przeszło za sekundę po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekonczaca sie zgaga
Tak mysle, ze chyba bede nalezec do tego grona, ktore ma notorycznie zgage ;) Chociaz moze lepsza zgaga niz inne okropne objawy. Rennie jest bezpieczne? Bralyscie codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chciałam brać żadnych leków. Z innych rzeczy pomagała mi tylko jedna: woda Zuber. Jest okropna w smaku i zapachu, ale pomagała. Piłam szklankę tej wody pół na pół ze zwykłą woda i po chwili zgaga przechodziła navjakas godzinę, dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. Mam ten sam problem. Jestem kilka dni przed porodem i nadal nie przeszlo. Jesli chodzi o leki to Gaviscon - jest na jakis tam algach dlatego moga go brac kobiety w ciazy. Poczytaj na necie. Ale ja wybralam tylko jedno opakowanie bo przechodzi ale za jakas godz wraca. Ewentualnie zimne mleko tez na chwile mi pomagalo. Jednaj NAJLEPSZYM dla mnie sposobem sa gumy do zucia. Airwaves porzeczkowe - rewelacja. Chodzi o to ze jak zujesz to co chwile lykasz i soki trawienne Ci sie nie cofaja. Sprobuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam ten bol. Ja mam zgage prawie codziennie i pomagaja mi jedynie wymioty.. tzn wymiotuje kwasem - doslownie.. i dopiero po nich moge spokojnie dotrwac do rana. o o Wczesniej pomagalo mi mleko, niestety przestalo :/ dzis kupilam Rennie i zobaczymy czy to cos da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę Cię, że u mnie zgaga przeszła ok. 16 tygodnia. Niestety wróciła w trzecim trymestrze. :D Z tego co może pomóc: zimne mleko, migdały, coca cola. Z leków Rennie i Gaviscon, są bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migdały to pamietam, ale jeszcze pani doktor radziła mi taki bezpieczny lek, i pomagał, bardzo stary sal vichy czy jakoś tak. rozpuszcza sie to w wodzie a potem pije jak jest potrzeba. dobrza rzec z. stała przy łóżku zaaawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam zgaga 7 miesięcy i dwa dni po porodzie. Mi pomagał renomie ale tylko na początku, migdały,mięta ,Coca cola zero i mleko. Przed samym porodem spałam prawie na siedząco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczynki, jestem 5 dni po terminie i zgaga dalej mnie chwyta kilka razy w nocy,na szczescie pije gaviscon, nie cierpie go ale pomaga na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najlepszy sposób na zgagę, to zjeść plasterek cytryny :) zjem i jak ręka odjął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko migdaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykla soda oczyszczona-lyzeczke w szklance wody, wymieszac i wypic :) Ochyda , ale soda zobojetnia kwas w zołądku i jedynie bekac sie chce by uwolnic wytworzony wodór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rennie mi pomagalo ale sporo tego zezarlam :p minelo jak reka odjal po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×