Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niemowle 7 mcy i nie siedzi

Polecane posty

Gość gość

Hej. Ile miały wasze dzieci, kiedy posadzone potrafiły chwilkę posiedzieć bez podporu? Mój syn ma 7 miesięcy i nie potrafi. Do raczkowania też się nie zbiera. Tylko leży i "pływa". Ile czasu minęło odkąd potrafiły posadzone siedzieć do samodzielnego siadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy dziecka nie sadzałam. Usiadła sama jak miała 9 mies z pozycji czworaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sadzaj dziecka na sile, bo bedzie mialo krzywy kregoslup. corka usiadla jak miala 9msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądziłam dzieci. Same usiadł z pozycji na czworaka. Syn 8 miesięcy córka 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sadzalam, w 8 miesiacu zaczela raczkowac i tydzien pozniej sama usiadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posadzony siedział w 5, sam usiadł w 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starszy syn mial 8 mcy jak nauczyl sie raczkowac i zaczal siadac. Mlodszy obecnie ma 7 i jeszcze ani nie siada ani nie raczkuje i nie jest to zaden powod do zmartwien. Najgorsze co mozna zrobic to na sile sadzac dziecko podpierajac poduszkami. Jakas glupia matka bedzie sie cieszyc przez chwile ze "dziecko samo siedzi", a dziecko pozniej moze miec cale zycie problemy z kregoslupem :/ wiec nic na sile autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sadzam go, żeby była jasność. Po prostu koleżanki mi mówiły, że ich dzieci najpierw siedziały posadzone a potem same siadały więc sprawdziłam czy usiedzi posadzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usiadl zaraz jak skonczyl 7msc i kilka dni pozniej raczkowal Teraz ma 8 i kilka dni i stoi sobie przy meblach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 9 miesiaca ma czas zeby siedziec. Pozniej do lekarza A czy dziecko ma nadwage? Jest pulchne? Bo takim jest trudniej i pozniej zabieraja sie do wszystkiego w sumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synek jest szczupły ale długi. Ma 75cm i waży 8.5kg. Wagowo jest między 50 a 75 centylem a wzrost jest ponad siatką centylową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tez tyle skończył i nie siedzi. Ale mam pytanie do mam - nie Sadzam go przy pomocy poduszek, ale w spacerówce reguluje oparcie na Max, bo wyciąga główkę, dźwiga sie na niższym poziomie. Doradzacie czy mozna tak robić? Maz mi mowi, żebym dawała na Max, bo takie dźwiganie ciagle główki małego obciąża i lepiej od razu spacerówkę regulować najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No moj w gondoli jeszcze jeździ ale już prawie nie ma miejsca a do spacerówki ponoć dopiero jak sam usiądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój miał 9 miesięcy jak sam usiadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj z pollezacego jak sie czegos zlapie to jest w stanie usiasc. Za tydzien bedzie mial pol roku. Staram sie go nie sadzac, klade na podloge. Potrafi sie przekrecic na brzuch, ladnie sie trzyma ale nie lubi na dluzsza mete. Ale tylko poczuje pollezaca pizycje ( w krzeselku do karmienia, czy lezac na mnie) to ciska sie do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sadzana siedziała stabilnie jak miała około 7 m-cy, a sama usiadła jak miała 8 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje też ma 7 i nie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma 7 miesiecy i tez nie siedzi. Pediatra mi powiedziala, ze po 27 tygodniu mozna juz sadzac dziecko. Ja robie tak podaje mu rece a on sie sam podciaga i sobie siedzi trzymajac sie mnie :). Mam inne pytanie. Czy wasze dZieci juz gaworza mama, tata, baba, dada itp. Bo moj nic :/ jak byl mniejszy wydawal dzwieki typu grr wrrr brrr a teraz tylko uuuuu i nic troche mnie to martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×