Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przedszkolanka z piekła rodem

Nienawidzę bachorów, a... jestem przedszkolanką...

Polecane posty

Gość Przedszkolanka z piekła rodem

Eh, co za życie, każdego dnia pracy mam ochotę rozszarpać tych małych judaszów, to już pewnie - nigdy nie chcę mieć dzieci, po prostu nie idzie tego wytrzymać. Chciałabym w Nowym Roku znaleźć jakąś pracę biurową, gdzieś w administracji, ale ciężko z pracą w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie lubię gówniarzy
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafaterkaaa
a co one ci takiego robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama ...
Też nie lubię obcych dzieci, swoje będę kochać bardzo 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedszkolanka z piekła rodem
przyszła mamo, czasami nawet swoje ciężko pokochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhnyjmjymk
moze jestes moja sasiadką?Mam tez taką po zawodówce co w przedszkolu pracuje,swoje dzieci bije i drze morde na nie a pracuje w przedszkolu :-0 takie france powinny w zakładach pogrzebowych robic a nie z dziećmi,gdybys miała pod opieka moje dzieci a cos bys im zrobiła złego to popamietałabys mnie do konca zycia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedszkolanka z piekła rodem
nhnyjmjymk - skończyłam studia i nie mam dzieci, zresztą napisałam o swojej bezdzietności w pierwszym poście, więc najwyraźniej masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, albo jesteś po prostu głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedszkolanka z piekła rodem
Nie, ja tylko je mocniej czasem potrząsne albo niby niechcący uderzę :P raz zamknęlam 1 dziecko same w sali żeby je nastraszyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhnyjmjymk
słuchaj cipko nie nazywaj mnie głupia bo ja nie mam nierówno po sufitem zeby pracowac z dziećmi których nie cierpie,więc stul mordę suko,zycze ci zeby kiedys w przyszosci ktoś nienawidził twoje dzieci ,see you :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barcelonabarcelona
Ale chwalisz się czy żalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedszkolanka z piekła rodem
nhnyjmjymk - Twoich na pewno nienawidzą, poznałam już wiele przedszkolanek, i naprawdę mało jest takich z powołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez przedszkolanka..........
i tez nienawidze bachorow:-O nawet odechcialo mi sie miec wlasne. a najbardziej zaluje, ze wybralam ten zawod :-O w dodatku ciagle bylam chora a to grypa a to to, to tamto bo wiecznie chore bachory do przedszkoli przyprowadzacie zanim sie na mnie rzucicie od 5 lat nie pracuje juz w tym zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhnyjmjymk
i tu si mylisz,ja sie obracam w kręgu NORMLNYCH osób które jesli z dziecmi pracują to je lubia a bynajmniej szanuja (nie nazywają np bachorami jak ty).Moje dzieci sa lubiane,przynajmniej w szkole,nie wiem w jakiej patologii ty sie chowałas ze tak nie lubisz dzieci i jeszcze pchasz sie do pracy z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhnyjmjymk
i to własnie tak jest jak głupiutkie panienki po szkole sredniej pchają sie na pedagogike wczesnoszkolna i potem siedzą na kafeterii i zalą sie do całego swiata ze nienawidzą bachorów,macie sie pizdy czym chwalić :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka prawda że dość łatwo dostać pracę z dziećmi (jeśli chodzi o wykształcenie) to co studiujesz + specjalizacja pedagogiczna/kurs i potem takie osoby które idą na łatwiznę kształcą nowe generacje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedszkolanka z piekła rodem
nhnyjmjymk - najpierw kretynko, naucz się różnicy między "przynajmniej", a "bynajmniej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhnyjmjymk
wez spierdalaj szmato i mnie nie pouczaj wielka nauczycielko,włazisz na forum dla przyszłych i obecnych matek i nazywasz dzieci bachorami?Dla mnie juz jestes skonczona ale nie będe się z gównem bić bo zaczyna smierdzieć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze chcesz przestraszyc mamy... Ale majac takie podejscie powinnas zmienic prace-z czysto egoistycznej przyczyny-co to za frustracja musi byc tak pracowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhnyjmjymk
autorka nzywa dzieci judaszami a sam jest dwulicową małpą,ciekawe czy jej pracodawca wie jakie ma podejscie dod zieci i czy jak się starała o prace to mówiła prawdę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie on jest?
to się k...zwolnij!!!!naszczeście póki co roboty nie ma i musisz pracować z uśmiechniętą gębą!!!hahaha i podcierać dupy tym dzieciom!!!!hahaha dobrze ci tak głupia krowo!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedszkolanka z piekła rodem
gdzie on jest? - Nie cieszę się pracując z dziećmi, i nigdy im nie podcierałam tyłków, a jak się jakiś bachor zeszczał to dzwoniłam po rodziców. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhnyjmjymk
a przepraszam ciebie to łańcuchami ciągnęli do tej pracy czy sama żes poszła bo szukałas zarobku idiotko?Do kogo masz teraz pretensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up....
naprawde zadzwonllas-hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhnyjmjymk
buhahaha...bachor...zeszczał...a mnie poucza wiesniara...ale słownictwo,pani przeszkolanka po studiach...o zesz kur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie on jest?
to coś kłamiesz szkolu bo mam dziecko w przedszkolu i wiem,że jak dziecko zrobi kupe i nie umie się podetrzeć to pani przedszkolanka to robi!!!!!!!!!!!a jak się posika to ma ubrania w razie takich awarji i po żadnych k.............wa rodziców nikt nie dzwoni!!!!spadaj głupia nawalona kłamczucho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhnyjmjymk
njagorsze jest uganianie z paniusiami po studiach które własnie dają opinie o sobie na tym forum :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufvufdv
I jaki cel jest w zakladaniu takich tematow? Az strach dziecko do przedszkola wyslac, ze na taka zolze trafi. Nie rozumiem po co sie pchalas na przedszkolanke skoro dla ciebie dzieci to bachory i tak ich nienawidzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhnyjmjymk
dobra ja zmykam bo ide na bal a wy dalej się użalajcie nad sobą jakie jestescie nieszczesliwe w swpjej pracy. P.S.Mam prace którą kocham,męza którego kocham i dzieci cuuuudowne które kocham całym sercem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie on jest?
nie słuchajcie jej jest najebana i tyle!!!!!!!!!!!w przedszkolach teraz mają oko na takie PAOLOGIE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedszkolanka z piekła rodem
gdzie on jest? - przedszkola nie są jednakowe i na tych samych zasadach, u nas dzieci mają być samodzielne, a jak nie to będą czekać obsikane na mamusię lub tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×