Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nienawidzę żony mojego brata

Polecane posty

Gość gość

Ona jest teraz w trzeciej ciąży i każdą przechodziła i przechodzi wspaniale. Wygląda pięknie, jest uśmiechnięta itd. Po ciąży też żadnej nadwagi, figura idealna, płaski brzuch i fajne cycki, a każe z dzieci karmiła ponad rok. Ja mam 1 dziecko i ta ciąża to był dla mnie koszmar ( chociaż nic złego się nie działo ), ja poszam od razu na L4 a ta do 8 miesiąca pracowała. Jej się wszystko udaje, jest zadbana, sliczna, szczupła ( a bedzie miała trzecie dziecko!!!) z moim bratem są szcześliwi, chodzą trzymajac się za rekea ja sie rozwodze teraz z moim mężem. Bo on się w końcu wkurzył bo ja nie chciałam sie zajmowac małą tylko dalej imprezować wiec ja chodziłam sama na imprezy a mąż zostawał z dzieckiem w domu. Nienawidzę tej p***y żonki brata - wszystko się tejk****e udaje a jaco ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ha sama jesteś sobie winna, że mąż się z Tobą rozwodzie. Gdybym miała taką żonę sama bym ją zostawiła. A za swoje nieszczęścia nie obwiniaj kogoś innego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty mozesz przynajmniej wysrać swój jad na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie po 3 dzieci ma miedzy nogami studnie jesli cie to pocieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty powinnaś być szczęśliwa, ze bratu się układa. A nie cudowac na forum. A kogo to jest wina, ze nie dbasz o siebie? Po ciąży KAŻDĄ TAK KAŻDA! Może wrócić do dawnej figury. Jestem mama trzech dziewczynek. Trojaczkow! Na początku wazylam 66kg. Na koniec ciąży 102! Po pół roku znów wazylam 68kg. Wszystko się da jak się chce. Nie ma wymówek, ze dzieci. Ze nie ma czasu. Czas ZAWSZE się znajdzie chociaż 20min codziennie na ćwiczenia. Tylko trzeba chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat mówi, ze jego zonka teraz bardziej dba o siebie jak ma dzieci, jest fit bo ćwiczy po 30 minut dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym była Twoim mężem też bym cie kopnęła w tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście twoja bratowa to królica , też bym jej nienawidziła bo nienawidzę wszystkie krówska które mają więcej niż jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam ma studnie między nogami po trójce dzieci to zastanawiam się czy osoba to pisząca wie co to jest cipka jak jest zbudowana itd. itp. A poza tym jak cipka po porodzie jest jak studnia chlapcząca to znak że coś jest nie tak idzie się do lekarza i załatwia problem :-) Rany ja mam czworo dzieci a cipkę mam normalną regularnie chodzę do gina I nie wyobrażam sobie życia bez seksu ale to dlatego że moja babcia kochana też miała pięcioro dzieci i też nie miała nigdy w tamtych czasach problemów aż do późnej starości z drogami rodnymi a ja mam jej silne geny jestem stworzona do rodzenia dzieci i orki w polu :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 05 wiesz nie każda jest stworzona żeby mieć jedno niektóre maja po prostu większe potrzeby :-) Mnie to bawi taki paradoks bo ja mam pięcioro dzieci a moja najlepsza przyjaciółka ma jedno i kochamy się :-) jak siostry co lepsze obie jesteśmy jedynaczkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×