Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość ania172

Chciała bym się dowiedziec czy ktoś się tam leczy lub leczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
ja się tam leczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u kogo sie leczysz
i jakie spostrzeżenia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
leczę sie u Zosika. Dopiero od marca, wiec krótko. jestem po 2 inseminacji, teraz czekam na rezultat :) troche naciągają na kasę, ale myslę, że są dobrymi fachowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten POLMED na jakiej
ulicy sie miesci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
Partynicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania172
ja zaczynam w sierpniu... jeszcze niewiem czy IUI czy in vitro ... dowiem się w piątek za tydzień bo będe miała robione HSG , po którym będe wiedziała czy moge podejśc do IUI. ALICJA jeżeli możesz to napisz czy oni wykonują na miejscu wszystkie badania ; hormonalne , i czy długo czeka się na wyniki i jeżeli możesz to jaka jest twoja przyczyna niepłodności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę.... może jednak jeszcze się ktoś znajdzie i coś napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
ania 172 - niestety oni nie robią żadnych badań. Lekarz daje listę badan, które należy wykonać i musisz je zrobić u siebie w przychodni lub szpitalu. U nas nie ma konkretnej przyczyny niepłodności, no może ta, że mam jeden jajowód niedrożny, ale z tym można zajśc w ciążę. Mi jednak sie nie udaje. Jutro będę testować no i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Ale mam złe przeczucia, obym sie myliła. Napisz coś o sobie. jakie wy macie problemy, ile sie staracie? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja 77-trzymam za ciebie kciuki i wierze że się uda ...mam nadzieje że dasz znac i fajnie że chociaż z tobą moge pogadac o tym polmedzie bo dziewczyny z innych stron leczą się w innych klinikach a co klimnika to inne zasady a ja mam najbliżej do wrocławia ok.100 km ... moją historie choroby przeczytaj sobie w temacie ; wczesna ciąża-dolegliwości ;na stronie 72 post z dnia 08-07-2009 godz. 23;58 ...ale ci dokładnie podałam ...pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
hej Aniu! Niestety znowu mi sie nie udało. Jak chcesz, to dołącz do nas. ja piszę na topiku JEDNO MARZENIE na antykoncepcji. Jest tam fajna atmosfera i dziewczyny moga dużo doradzić, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja staram sie od 2006 roku w maju 2006 udało się ale straciłam w lipcu. leczyłam sie u różnych lekarzy. w pazdzierniku 2008 trafiłam do Korzenewskiego we Wrocławiu w grudniu miałam ustalany termin na laparoskopie. w lutym miałam laparoskopie . a w marcu dowiedziałam sie ze jestem w ciąży. no i w tej chwili jestem w 19 tygodniu ciaży. dlatego dziewczyny nie załamujcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja tak mi przykro;-( może czas zacząc wierzyc że się uda i wtedy będzie dobrze ... zawsze myślimy i przeczuwamy że nic z tego nie będzie chyba musimy zacząc wierzyc .... byłam na tym topiku ale jeszcze się nie wpisywałam... jeszcze mam do ciebie jedną prośbę - czy na pierwszą wstępną wizytę do POLMEDU po zarejestrowaniu długo się czeka ... jak zadzwonie jutro to mniej więcej za ile karzą mi przyjechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
Ania - z tego co wiem, to długo sie czeka na wizyte do dr Polaka, bo on przyjmuje raz w tygodniu, ale do Zosika nie czeka sie długo. Myslę, że jak zadzwonisz jutro, to możesz sioe załapać nawet w tym samym tygodniu. Oni sie zresztą wymieniają, ja chodze do Zosika, ale np. drugą insemkę robił mi własnie Polak. Bo mieszka na miejscu, wiec jest zawsze pod ręką. Malawronka - dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edy.1000
hej, ja też tam trafiłam - Polmed we w-wiu i chociaż jestem "nowa" to mam dużo wiary w to miejsce i w dr. Polaka. Mam tylko pytanie do bardziej zaawansowanych dziewczyn- jak to wszystko tam wygląda - te zabiegi czy to są bolesne ile to trwa. ( chodzi o "insemkę " itp..) i jakie są przeciętne terminy zajcia w ciąże w tej klinice ? ( chociaż pewnie indywidualna sprawa -ale jakieś średnie statystyki chyba są ??? :) pozrawiam i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to inseminacja jest zabiegiem zupełnie bezbolesnym .... samo podanie nasienia trwa jakieś 10 min. ....długo trwa jego przygotowanie bo ok. 2 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edy.1000
to przynajmniej tyle - że nie boli , z tego co wiem badanie przepływu jajowodów to nie bardzo przyjemna sprawa :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edy.1000
mam też pytanie - o ziółka - zwłaszcza o zioła ojca Klimuszki czy ktoś stosuje i czy to działa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HSG-no nie jest to miłe badanie ale bardzo krótkie i da się znieśc,ziółek nie stosowałam to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DZIEWCZYNY! JESTEM TU NOWA, ALE CHCĘ PODZIELIĆ SIĘ Z WAMI SWOIMI SPOSTRZEŻENIAMI; BYLIŚMY Z MĘŻEM W TYM TYGODNIU PIERWSZY RAZ W POLMEDZIE; WYBRALIŚMY TĘ KLINIKĘ Z POWODU BARDZO DOBRYCH OPINII W INTERNECIE, GŁ. NA TEMAT DRA POLAKA; BARDZO ZALEŻAŁO MI ŻEBY UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ WŁAŚNIE DO DRA POLAKA, ALE NAJBLIŻSZY TERMIN: PAŹDZIERNIK !!, WIĘC PIELĘGNIARKA ZAPISAŁA NAS DO DRA SIEJKOWSKIEGO I MUSZĘ POWIEDZIEĆ, ŻE JESTEŚMY Z MĘŻEM BARDZO ZADOWOLENI Z WIZYTY. DR SIEJKOWSKI JEST BARDZO SYMPATYCZNY I KONKRETNY. SIEDZIELIŚMY W GABINECIE PONAD GODZINĘ, DR PRZEPROWADZIŁ Z NAMI NAPRAWDĘ SZCZEGÓŁOWY WYWIAD, ODPOWIADAŁ NA WSZYSTKIE ZADANE PYTANIA, ZROBIŁ BAD. USG. DZIEWCZYNY JAK MACIE JAKIEŚ PYTANIA, TO CZEKAM... I POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ...moja druga wizyta była właśnie z dr. Siejkowskim i też wyszłam z niej bardzo zadowolona .....to naprawdę fajny i miły lekarz....planujecie IUI czy invitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badanie wykonywałam w szpitalu na kasę chorych, bo prywatnie to badanie jest drogie....wynik wyszedł niejednoznacznie czyli lekarz który mi robił badanie to uznał że jajowód jest drożny ,natomiast dr. Zosik z polmedu ,że jest niewyrazne zdięcie i można by powtórzyc ,natomiast dr. Siejkowski powiedział że może zdjęcie jest niewyrazne ale kontrast się wylał ,myślę że Zosik chciał naciągnąc na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zaczęliśmy myśleć o dziecku w 2005r. Miałam schizy, wszędzie widziałam dzieci, bo bardzo chciałam mmieć swoje; totalna masakra; rok starań i nic; byłam w szoku, co jest grane?, przecież jestem zdrowa, mąż też, nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych; więc poszliśmy do lekarza, który zrobił nam badania; m.in. spermy, na wrogość śluzu, skierował mnie na hsg, no i w końcu iui. Niestety po inseminacji też nie zaszłam, byłam bardzo rozczarowana i zawiedziona, no i odpuściliśmy. Miałam dość lekarzy, miałam nadzieję, że może akurat uda się naturalnie... Niestety... i znowu minęły 2 lata i nic. Pojechaliśmy do innej kliniki, tam lekarz stwierdził, że on nie widzi żadnego problemu?!! i mamy próbować. Znowu narobiłam sobie nadzieji, że może się w końcu uda. I tak minął kolejny rok i nic... Teraz jest rok 2009, znalazłam w internecie informacje o POLMEDzie i dr Polaku. Bardzo się cieszymy z mężem, że trafiliśmy do POLMEDu, jesteśmy pełni wiary, że teraz na pewno się uda. Narazie mamy skierowanie od dra Siejkowskiego na badania (dużo tych badań jest ), poza tym w sierpniu będę robić to nieszczęsne hsg i we wrześniu wizyta (szkoda, że nie w sierpniu, no ale lekarze tez muszą odpocząć...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam; wiem co czujesz :-( A teraz będziesz robić hsg jeszcze raz, czy iui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badanie hsg sobie odpuszczam i we wrześniu IUI,mam nadzieje że udane za pierwszym razem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinia3
ja też bym chciała się dowiedziec coś więcej o tym polmedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Hej, ja idę własnie dzisiaj do dr Zosika do POLMEDU. Mój M. ma słabe żołnierzyki i chcemy się dowiedzieć, na co możemy liczyć. Staramy się pół roku o dzidzię.. Napiszę jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×