Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nieszczesliwa mama chlopaczysk

Polecane posty

Gość gość

mam 2 synów, nie lubie spedzac z nimi czasu do mlodszego wrecz niechecua pawam tak mnie rozczarowal, ze nie jest dziewczynka. nie znosze ich ubran, zabawek, wszystko mnie w nich denerwuje, nie potrafie pogodzic sie z brakiem corki. gdybym mogla wymienic ich na corke, zrobilabym to bez zalu 5min i beda spakowani. Nie znosze malych chlopcow, zazdroszcze mamom córek, mąż mnie nie rozumie, nieuklada nam sie w malzenstwie a ja wstydze sie wyjsc nawet na spacer bo to taki wstyd, ze 2 chlopaczysk od razu wiadomo ze mi w zyciu nie wyszlo. zaluje ze kiedykolwiekw ciaze zaszlam takimi okropnymi bahorami mnie zycie pokaralo, nigdy nic nikomu zlego nie zrobilam. za co taki podly los? nie znosze tych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bachory pisze się przez ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postaraj się bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to od razu widać że piszesz prowokacje. Jesteś jakąś chorą babą albo facetem co dzieci nie lubi i nie chce ich mieć i próbujesz innym narzucić swoje racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko, prowokacje to trzeba umiec pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisiorkow nie lubisz ? Lepiej włóż sobie korek analny powinno pomóc. Lekarz rodzinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacyjka pisana od miesięcy przez jedną i te samą osobe. Te same słowa i wyrażenia nawet użyte. Wysil sie na coś nowego, bo tu ludzie są czegoś nowego do rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
Autorko,zatrudnij opiekuna(nianie faceta),kogoś kto zajmie się nimi.Albo wyślij ich na jakieś zajęcia dodatkowe i spokój. Bo jak rozumiem ojciec niespecjalnie się interesuje,zostawił cie z nimi i ty się wszystkim zajmujesz. A co do reszty,to jest rozwiązanie; ADOPCJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ich oddaj, setki kobiet czekają na zdrowe, niechciane dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od razu prowokacja....sama znam osobiscie taka nieszczesliwa k***sssiiią mame!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×