Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nigdy nie zaakceptuję konkubiny mojego brata w naszej rodzinie

Polecane posty

Gość gość

Masakra z tym pomiotłem. Mój brat jest wziętym architektem pracuje w znanym biurze projektowym, a ona aptekarska handlara co polopirynę i witaminki ludziom wciska w aptece u swoich rodziców też aptekarzy :o Póki sobie żyli na kocią łapę to spoko, mówiłam jakimś dalszym znajomym, że to dziewczyna brata, i że nie za dobrze ja znam, jakaś przelotna następna. Nigdy jej nie lubiłam,bo była strasznie głupia no i ten żałosny handelek :o ale trawiłam ją od biedy, a teraz już będę się musiała do niej przyznawać :o 10 lat jej nie był papier do szczęścia potrzebny tak mówiła i twierdziła, że nie może mieć dzieci ale jak zaszła w ciążę to nagle pierścionek przyjęła hahaha j****a hipokrytka. Jestem przekonana o tym, że po prostu zobaczyła, że się starzeje i że musi faceta jakoś zatrzymać, a skoro tyle lat bez dziecka jej sie nie oświadczył to teraz przynajmniej nawet jak ślubu nie będą mieli to go przywiąże dzieckiem, a tu masz i zaręczyny są i data ślubu już jest i dziecko będzie. Ugrała i zagrała jak rasowa sucz! Nienawidzę takich bab! Nagle cudownie ozdrowiała i zaszła w ciążę w wieku 34 lat :o i tu kolejna sprawa, bo mój brat ma 33 lata i dla faceta na pierwsze dziecko to spoko, ale ona? TRAGEDIA. jeszcze szmata dziecko niewinne wplątała w swoje gierki. Nigdy nie będzie moją rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie bierzesz pod uwagę, że faktycznie mogła mieć problemy z zajściem? serio nie dopuszczasz takiej możliwości? na jakiej podstawie sądzisz ża zagrała i ugrała? w macicy jej nie siedzisz ani jej ginem nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje jej takiej szwagierki. Ty masz coś z głową, nie ona. Im życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo moze nie był jej potrzebny papier póki nie mogła miec dzieci i mnie by tez nie był potrzebny ale z twoim bratem sobie to przemyśleli i uznali, ze tak będzie lepiej. Pewnie bardzo sie kochają i tu cie boli Aha i nie aptekarska handlara tylko FARMACEUTKA po ciężkich studiach na akademii medycznej :) czyżby ból odwłoka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie wykształcenie masz Ty? bo jeśli dziewczyna skończyła farmację i ma magistra to pewnie dużo lepsze od Twojego. Poza tym provo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To akurat dobrze, że nie chcesz być jej rodziną, bo do pięt jej nie dorastasz tłuku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z mężem dużą firmę transportową i mamy oboje wykształcenie wyższe oboje studiowaliśmy na akademiach ekonomicznych oraz mamy kilka podyplomówek do tego i co zatkało? Pochodzę z bardzo zamożnej i wpływowej rodziny u nas w miescie i mój mąż też i dobraliśmy się na swoim poziomie pod względem klasy i prestiżu i nie musimy się wstydzić przebywając w pewnych kręgach. Tylko mój brat się wyłamał jak ostatnia sierota ale niedługo przejrzy na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaa, wmawiaj sobie autorko....a leki juz dzis wzielas? Widac kole cie w oczy czyjes szczescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem możliwe, że pochodzisz z zamożnej wpływowej rodziny często ludzie wychowani w takich nowobogackich rodzinach wyrastają na takie barachło co gardzi małą rodzinną firmą i w ogóle wszystkim którzy mają mniej zer na koncie. Znam takich niestety. Całe życie rozpuszczani, a potem właśnie tak się wyrażają o innych ludziach. Dla mnie apteka to raczej nie jest żałosny handelek tym bardziej, że prowadzi go rodzina farmaceutów no ale co ja nauczycielka fizyki z nizin mogę wiedzieć o "prestiżu" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a konkretnie co kończyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale farmaceutka to dobry zawód. Nie rozumiem oburzenia. Studia ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd macie pewność, że autorka nie ma racji z tym przywiązaniem faceta, wymuszeniem ślubu i zagraniem dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara raszpla w ciąży. Brat wżyciu by się z nią nie ożenił gdyby nie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd macie pewność, że autorka nie ma racji z tym przywiązaniem faceta, wymuszeniem ślubu i zagraniem dzieckiem? x Bo nawet jak ma rację to nie jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 33 lata jestem w ciąży, a pierwszą straciłam na dość zaawansowanym etapie, więc nie rozumiem o co autorce chodzi. Walka o dziecko bywa długa i żmudna. Co ty możesz o tym wiedzieć? Ślubu akurat nie mam, jak będę chciała to wezmę i nie jest to żadne łapanie faceta na ciążę, bo akurat jemu zależy na tym bardziej niż mnie. Gdyby kobieta miała dwie lewe ręce do roboty to mogłabyś się czepiać, ale tak? Czy twój brat tak samo wtryla ci się do twojego życia? Komentuje studia/pracę/charakter twojego męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy firmę transportową a ja studiowałam logistykę!!! kopara wam opadła? Do tego robiłam podyplomówki w zarządzaniu pomiotłem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy firmę transportową a ja studiowałam logistykę!!! kopara wam opadła? Do tego robiłam podyplomówki w zarządzaniu pomiotłem !!! x Pani logistyk... W porównaniu do farmacji - g*******e studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i logistykę studiowałaś, ale co to logika to nie masz pojęcia :P zresztą pewnie Ci zamożny i wpływowy tatuś kupił bo sama do niczego byś nie doszła... a żałosna to jesteś Ty, taka wyedukowana a rozumu za grosz... pies z uciekłby od Ciebie i to razem z budą... masz racje, nie akceptuj wybranki brata... nie dorastasz jej do pięt. Tyle w temacie tłuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie widać ze ogłady życiowej nabrałaś wśród tirowców, z wyksztacłenia tez niewiele czerpiesz bo jesteś jak baba z magla a poza tym co ciebie obchodzi dorosły facet, który nie bzyka ciebie, nie toba bedzi miał dziecko i nie dla ciebie się stara. masz cos z deklem. podyplomówka- wielkie mi halo- kryterium świadczące o wartości człowieka to nie 10 miesięcy łążenia na wykłady aby napisać pracę, którą i tak każdy ma w du/pie. My , twój brat, bratanek i jego matka tez mają cie w du/pie...a i twój mąż także:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S nie znam nikogo na poziomie, który kaleczy swój ojczysty język zwrotami w stylu "spoko" więc od razu widać kim jesteś i co sobą reprezentujesz... ciekawe ile tatuś musiał płacić za Twoją szkołę, bo ciężki szmal poszedł na Twój ciężki rozum... nie dość, że mały to jeszcze bardzo ciężki, pewnie jak Twoje dup/sko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aptekarze?? Wiesz to taka drużyna Bayer'u Leverkusen :p FARMACEUCI tępy CKM'ie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to podszyw i taka sama szmata jak konkubina mojego brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o chu.... ci chodzi? kobieta jest magistrem farmacji i ma swoją aptekę więc sroce spod ogona nie wypadła ani jeżeli chodzi o wykształcenie ani jeżeli chodzi o pracę czy majątek ty pusta tirówo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś przestańcie sie podszywać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak aptekara taka z******ta i nie wypadła sroce spod ogona hahahaha a raptem kawalerkę w zwykłym bloku od rodziców dostała hahahaha jedyna córeczka aptekarzy i kawalerka hahaha mój brat dostał piękne 3 pokojowe mieszkanie w nowym na strzeżonym osiedlu, a teraz zaczął budowę domu przez siebie zaprojektowanego bo będzie dziecko, a on od dłuższego czasu przymierzał sie do własnego domu. Teraz chce mieć przestrzeń dla tej wywłoki i dziecka haha i dobrze, bo to zawsze dobra inwestycja, a jak przejrzy na oczy to będzie mógł z zyskiem sprzedać gdy ją wywali na zbity ryj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie akceptuj akurat twoje zdanie jest tak ważne jak zdanie kota przy wyborze sukni ślubnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga autorko jak mniemam zjada cie zazdrość.pewnie jestes stara panna bez szans na sex i chlipiesz jadem bi ti nie ty pierwsza wyjdziesz za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie to nawet krowa spod ogona nie chciałaby wydalić. Jesteś puściutka i głupiutka... a pewnie prawda wygląda tak, że pan architekt wybrał Ją a nie Ciebie i to Cię boli tępa dzido :P pani z firmą transportową... haha a wysłowić się nie umie, dobre sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bua hahahaha i z takim wyksztalceniem zalisz sie na forum a sio w swoje kręgi my tu takich nie potrzebujemy "Ja mam z mężem dużą firmę transportową i mamy oboje wykształcenie wyższe oboje studiowaliśmy na akademiach ekonomicznych oraz mamy kilka podyplomówek do tego i co zatkało? Pochodzę z bardzo zamożnej i wpływowej rodziny u nas w miescie i mój mąż też i dobraliśmy się na swoim poziomie pod względem klasy i prestiżu i nie musimy się wstydzić przebywając w pewnych kręgach. Tylko mój brat się wyłamał jak ostatnia sierota ale niedługo przejrzy na oczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja już dawno mam męża jakbyś umiała czytać to byś wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×