Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nigdy nie zrozumiem matek przekłuwających uszy niemowlakom i małym dzieciom

Polecane posty

Gość gość

Co Wy macie w głowie? No co? Może jeszcze sutki im przebijecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie twoje dziecko wiec w czym problem?! Nie masz innych zmartwień!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sobie wasze królewny rozszarpią płatek ucha, to wtedy będziecie szczęśliwe ? Durne babsztyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka ma 7 miesięcy i nawet mi do głowy nie przyszlo żeby przekuwać jej uszka.Gdy podrośnie sama zadecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PrzekŁuwać, nie przekuwać, przekuwać to można żelazo w kuźni... A co was konkretnie obchodzą uszy innych dzieci? Matki mają życzenie to przekłuwają, i tak prędzej czy później będzie trzeba to zrobić. I nie piszcie, że nie będzie trzeba, bo zdecydowana większość kobiet nosi kolczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Twoja Nicolka albo Amelcia nie będzie chciała kolczyków i co wtedy? Dlaczego nie dać dziecku podjąć tej decyzji samodzielnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie będzie nosić? Musu przecież nie ma. Ja jednak nie znam absolutnie żadnej kobiety, która ma przekłute uszy i nie nosi kolczyków (choć pewnie jakieś wyjątki by się znalazły). I skąd pomysł, że moja córka ma na imię Nikolka lub Amelcia, chciałaś być złośliwa, bo bawią cię zachowania bierno agresywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie odpowiedziałaś? Czemu nie pozwolisz podjąć dziecku samodzielnie decyzji o jego ciele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jestem jego rodzicem i póki co pewne decyzje będę podejmować ja. Uważam, że lepiej przekłuć uszy małemu dziecku, które z zabiegu nic nie będzie pamiętało niż osobie dorosłej. Kolczyki nosi zdecydowana większość kobiet, więc zabieg i tak prędzej czy później się odbędzie. Jak masz jeszcze jakieś pytania to odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"trzeba będzie to zrobić"??? jak dziewczynka będzie chciała, to owszem, ale jeżeli nie będzie się tego domagała, to nie trzeba będzie, bo póki co obowiązku kolczykowania u ludzi nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pytań. To może jeszcze zrób jej kolczyk w łechtaczce, przecież to Ty jesteś rodzicem, Ty decydujesz. Lepiej żeby nic nie pamiętała z takiego zabiegu, a przecież piercing miejsc intymnych to teraz rzecz na topie i sporo kobiet to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma obowiązku, ale prawie każda kobieta kolczyki nosi. No sama powiedz, ile znasz kobiet w swoim otoczeniu, które nigdy nie noszą kolczyków? Skoro i tak ten zabieg będzie wykonany (a nie czarujmy się - będzie) to lepiej załatwić sprawę jak najwcześniej, będzie z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupota jest ozdabiać kogoś na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolczykowanie miejsc intymnych nie jest aż tak powszechne jak uszu. Nawet jeśli ostatnimi czasy zrobiło się modne, to i tak odsetek kobiet noszących biżuterię intymną jest znikomy, a kolczyki w uszach nosi niemal każda. Serio to tak trudno pojąć? Czy wy znacie jakąkolwiek osobę, która żałuje, że miała przekłute uszy w dzieciństwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla kogo lepiej? bo na pewno nie dla maleńkiego dziecka, któremu kolczyki nie są absolutnie do niczego potrzebne,ani też nie wygladają ładnie i nie przesadzaj, bo przekłucie uszu to nie jest operacja czy tez jakieś traumatyczne przeżycie, żeby nie można był tego zrobić w późniejszym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co niektore z was sa glupie az sie w glowie nie miesci;/ moje dziecko mialo 6 miesiecy jak jej przekułam uszy ani nie zapłakała, teraz ma dwa latka i sie cieszy niezmiernie ze ma, jak miala roczek to kademu pokazywala ze mama ma kolczyki i Ona tez ma kolczyki ;) wystarczy wybrac renomowany zaklad kosmetyczny a nie pierwszy lepszy. Łechtaczke to ty sobie przekuj i l ancuszek do nosa pociagnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak znam. I to niejedną. Znam też kilka dziewczyn, które nigdy nie przebiły uszu. Uważam, że decyzje o tym powinno samodzielnie podjąć dziecko, a nie jakaś ześwirowana mamuśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, znam- moją siostrę, której mama przekłuła uszy przed komunią, mała zdjęła kolczyki dzień po i do tej pory nie nosi, bo nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak już ta sama 3 latka chce tatuaż , makijaż lub ścięcie włosów i zafarbowanie na czarno tez to zrobicie? Nie , nie wasz styl? Wolicie księżniczki disneya , :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Twoje zdanie i ja je szanuję. Nie chcesz, nie przekłuwaj. Ja jestem zdania, że lepiej wcześnie i mieć z głowy i tak postąpiłam. Krzywdy dziecku nie robię, uszy i tak by przekłuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieszy się? nie bądź śmieszna, bo szczyt głupoty to już pokazałaś kiedy dziecko miało 6 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo zdecydowana większość nosi to trzeba i już . Jak ja uwielbiam taki tok myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna "mądra" haha :D. Jeśli już przebijać uszy to u piercera, a nie kosmetyczki. Profesjonalista przebija tkankę igłą. Pistolet nie jest do końca sterylny, a kolczyk rozrywa tkankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 latka jest za mała na makijaż i farbowanie włosów. Tatuaż to już w ogóle analogia z kosmosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście durne kwoki i tyle. Robicie coś, bo reszta tak robi. A w rzeczywistości te kolczyki nie podobają się Waszym dzieciom, tylko Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie znam nikogo z mojego otoczenia kto ma kolczyki, moze inne środowisko:) Znam za to mnóstwo osób z tatuażami , moze warto już dziś zrobić dziecku, bo przecież WSZYSCY MAJA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.37- to była ironia, masz pojecie co to znaczy, czy kolczyki mózg też przebiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 3 latka jest za mała na makijaż i farbowanie włosów. Tatuaż to już w ogóle analogia z kosmosu... J E B L A M :D Ale na kolczyki niemowlak za mały nie jest ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej zamierzona złośliwość, a nie ironia :D Zwłaszcza "księżniczki disneya" :D Poprawia ci się humor, jak się wyzłośliwisz na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×