Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hemoglobinka

niska hemoglobina a sok z buraków

Polecane posty

Gość hemoglobinka

Hej, mam pytanie: moja hemoglobina jest na niskim poziomie pomimo ze biore witaminy. Lekarz polecil pic sok z burakow. Tylko w jakich ilościach i jak czesto? Codziennie czy moze co drugi, trzeci dzien? Dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piłam codziennie przez tydzień :) postawił mnie na nogi aha 2 szklanki dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemoglobinka
Dziekuje za odpowiedz :) kurcze, 2 szklanki to troche duzo, biorac pod uwage ze w smaku to nie jest to najlepsze... ale jakos dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem w 27 tc
ja pije od poczatku ciąży tak 2 czy razy w tyg po litrze ,oczywiscie najlepiej jak sama go zrobisz w sokowirowce i nie zapomnij o marchewce ma wtedy lepszy smak !a wyniki mam wzorowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i zalezy od buraków. moja mama mi kupowała takie małe podłużne - są słodsze. nawet dobre to było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz przy anemii również zalecił sok z buraków plus Folik bo wiadomo zawiera kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna buteleczka takiego 250 chyba to jest z tych swiezych i są efekty po miesiącu czasem wcześniej. Jest też taki preparat w sklepach ze zdrową żywnością lub zielarskich " burak" świetny lub " spirulina" dodaje się np do koktajli działa cuda już po 2 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesmeralda
Ale po soku z burakow sraczki mozna dostac,ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można ukisic buraki, taki zakwas jest lepszy w smaku, orzeźwiający. W necie jest dużo przepisow na zakwas buraczany. I dodatkowo poprawiamy mikroflore jelit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GlowNow
Uwazaj jakie buraki wybierasz - te duże z grubą skórka i przerośnięte maja dużo celulozy, która trudniej się trawi, więc najlepsze sa małe i jak je rozkroisz to powinny być jednolite w strukturze. no i pamiętaj skąd je bierzesz - jeśli nie jestes pewna źródła to sobie odpuść bo więcej szkód wyrządzisz swojemu organizmowi pijąc sok z buraków nawożonych chemicznie, niż jakbys wcale ich nie jadła...no albo jak sobie nie chcesz tym głowy zawracać to zawsze zostają soki ekologiczne z buraków, wtedy masz pewność, ze warzywa użyte były hodowane w dobrych warunkach. kiedyś kupowałam sok buraczkowy z firmy rabenhorst, bo własnie miałam niskie żelazo i pomógł mi nawet. możesz się zorientować czy jeszcze sprzedają te soki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piłam ostatnio sok z buraków z wyciskarku wolnoobrotowej, bardzo smaczny i zdriwy wrecz ze smakiem go wypiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Polecam zrobi zakwas buraczany jak sie nie ma sokowirowki. Dojrzewa ok. 5dni i ma znacznie wiecej kwasu foliowego niz sok z buraka i wlasnie podnosi poziom zelaza, herbata z pokrzywy tez daje rade. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×