Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

no chyba mnie trafi

Polecane posty

Gość gość

jestem w domu z małym 8 miesięcznym dzieckiem w domu, po sąsiedzku mnie mieszka kuzynka i stwierdziła skoro jestem w domu to może tak 3-4 godziny dziennie bym zwróciła uwagę na jej dzieci 10, 11 lat, jak przyjdą ze szkoły. A wiadomo jak to dziec****ić, coś jeszcze zjeść no i ogóle czym więcej dzieci to jest gwarno. Nie mam zamiaru na nich zwracać uwagi, nawet na podwórku, bo jak ona dostaje na nich razem 1000+ to niech sobie najmie opiekunkę, ma za co i niech się delikatnie mówiąc ode mnie odwali, bo ja nie dostaję na swoje za darmo 500+. Niech sobie opłaci szydłową do opieki jak jej daje za darmo po 500+ na dwoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bądź głupia, będziesz rąbać za darmo jak ona dostaje 500+, niech sobie najmie opiekunkę na godziny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bym nawet nie poprosila Cie o to jakbym wiedziala ze masz male dziecko. Ta baba chyba juz zapomniala jak to jest przy takim maluchu. Jak masz chwile wolna to wypij kawe na spokojnie zrelaksuj sie a nie bedziesz jej dziec***ilnowac. Sama mam synka 9 miesiecznego i w zyciu nie poszla bym na taki uklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rety, odmów i tyle, czym się denerwujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×