Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zadziała czy nie zadziała

NORPROLAC - opinie na temat tego leku

Polecane posty

Gość Zadziała czy nie zadziała

bardzo chętnie poczytam. Ja go biorę od 4 dni, bo mam za bardzo skaczącą prolaktynę i niestety nie mogę podejść do in vitro. Wcześniej brałam bromergon, ale niestety nie za bardzo mi służył dlatego lekarz zapisał mi teraz norprolac. Cena kosmiczna, bo aż 153 zł za niego płaciłam... Po pierwszej tabletce spałam aż 13 godzin... i od drugiego dnia biorę tylko pół tabletki przed snem i jest ok. A jak to u Was jest/było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsksisaiai
zbadaj lepiej tarczycę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziała czy nie zadziała
No mam tarczycę - niedoczynność. Miałam też wcześniej wole tarczycowe, ale się wchłonęły po tabletkach. Ale żeby podejść po punkcji pobrania jajeczek czyli in vitro, to muszę mieć dobre wyniki, bo inaczej nie będą mogli podać mi narkozy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też biorę ten lek od ponad
tygodnia i jakoś dziwnie tyję:( Kurcze czy Wy dziewczyny też tak miałyście? Czy to będzie cały czas czy tylko na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę już 2,5 miesiąca. Przez 2 pierwsze po 1 tabletce teraz po pół nie tyje i czuje się świetnie. prolaktyna spadła z 79 na 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdxd
ja bralam bo mialam prolaktyne 900 nie pamietam ktorych jednostek... rewelacyjny lek. nic nie tylam, dobrze sie czulam i w 3 cyklu zaszlam w ciaze.... propalktyna w ciagu niecalego tygodnia zjechala do 450

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja brałam około roku
rewelacyjny lek, bez skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też biorę ten lek i czuję
się dobrze aczkolwiek też troszeczkę przytyłam. Ale ogólnie jest rewelacja, bo prolaktyna bardzo szybko spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brałam go i nie miałam
żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez pierwsze 2 dni miałam mdłości ale delikatne. Teraz jest super, jak wezmę tabletkę to z miejsca zasypiam, cera się polepszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do odstąpienia Norprolac 75, 3 opakowania,ważnosc leku do 05.2018 Cena 100zł za op,przy3 szt. taniej,mozliwa negocjacja. Mam również Parlodel 2,5,waznosc do 08.2015,cena 45zł oraz bromergon. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na mail agnied3.3@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja nie miała, tak lekko z tym lekiem. Mdłości i wymioty, ból głowy, otępienie i uczucie słabości. Rece mi się trzęsły jakbym była na odwyku... Bromergon też mi nie służył, ale nie w takim stopniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę Norprolac od tygodnia i czuję się dobrze, jedyne co zaobserwowałam to zwiększona nadwrażliwość na otoczenie, łatwo doprowadzić mnie do łez. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 3 miesiącach brania tego leku ( nie wspolzylam wtedy) w 1 cyklu zaszalm w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlamamaaga czy nadal mogłaby odkupić Norprolac 75? Jeśli chodzi o moje doświadczenia z Norprolac to niestety ale początki są straszne. Nagłe mdłości, które szybko mijają, zawroty głowy, uczucie ogólnego osłabienia rano. Po zażyciu tabletki zasypiam od razu, ale w nocy się budzę i nad ranem od 4 już nie śpie ;/ Jestem Hashimotką, Prolaktyna przekroczona znacznie ponad normę (ostatnio ginekolog określił, że o 2 tysiące?!). skoki poziomu insuliny... Jednym słowem niezły hormonalny sajgon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamamaaga
Hej, jak najbardziej Ci go sprzedam. Napisz do mnie maila, to podam Ci dane. Mój adres: agusia_a@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do sprzedania mam NORPROLAC 75 ug -28 tabletek Cena 100 zł Data ważności 09.2020 Zainteresowanych proszę o kontakt: askoczylas@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEWA
witam jestem zainteresowana lekiem podaje swój nr telefonu 500-011-151 EWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mam do sprzedania cale opakowanie norprolac w rozsadnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie odkupię. sizu8@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Norprolac 75 - 16 tabletek za 50 zł Data ważności - 02/2020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Norprolac 75 (17 tabletek)50zl. Ważny do 2022r. rybalowka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwajra
Witajcie, ja używałam Parlodel 5 lat temu. pomógł mi, zaszłam wreszcie w ciąże - 10 lat przerwy między dziećmi, żaden ginekolog nie zbadał mi piersi, sama do tego doszłam, że przyczyną niepłodności jest mlekotok a w związku z tym podwyższony poziom prolaktyny. spokojnie zaszłam w ciąże przy parlodelu. ale czułam się fatalnie podczas brania. zawroty głowy, uczucie duszności, zaburzenia skupienia. po porodzie oczywiście znów mleko się NIE wypaliło i musiałam znów wziąc leki. tym razem pozwoliłam sobie na lek droższy z mniejszymi skutkami ubocznymi. Norprolac. o wiele lepiej się czułam, nie miałam już tego co przy Parlodelu chociaż senność była na początku jak zwiększyłam dawkę do 1 dziennie. szybko wróciłam do normy prolaktyny - ze 100 jednostek jak zaczynałam do 19 potem 9 itp. między jednym lekiem a drugim samopoczucie niebo a ziemia. aktualnie po kilku miesiącach musiałam już odstawic Norprolac i zostało mi 30 tabletek z nowego opakowania i 20 z otwartego. chętnie odsprzedam dla kogos kto musi to brać i chce kupić trochę taniej :) podaję mój nr tel. 601 944 080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Odsprzedam Norprolac 75, całe opakowanie 30szt. Cena 80zl. Termin ważności maj 2018. Majewska.j@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, mam do sprzedania 2 opakowania Norprolac 75 W 1 opakowaniu brakuje 1 listka. Sprzedam razem za 180 zł. Ważność 05/22 Zapraszam na maila a.bogusiatko@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam nowy Parlodel 2,5 mg . wazny do 04.2019. Cena 50zl plus koszt wysylki. Kontakt: aweron.weron@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia_89
Witam Panie, Mam do odsprzedania 2 opakowania tabletek Norprolac 75, cena 100pln za opakowanie, data ważnosci rok 2021. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia_89
annia_89@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, odkupię norprolac 75 jedno opakowanie jak ktoś ma w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×