Odpowiedz na ten temat

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

• KwiatRóżyPoBurzy 2017.09.09 [22:18]
    Dziewczyny byłam u gina na kontrolnej wizycie i cytologii - wynik grupa 2, delikatna nadżerka,stan zapalny:/ Lekarz powiedział ze nie jest rozległa i że jeśli chce sie starać teraz o dziecko to po porodzie sie tym zajmiemy jesli bedzie mi ona przeszkadzać a jeśli nie to nie trzeba jej ruszać. Ja mimo wszystko przełożyłam starania i biore globulki z kwasem hialuronowym i probiotykami zeby złagodzić ten stan zapalny. Ph wyszło idealne także nie ma żadnej infekcji. Doradźcie co robić prosze.
  • Zobacz także: NaProTechnologia – alternatywa dla in vitro [Specjalista radzi]

• Scent86 2017.09.10 [08:24]
    Hej Dziewczyny - podobnie jak Zosiak zostaje tutaj usmiech.gif po pierwsze nie mam fb i nie chce miec a po drugie i tak w pracy nie miglabym do Was pisax na whats up - nie mam kompletnie na to czasu... pusze do Was jak juz w domu jestem usmiech.gif
  • Ewcia84 2017.09.11 [11:35]
    No i plamienia się skończyły, chyba jednak będę brała nospę i magnez do końca ciąży. Wizyta w środę na 15:30 może się dowiem kto zamieszkał czy Zosia czy Antoś oczko.gif
  • anianiani 2017.09.11 [14:50]
    Hej.
    Juz nie bedziecie tu pisac?
  • Scent86 2017.09.11 [16:12]
    Ewcia koniecznie daj znac jak bedziesz po wizycie oczko.gif bedziemy aniani bedziemy, ja pisalam wczoraj ale znow widac nasze forum sie zawiesilo oczko.gif
  • Ewcia84 2017.09.11 [18:08]
    Anianiani ja też post wrzuciłam wczoraj ale pojawił się dzisiaj i chyba tutaj jakoś się człowiek już przyzwyczaił. Pewnie, że dam znać po wizycie kochana jak zawsze wy pierwsze wiecie co się dzieje.
  • Kasik89 2017.09.11 [19:14]
    Anianiani jak Twoje samopoczucie? Nie martw się, ja co chwile słyszę, że ktoś bierze tabletki na tarczycę i wszystkie dzieci rodzą się zdrowe. To jest wcześnie wykryte i będzie git - zobaczysz!
    Ewcia, jak Twoje plamienie? Ponoć nie powinno się w ciąży aplikatorem wkładać tabletki, tylko rączką. To może Ci podraniżniać. I zapewne stąd lekko zabarwiony śluz, tak jak u mnie po badaniu, zwłaszcza, że lekarz Ci mówił, że chyba taka Twoja natura, że masz delikatną teraz tą "wyściółkę" i szyjkę.
    Scent super, trzymam kciuki za wyniki! Oby negatywne! Bo pozytywne oznaczają dalszą chorobę chyba?
    Wiecie co ja jeszcze robiłam przed cyklem, w którym zaszłam w ciążę? Wzięłam profilaktycznie dopochwowo clotrimazolum, żeby wybiło co trzeba, aby było odpowiednie środowisko do zapłodnienia smiech.gif
  • Kasik89 2017.09.11 [19:16]
    Wow.. Mój post dodany po dwóch dniach.. A próbuje mniej więcej co 2h... smutas.gif Chyba dziewczynki, nie będę w stanie nic pisać, bo to dla mnie bez sensu smutas.gif więcej nerwów niż to warte..
  • Ewcia84 2017.09.11 [20:24]
    Kasik nie żartuj, ty mi nawet nie znikaj. ;-(
  • zosiak88 2017.09.12 [06:21]
    Hej ja tez mislam problem z dodawaniem postow ale nie chce sie ujawniac i zakladac fikcyjnego konta bo ciagle musialabym sie wylogowac i zalogowac a to tez wkurzajace jest jest tez inne forum o cp na ovufriend mozemy tez watek zalozyc na baby booom
  • Ewcia84 2017.09.12 [06:38]
    Dziewczyny ja zauważyłam, że zawiesza się jak wskakuje kolejna strona, czyli między ostatnim wpisem np na 220 i pierwszym na 221 stronie.
  • Scent86 2017.09.12 [06:49]
    Kasik ani mi sie waz! smiech.gif dokladnie... jak wyjda pozyywne to daksze leczenie nas czeka.... bralismy antubiotyki ponad dwa tygodnie stad mocno liczymy ze sie wyleczymyusmiech.gif dziewczyny wczoraj po raz pierwszy moj maz byl smutny... opowiadal mi ze jego kolega spodziewa sie dziecka i az go zaklulo z zazdrosci... mial lzy w oczach jak mi to opowiadal smutas.gif i sam przyznal ze juz bardzo chce dzuecko... qczoraj to ja bylam pociesztcielka a nie jak to zawsze bylo on ...
  • zosiak88 2017.09.12 [14:28]
    Scent ciesze sie ze zostajesz na forum tez pare razy mialam problemy z pisaniem tu nie chcialo mi wyslac i odpuscilam. Co do meza ja wole sobie noe wyobrazac co moj maz czuj***ardzo mi przykro ze nas to spotkalo.
  • Nika9090 2017.09.12 [18:07]
    Hej dziewczyny strasznie się martwię bo mimo tego że miesiączkę powinnam mieć 8 sierpnia nadal nie mam smutas.gif robiłam bhcg ponizej 2,0 ..... i jak tu sie starać smutas.gif
  • Scent86 2017.09.12 [18:11]
    Nika spokojnie.... tez mialam miesiaczke spozniona w tym cyklu o 4 dni.... ale wiedzialam ze przyjdzue i nie robilam zadnego testu... moze warto troszke wyluzowac? Ja juz mam dosc negatywnych wynikow stad bede robic tylko w cyklach po inseminacji
  • Scent86 2017.09.12 [18:12]
    N8ka dopiero teraz dokladnie przeczytalam... powinnas m8ec miesiaczke miesiac temu?! Idz do lekarza .... niech Ci wywola miesiaczke moze?
  • Nika9090 2017.09.12 [22:57]
    Ostatnia mialam 8 sierpnia , więc sie spóźnia frustruje mnie ze i mnie znów się wszystko rozrevolowalo jak wasze cykle po Cp
  • Agi87 2017.09.13 [11:39]
    Hej dziewczyny byłam wczoraj u lekarza dzidzia w dobrym miejscu . Scent i zosiak mam nadzieje ze i wam sie w koncu uda. Może to i lepiej że twój mąż w końcu się wygadał i teraz ty jestes dla niego wsparciem bo jednak o ucuciach zawsze kobiety tylko gadaja
  • anianiani 2017.09.13 [12:47]
    Agi nawet nie wiesz jak sie ciesze usmiech.gif
    Super usmiech.gif
  • zosiak88 2017.09.13 [14:15]
    Agi super wiadomoscusmiech.gif
    Moj cykl ostatni spoznil sie o jakis tydzien wiec tez cos rozregulowane
    Dziewczynki na tym forum chyba tylko scent i ja zostalam prosze Was o modlitwe abysmy i my mogly sie cieszyc oczko.gif
  • Scent86 2017.09.13 [14:18]
    Agi ogromne gratulacje!!!! Bardzo sie cieszymy!!! :* zosiak no dokladnie chyba tylko my zostalysmy usmiech.gif ale ja mam ogromne podklady wiary i nadzieji ze sie uda usmiech.gif zosiak zobaczysz usmiech.gif
  • KwiatRóżyPoBurzy 2017.09.13 [15:22]
    Agi gratulacjeusmiech.gif Kolejna dobra wiadomość. Aż miło sie czyta takie postyusmiech.gif Niech zdrowo rośnie maluszek. Który tydzień?
    Zosiak i Scent jeszcze ja z Wami zostałam - mam nadzieje ze szybciutko dołączymy do grona szczęśliwych koleżanek z brzuszkamiusmiech.gif Tymczasem trzymam kciuki za Was wszystkieusmiech.gif
  • Agii87 2017.09.13 [17:15]
    4-5 tydzien oby bylo wszystko pk terax. Dziewczyny modle sie i o was oby wam sie udalo :*:* dziewczyny sptobujcie tej diety nisko indeksowej. Mi to pomoglo to jest niewielkie poseiecenie a nie dosc ze bedziecie sie dobrze czuc to jeszcze moze i wam sie uda
  • gość 2017.09.13 [18:53]
    Agii, wspaniała wiadomość, gratulacje. usmiech.gif Jak się czujesz, masz już jakieś objawy? Dziewczyny, oczywiście pamiętamy o Was w modlitwie, to pewne, że niedługo i Wy będziecie informować nas o dobrych wieściach. usmiech.gif Wszystko idzie w dobrym kierunku i tak ma być! usmiech.gif Mia_28
  • Scent86 2017.09.13 [19:57]
    Dziewczyny wszystko sie ulozy usmiech.gif ja powiem Wam, ze dobrze ze moj maz pekl.... Poczulam ogromny przyplyw sil usmiech.gif wiecie jak to mezczyzni.... maja wspierac nas itp a my zapominamy co oni moga czuc... Dlatego jestem wdzieczna, ze moj maz wreszcie powiedzial co czuje.... Nie wiem jak to nazwac, ale teraz mam jeszcze wieksza wole walkiusmiech.gif wiem, ze tak bardzo pragniemy obojeusmiech.gif
  • Scent86 2017.09.13 [20:00]
    KwiatBurzyPoBurzy wiesz wylecz sie dla swietego Twego spokoju.... nadzerka stany zapalne to nie zarty.... Jak dowiedzialam sie, ze chorujemy z mezem na ureaplasme, mnostwo czytalam... Fora, artykuly, blogi itd itp.... Wiesz... Moj lekarz jest zdania, ze najpierw leczenie, potem proby, bo chyba nie chcialabym miec domu zagrzybionego? (jest bezosredni, ale za to go uwielbiam)... usmiech.gif Kochana zajmij sie najpierw soba... stworz warunki jak najlepsze, bys pozniej nie martwila sie i nie miala do siebie pretensji usmiech.gif
  • KwiatRóżyPoBurzy 2017.09.13 [22:44]
    Scent86 oczywiście ze najpierw leczenie. Narazie odpuściliśmy sobie wszelakie próby. Mam nadzieje ze szybko sie z tym uporam. Jutro mam kolejna wizyteoczko.gif
  • Ewcia84 2017.09.14 [06:17]
    Halo halo usmiech.gif czy ktoś widzi moje posty?
  • Ewcia84 2017.09.14 [06:20]
    Jaaaaa udało się, więc tak Kasik też nie może od kilku dni nic wpisać więc pozdrawia was cieplutko, ja z nią piszę na fb u mnie suuuper wczoraj wizyta ok. Dzidzia szaleje zdrowa mi bóle i plamienia przeszły ale za to..... ból gardła i katar mnie dopadł, padam na pyśk i nic mi się nie chce.
  • anianiani 2017.09.14 [09:59]
    Ej dziewczyny znajdzmy jakies inne rozwiazanie niz fb. Moze ovufriend albo kiedys byl babyboom ? Cokolwiek aby tylko mozna bylo pisac wszystkie razem . Brakuje mi tego. Jakad grupe by sie zalozylo, tu zostailo link zeby kazda po cp mogla nas znalezc...
    Kasik ogarniemy?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...