Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nowe życie w Dortmundzie. Jakie to miasto ?

Polecane posty

Gość gość

Mój mąż w końcu dostał prace, niestety w Dortmundzie - miasto w Niemczech. Dziewczyny mieszkała tam któraś z Was ? Wiecie jakie to miasto ? Jak tam się żyje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Dortmundzie mieszkam od 5 lat. Kocham to miasto. Dla mnie jest cudowne. Wszyscy tutaj żyją piłką. Nie wyobrażam sobie wrócić do Polski za bardzo kocham Dortmund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne miasto, bardzo dobrze rozplanowane, duzo parkow i wolnej zieleni, ogromna politechnika. miasto dobrze polaczone z innymi, koleja regionalna szybko dojedziesz do bohum, dusseldorfu czy kolonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirszkalam tam dwa lata i przenioslam sie do frankfurtu am main. W sunie nie wiem czemu ale we frankfurcie bardziej mi zycie podpadowalo bardziej rozwiniete miasto i ogolnie standart inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy ze wszyscy żyją piłką ? A te osiedle przy jeziorze to faktycznie takie piękne ? Słyszałam, że mieszkania tam są bardzo drogie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest duzo drogich osiedli - zazwyczaj polozone sa dalej od glownych drog, bardzo ciche i dosyc odgrodzone. czy piekne, sprawa subiektywna. jest tez duzo rejonow tanszych i wizualnie zachecajacych. ja mieszkalam bardzo blisko politechniki, rejon iscie studencki wiec nie wypowiem sie na temat innych dzielnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam jeszcze nie byłam. Mąż jedzie pod koniec maja, a kiedy załatwi mieszkanie dopiero wtedy zjedziemy tam z synem. A są jakieś zajęcia dodatkowe dla dzieci ? Syn grał tutaj w piłkę oraz chodził na zajęcia plastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×