Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Noworodek traci na wadze

Noworodek traci na wadze za dużo

Polecane posty

Gość Noworodek traci na wadze

Traci za duzo, urodzil sie tydzien temu, wazył 3470, po 3 dniach spadł do 3150, ma anemie, co troche przybierze, następnego dnia spadek. Lekarze rozkładają ręce, wysyłają malego z mamą do Kliniki do katowic, jesli jutro bedzie kolejny spadek. oczywiscie pojadą. Maly jest karmiony piersią, mama ma duzo pokarmu, ściąga żeby wiedziec ile zjadł, je ładnie, w prawidłowej ilosci. Dlaczego nie przybiera? Miała któras z was podobną sytuację? Czy mozliwe jest ze nietoleruje pokarmu matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co na siłe karmi piersią?niech przezuci sie chociaz częściowo na mm i zobaczy...z butelką problemu nie bedzie bo pewnie juz z butelki je skoro sciąga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noworodek traci na wadze
ale on je i to je dużo! wiec to nie kwestia ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noworodek traci na wadze
no wlasnie, a kazda tzw. szanująca się położna twierdzi ze nie ma czegos takiego jak mało treściwy pokarm. I bądź tu mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym dala butelke
po kilku dniach bedzie wiadomo czy to wina pokarmu oczywiscie wszystko skonsultuj z pediatra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak położne są zawsze
najmądrzejsze, a człowiek tylko męczy dziecko i siebie potem, bo ma głowę pełną tych ich mądrości ja tam wiem swoje i jeśli moje kolejne dziecko nie będzie najadać się moim pokarmem, to na pewno dam butelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noworodek traci na wadze
jeszcze jedno: on nie wyglada na nienajedzonego, jest spokojny, duzo spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbujcie karmienia mieszanego tzn. pierś na zmianę z mm to bardzo popularna metoda przy takim problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oubvtv
zapierdalaj do lekarza dobrego i prywatnie zrób badania. nie dobrze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
a nie ulewa mu sie za duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N.i.n.
Miałam podobnie - ciągle 3000 przez blisko 3 tyg, okazało się, że to zakażenie dróg moczowych i w posiewie bakteria, po leczeniu antybiotykiem waga zaczęła rosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowka
duzo spi??? hmmm moze jest chory??? infekcja drog moczowych? zołtaczka??? wtedy dzieci duzo spia i malo przybierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowka
u nas tez tak bylo, mial bakterie w moczu i dlugo bylo zolty, pieknie spal i nie budził sie na jedzenie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noworodek traci na wadze
dzieki za odpowiedź, juz przekazalam zmartwionej mamie, jutro bedzie pytac czy mały mial badanie moczu. zobaczymy. daj Boże zeby to tylko takie cos było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noworodek traci na wadze
acha, nie ulewa wcale a żółtaczke wykluczono (miał badania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noworodek traci na wadze
Wyobrazcie sobie ze do dzis dziecku nie zrobiono badania moczu!!! Co to za szpital?????? Dzis matka sie upomniala i lekarke olsniło ze moze tu cos byc nie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noworodek traci na wadze
Malinowka, dzieki za odpowiedź. Nie ma jeszcze wynikow ale przynajmniej sie ruszyli w tym cholernym szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka19
N.i.n a czy wasz maluszek szybko zaczął przybierać na wadze czy stopniowo się rozkręcal? U mojego synka też wykryto ostatnio bakterie w moczu. Zaraz po jej usunięciu mały przybrał 150g Ale już w następnym tyg tylko50g. Czy zacznie przybierać na wadze? Dodam że mały jest na cycu, chętnie je i jest radosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nech mamaa wskoczy na mleko modyfikowane i bedzie lux :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierniczenie, że nie ma czegoś takiego jak mało treściwy pokarm doprowadza mnie do szału. Dziecko karmione piersią można nawet zagłodzić i to nie ważne, że dziecko nie zachowuje się jak głodne, bo ospałe, senne i spokojne może być z głodu. Mój syn urodził się 3480g, waga spadła do 3220g i z taką został wypisany. Walczyłam o kp 2 tygodnie, dostawiany prawie 24h na dobę. Ja wykończona, mały najpierw rozdrażniony, potem coraz bardziej osowiały ale położna twierdzi, że jest dobrze dziecko spokojne ino się cieszyć. Po 2 tygodniach na kontroli waga małego 3200g! na gwałt mm i dopiero wtedy zobaczyłam czym różni się spokojne dziecko, od wycieńczonego. Potem ściągałam pokarm by mieć pewność, że je. Jadł, blisko 120ml i dalej był głodny, dopiero mm go syciło i uspokajało a on zaczął normalnie przybierać na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja nie lubie tych wszystko wiedzacych o pokarmie kazdym i kazdym dziecku. To ciekawe dlaczego kiedys dokarmiano jesli nie ma czegos takiego jak brak pokarmu lub malo tresciwego pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×