Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nudnosci kilka dni przed okresem jak to mozliwe?

Polecane posty

Gość gość

Czy mozna miec nudnosci ciazowe juz kilka dni przed @? Jestem 3 dni przed okresem. Od 3 dni mam nudnosci, 2 dni delikatnie ale dzisiaj sa juz wyraznie meczace. W poprzedniej ciazy zaczely sie w dniu spodziewanej @ a pozniej to juz byla masakra przez 5 miesiecy. Czy mialyscie tez nudnosci tak wczesnie? Nie mam innych objawow, bola mnie piersi standardowo jak przed @ tylko tym razem zaczelo sie juz po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że możliwe, to chyba zależy po prostu od stężenia hormonów, rożnie kobiety z tym mają...to ja z kolei się zastanawiam czy piersi mogą już po zapłodnieniu boleć, bo mnie tak bolą,a normalnie mnie wcale nie bolą ;), ja mam dostać miesiączkę 9 maja, także jeszcze sporo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja pisałam wyżej, czyli i ciebie bolą od owulacji, ja mam wrażenie że jak pisałam tuż po zaczęły boleć ;). w pierwszej ciąży bolały mnie dopiero 2, 3 dni przed...ja mdłości nie miałam właściwie, tylko po luteinie lekki mulenie ze 2 tyg, no ale dla mnie to nie mdłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2,3 dni przed okresem...tak się nad tym zastanowiłam, to jak wcześniej miałaś mdłości już w dniu kiedy miałaś dostać miesiączkę, to 3 dni wcześniej, to właściwie niewielka różnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak teraz jest wczesniej to nie wyobrazam sobie, ze moze byc "intensywniej" niz ostatnio.... piersi zaczely mnie bolec ok 2,3 dni po owulacji, zwykle bola kilka dni przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w poprzedniej ciąży też cię tak wcześnie piersi bolały? oj może te mdłości tylko chwilowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W poprzedniej ciazy nie pamietam jak bylo z bolem piersi. Mdlosci i wymioty wymeczyly mnie za to strasznie wiec jesli teraz sie udalo pewnie bedzie podobnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam co miesiąc mdłości przed okresem, cycki mnie bolą w czasie ok. owulacji, a zawsze na 2-3 dni przed okresem chce mi się rzygać, drażnią mnie zapachy itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkazuzanka
Ja też czasami mam nudności przed okresem. Już nie raz się przez to bałam, że jestem w ciąży. Najczęściej próbuje to przeleżeć albo przespać, chociaż nie zawsze to pomaga. Obiecałam sobie, że w tym miesiącu kupię Imbifem i nim się wspomogę. Ponoć jest bardzo skuteczny na nudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjkowa
Oj tak, jak najbardziej możliwe to jest. Ja miewam nudności przed @ nawet na 7 dni przed! To wszystko jest kwestia hormonów. Niektóre dziewczyny kompletnie bezobjawowo przechodzą PMS, inne zaś męczą się niemiłosiernie. Mojej koleżanki mama miała takie nudności, że omdlewała. @annkazuzanka, ja też słyszałam o Imbifemie. I zamierzam się zaopatrzyć i również spróbować, bo jestem ciekawa, czy mi to pomoże. Mam dość już tego zbierania na wymioty, a po co się męczyć, jak można sobie ulżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofija000
Weź sobie imbifem i ci przejdzie. Ja mam zawsze mdłości przed okresem i nie panikuję :) Piję herbatę z imbirem lub biorę te krople, szybko przechodzi :) Jeśli podejrzewasz ciążę to idź po prostu do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatrucieela pokarmus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co miesiąc mam nudności przed okresem.Nie nakrecaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coralky
He he ja też :) i skręcam się z bólu przez pierwsze dwa dni. Ciagle tylko łykam tabletki przeciwbólowe i wcinam sucharki. Na mdłości mam zamiar w przyszłym miesiącu kupić imbifem bo podobno pomaga a ból dalej będę dzielnie znosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×