Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O co chodzi z tą szyjką?

Polecane posty

Gość gość

Witam :) badam sobie szyjke od 23 dc zawsze wieczorem o tej samej porze. Tego dnia była ona nisko i nawet dobrze wyczuwalna. Od 24 dc była nadal nisko, ale miękka i jakby otwarta i tak do wczoraj czyli 28 dc, tego dnia jakby się uniosła i wykręciła w stronę kręgosłupa, że ciężko ją jest wyczuć jaka jest, dzisiaj podobnie tj. 29 dc jutro powinnam dostać okres i czy ta szyjka powinna być tak ustawiona, że nie da się jej wyczuć? Niestety to jest pierwszy cykl co się tak przyglądam, ale z tego co wiem to powinna być nisko i łatwo wyczuwalna jaka jest, a tak nie ma.. Nasuwa mi się myśl o ciąży gdyż zawsze mnie bardzo piersi bolały przed okresem, a teraz nie bolą jedynie są troszke większe i ta szyjka, brzuch tak delikatnie ćmi, jednak to może być też na okres jak sądzicie? Jak nie dostane okresu to wykonam test, jednak jestem ciekawa waszego zdania i doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo to obchodzi ze pchasz sobie palce do pochwy? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem? Wiele kobiet tak robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienormalna jakas czy co? wciskasz brudne paluchy, a pozniej beczą na forum ze zakazenia dostały:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle, że ręce sie wcześniej myje i nie powinno nic być, a nie jedna tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle I 1. «zaimek wskazujący na ilość lub liczbę rzeczy albo osób, określoną za pomocą gestu lub wymienioną w wypowiedzi poprzedzającej daną lub następującej po niej, np. Możemy porozmawiać parę minut? – Tyle możemy.» 2. «zaimek komunikujący o dużej ilości lub liczbie rzeczy albo osób, pociągającej za sobą konsekwencje, o których mowa w zdaniu podrzędnym, np. Przynieś tyle krzeseł, żeby wszyscy mogli usiąść.» 3. «zaimek wskazujący na taką samą liczbę, ilość lub skalę czegoś, o jakiej jest mowa w zdaniu podrzędnym, np. Ma tylu zwolenników co przeciwników.» tyle II 1. «zaimek komunikujący o dużej ilości zdarzeń, która może pociągać za sobą konsekwencje, o których jest mowa, np. Tyle chodziła, że aż nabawiła się odcisków.» 2. «zaimek komunikujący o małej ilości, liczbie lub skali, która ogranicza się do tego, o czym jest mowa w zdaniu podrzędnym, np. Tyle zrozumiała, że ktoś ją gdzieś zaprasza., lub o takiej samej liczbie, ilości lub skali czegoś, o jakiej jest mowa w zdaniu podrzędnym, np. Napisał tyle, ile umiał.» 3. «zaimek, który wraz z poprzedzającym przyimkiem na komunikuje, że stopień lub zakres danego stanu rzeczy jest wystarczający do uzasadnienia tego, o czym mowa, np. Był na tyle sprytny, że wszystko przewidział.» 4. «zaimek, który wraz z poprzedzającym przyimkiem o wprowadza wyrażenie charakteryzujące stopień, w jakim można urzeczywistnić lub wyjaśnić to, o czym jest mowa, albo otwiera zdanie zamykające wypowiedź na jakiś temat lub przerywające ją na jakiś czas, np. Była o tyle rozsądna, że nie mówiła o tym.» x naucz sie moze dobierać słowa bo robisz z siebie nieuka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ktoś tu jest zawzięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha dziewuszka odkryła ze polozenie szyjki macicy sie zmienia :D do ksiazek dzieciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah uważaj bo sie przejmę. Nie obchodzi cie to znikaj i się nie wypowiadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raka dostalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja szyjka w tym szczęśliwym cyklu uniosła się gdzieś w tydzień po terminie spodziewanej@ i cały czas była otwarta do tego czasu. To oczywiście nic nie znaczy. Myślę że mogłabyś już zrobić test. I jeśli już doszło do zapłodnienia to zaprzestań samobadania, mój lekarz powiedział że we wczesnej ciąży samobadanie może spowodować poronienie. Lepiej dmuchać na zimne. Trzymam kciuki. Daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze, no to tak zrobię. Dziękuję bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×