Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katerinka

o ilu dzieciach zawsze marzyliście?

Polecane posty

Kiedy bylyscie nastolatkami na pewno mialyscie jakas wizje przyszlosci. Jak sobie ja wyobrazalyscie, a jak dalej potoczyly sie wasze losy? ile zawsze chcialyscie miec dzieciątek? zapraszam do dyskusji 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 - bo wtedy nie trzeba duzego auta kupować;) narazie nie mam żadnego ale będę się starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusia
No ja jeszcze nie mam, ale tak do końca liceum chciałam mieć dwójkę, chłopca i dziewczynkę, potem spotykając się z chłopakiem zmieniłam zdanie, a właściwie zmieniliśmy i chciałam 3, dz +2ch, ale jestem teraz sama i o tym nie myślę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 jedno mam
drugie w trakcie realizacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna 35
Witaj katerinka:)Mam takie zycie jakie sobie wyobrazałam w latach kiedy byłam młodzitka dziewczyna:) Wspaniały maz,dwoje dzieci i jestem bardzo szczesliwa:D:D:D Nie spełniło sie tylko moje marzenie aby zostac pielegniarka i zawsze planowalismy troje dzieciątek:):) Cóz nie zawsze jest tak jakby sobie człowiek życzył:OReszta spoko i mam fajowe zycie:) Pozdrawiam cieplutko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierna 35 ciesze sie, ze twoje \"mlodziencze\" plany sie spelnily, mam nadzieje, ze moje tez sie spelnia :) pozdrawiam goraco i gratuluje wspanialego meza- to wielllllki skarb. A jesli mozna wiedziec ile jestescie po slubie? oby wiecej takich szczesliwych ludzi:) a dzieci w jakim wieku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna 35
W ubiegłym roku obchodzilismy 15 rocznice slubu;) Mamy dwie córeczki 14 i 12 lat:D:DWyszłam za maz jako młodziutka dziewczyna i nigdy ale tonigdy nie załowałam ani jednego dnia mojego małzenstwa:D:D Jesli chodzi o mojego meza to własnie zaczął spełniac swoje ostatnie marzenie,zaczał studia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna 35
katerinka🌼Zyczę Ci z całego serducha aby Twoje plany,marzenia sie spełniły;) Jesli sie bardzo tego chce,to wszystko da sie "zrobic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzieciństwie wyobrażałam sobie siebie jako nauczycielkę, mieszkającą sama, w mieszkaniu z kotem, bez żadnych dzieci, bo nigdy nie chciałam ich mieć. Jak jest teraz ? Nie jestem nauczycielką, nie jestem sama, ale mam mieszkanie i kota, i nie mam dzieci - mieszkanie, kot i brak dzieci się spełniły, i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze chciałam mieć jedno i mam cudną córeczkę. Życzę wszystkim spełnienia marzeń o szczęśliwej rodzince!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k o s
chciałam mieć przynajmniej dwoje, ale po tym strachu jaki przeżyliśmy - że dziecko chore, że ciężki poród, że wady okołoporodowe - mam traumę i już. robię co jakiś czas podchody w myślach - i nijak tej bariery przekroczyć nie potrafię. Życze Wam wszystkim dużo odwagi w realizacji swoich marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyłam zawsze
o 1. od zawsze miał to być syn i udało mi sie !!!mam syna!!!! i jest przepiękny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie sie was czyta, a jeszcze fajniej jak sa to optymistyczne wiadomosci :) ja na poczatku nie chcialam miec dzieci i faceta--->> jak bylam jeszcze mala dziewczynka:) teraz marze o zdrowym dzidziusiu i wspanialym mezu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerinka, wszystko przed Tobą, uda się. A wspaniała rodzina to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalony_loczek
a ja marze o dwóch synach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze chciałam mieć troje i dalej chcę. Gorzej z realiami (finanse).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym miec czworo(zeby tylko na wszystko starczylo pieniedzy.....) im wiecej corek w tej czworce tym lepiej:-) a z drugiej strony synkow tez bym chciala:-) jedna corcie jak narazie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie
marzyłam, albo jedno, albo wcale,ale bałam się, ze mogą byc blizniaki, wtedy miałabym od razu dwojke,śmiać mi suię teraz z tego chce taka dzieciniada, ale teraz dziecko mam jedno i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak oczywiście
marzyłam o czterech synach.Ale mam dwóch.Swoich.Rodzonych. Ale związałam się z meżczyzną, który tez ma dwóch z poprzedniego małżeństwa i i tak mam czterech chłopaków w domu :D:D:D Spełniło się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet pięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 454545
marzyłam o dwoch chłopcaci i dziewczynce mam 3 chłopców i 2 dziewczynki i też jestem szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss
Ja zawsze marzylam, zeby miec jakas gromadke -wiecej niz 3 a mniej niz 12:) Narazie mam dziewczynke (10m-cy)i mam nadzieje, ze wrotce bedzie nastepne..juz sie staram!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniecznie powiedzcie
A czy sa tu jakies kobietki, ktore zarzekaly sie, ze nie chca miec dzieci a potem im sie zmienilo..? Bardzo to dla mnie wazne zeby wiedziec..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja marze o dwojce. wiecej nie, bo co za duzo, to niezdrowo, ale z drugiej strony jedno to tez za malo, bo dziecko powinno miec jakies rodzenstwo, takie moje zdanie :) a plec zupelnie mi wisi. no, ale to jeszcze za hoho....... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×