Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niecierpliwa2007

Objawy ciąży jeszcze przed spodziewanym okresem

Polecane posty

Gość niecierpliwa2007

Do tych kobiet, które są w ciąży i pamiętają swoje pierwsze, te "najpierwsze" objawy. Wiadomo, że objawem jest brak okresu. Tylko, że od owulacji do okresu jest 2 tygodnie. Jak więc mozna poznać że jest sie w ciąży w ciągu tych 2 tygodni, zanim pojawi się okres? Czy w ogóle wtedy są już jakieś objawy? Jakieś bóle, inny sluz, temperatura, inne..? Ja staralam się o maluszka w czasie owulacji. (Tak mi sie zdaje). Okres mam dopiero za ok. 10 dni. Objawów nie mam ŻADNYCH. Zero. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa2007
Czyli raczej objawy powinny jednak być, póki do okresu (czy jego braku) doczekam.. :( A ja nie mam nic. Wczoraj jakaś dziewczyna gdzies pisala, że nie miala żadnych objawów przez wiele miesięcy. Zadnych! Hm.. pozostaje więc czekać :-0 Mimo to - czekam na inne komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettti
czy moga sie wypowiedziec jakies mamusie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mialam ZADNYCH nowych objawow! Jak zwykle mialam bolesnosc piersi, tempka jak zwykle nie za wysoka, sluz przezroczysty i nie za duzo.... Po prostu wszystko jak zwykle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaka..
a ja natomiast dostałam @ w 26dc, przyjmując luteinę, @ przyszła bardzo niespodziewanie i była bardzo skąpa :( za szybko sie pojawiła i równie szybko odeszła, nwet nie miałam objawów nadchodzącej...dopiero terz jak odeszła, zaczeły boleć mnie piersi, nabrzmiały,brzuch napuchnięty, jajniki bolą , sutki tkliwe :( zupełnie nie tak wszytsko...robiłam test, negatywny...ale ja wciąż czuje się nieswojo...nie wiem juz co myślec,czy to możliwe ,ze test wyszedł narazie negatywny....:( coz, wszystko pewnie moze się zdarzyć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Każda kobieta jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda kobieta jest inna - ja w ciąży nigdy nie byłam, więc może nie jestem dobrym doradcą, ale - myślę, że na pewno gdybym miala jakiekolwiek obawy i objawy - kupilabym 2-3 testy i zrobila dla porównania, a potem na dokładkę poleciala i robila badania krwi!! Innego wyjścia nie widzę. Nie wytrzymalabym życia w niepewności i czekania... :-0 Albo - może bralas jakieś leki, może jeszcze niedawno bralas pigułki, może zmieniłaś klimat, może jakieś stresy, nie wiem. Wyklucz jkaies inne powody tego. A jesli ich nie ma - natychmiast rób testy i daj znać o wynikach. A czy sobie poradzisz? To już zależy od Twojej sytuacji finansowej, relacji z mężem i pomocy jaką masz od niego. :) Shira - zazdroszczę Ci, jak każdej innej kobiecie, która jest w ciązy. Też bym chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Każda kobieta jest inna
Ja próbuję nie wpadać w panikę. Jeżeli jestem w ciązy, to widocznie tak musiało być. Nie martwię sie o sytuacje finansową... jest ustabilizowana… wyprawkę mam z głowy;) Martwię tylko tym ze jak dziecko sie urodzi to moja córa będzie miała 1,5 roczku i będzie tez wymagała wiele uwagi. Męzuś pracuje całymi dniami... ja będę sama:( Przeraża mnie jeszcze 9 misięcy myślenie o tym "czy dzidzuś urodzi sie zdrowy...czy wszystko jest ok...dlaczego sie nie rusza??" Jak już będę wiedziała na 100%, to na pewno napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka - dzieki. nie wiem czemu, ale ciagle sie stresuje. jak zaczynalam brac tabletki to dodatkowo zarzadalam uzywania gumki, tak dla pewnosci ale ostatnio postanowilam dac sobie spokoj z gumkami. w koncu po to biore tabsy, zeby kochac sie bez stresu. no ale jak widac stres jest. strasznie mi to siada na psychice. a gdzie mni blallo - dokladnie obok pepka z prawej strony. wdaje mi sie ze macica i jajnika sa troche nizej, nawet sporo nizej, o ginekolog zawsze lnie badal ponizej pepka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Każda kobieta jest inna
lady in red Spokojnie mozesz kochać sie bez gumki. Jezeli będziesz brała tabletki o tej samej porze (bo chyba o Cerazette chodzi), to mozesz być pewna ze nie zajdziesz:) Ja przed pierwsza ciążą brałam tabletki przez 6 lat chyba. mam zaufanie do antykoncepcji hormonalnej i obiecuję sobie że jezeli nie będe teraz w ciąży, to zaraz lece do gina po recepte na cerazette (karmie piersią), albo zastrzyk. Ten stres mnie przerasta:o spadam z mała na spacer... supr pogoda jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia - czemu mieliby Cię wysłać od apteki? Nie wiem też jak to się robi w Anglii, ale można w necie poszukać informacji. Ja też mieszkam w U.K. i prawdę mówiąc - nie wiem gdzie się tu udać w takich sprawach. Nawet jeszcze do lekarza się nie zapisalam żadnego. A co do testu - rób co jakiś czas, jesli minął dzien spodziewanej miesiączki. Jeśli jestes ciąży - powinno w końcu wykazać, nie ma bata! każda kobieta jest inna - obawy zawsze są i kazdy je ma. I tak masz lepiej niż inne kobiety, bo juz bylas w ciąży i wiesz jak to jest ją przechodzić. Jestes o to mądrzejsza od innych. Poradzisz sobie bo masz już doświadczenie. ;) lady - też mi sie zdaje, że jajniki to poniżej pępka są. A wręcz jestem tego pewna!! Więc pewnie w ciąży nie jesteś. I też jestem zdania, że pigułki wystarczą i nie trzeba gumki już. Bez przesady. ;) Przyzwyczaisz się, potrzeba czasu, by zapomniec o stresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia - dajesz mi nadzieję :) Ja sie staram dopiero pierwszy miesiąc, ale juz sie boje ze nic z tego bo nie mam zadnych objawów. Czuje sie normalnie, jak zawsze :-0 Kupuj testy co jakis czas, sprawdzaj, może w koncu wyjdzie ze jestes. A jak bedzie za kazdym razem wychodzic ze nie - to widocznie nie jestes w ciązy i krótka piłka! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ale i tak zyje w permanantym stresie. a im blizej konca opakowania tym gorzej. a teraz jeszcze sesja i czekanie na okres ... i nie wiem co zrobie. mam nadzieje, ze nie zwariuje w kazdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie zwariujesz. Nie martw się :) Zajmij się sesją, egzaminami, nawet jeśli okres ci się spóźni, a nie powinien dzięki braniu tabletek - to nie przez ciążę, a przez stresy związane z sesją raczej. |Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze masz racje. najwiekszy blad to czytac porady na kafe bez przefiltrowania. kiedys wyczytalam tu, ze dziewczyna wpadla mimo tabletek, gumek i jeszcze jakiegos kremu. a teraz czytam, ze w ciaze strasznie srudno zajsc, statystycznie jakies 50% obumiera zanim kobieta sie nawet dowie, ze jest w ciazy. potem w ciagu miesiaca jeszcze iles a statystyczna szansa na saplodnienie to jakies 36%. czyli jednym slowem 0.36 x 0.5 to 0.18, 18% na ciaze i jej utrzymanie, a nawet troche mniej. niewiele. a ja sie stresuje jak glupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ja miałam ciekawe objawy. Czekałam sobie na @ i pare dni przed zaczęły mnie boleć piersi i bój jajników ja zwykle no i dostałam miesiączkę w sumie normalnie w terminie tyle ze poleciało mi kilka kropelek i koniec ciąg;le bolały mnie jajniki piersi po paru dniach przestały boleć teraz nadal mnie bolą jajniki ale wiem ze w ciazy to normalne bolą mnie plecy spać mi sie ciagle chce do kibelka chodze częściej no i jakies tyakie mdłości chyba sie zaczynają ale to takie na razie nie przeszkadzajace mi bardziej mi przeszkadza ta sennośc ciagle spać mi sie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missygo
Witajcie. Oto moja historia o objawach i testach: Staramy sie z narzeczonym o malucha od 4rech miesiecy. Ostatni cykl był dość nietypowy- w dniach okołoowulacyjncych (23-26 sierpnia) straszne bóle w podbrzuszu, zwłaszcza po stronie lewego jajnika, a do tego mdłości. Potem wszystko jakby sie uspokoiło, miałam podobne objawy moze ze 2 razy, ale duzo slabsze. Dzis powinnam dostac okres. Brzuch boli mnie od 4rech dni, piersi nabrzmiale tez od paru dni. W minioną sobote pojechalismy na wesele. Jako że nie stronie przy takich okazjach od alkoholu, zrobilam sobie test (pre-test), z nadzieja, ze moze juz cos wykaze. Było to w toalecie u fryzjerki. Czekalam nie wiecej jak min i nic nie pokazywal. Potem, po ok 20 min spojrzalam jeszcze raz, a tu byla druga kreska, slabo zarysowana. Ucieszyalam sie i na weselu wypilam tylko lampke szampana. 3 dni pozniej (wtorek 09.09.) zrobilam drugi, tanszy test (baby-test), w ktorym mowa, ze nalezy go przeprowadzic w dzien po spodziewanej miesiaczce lub pozniej. On nic nie wykazal :-? Czekam do jutra i robie kolejny. Czy ktoras z was miała podobne objawy? Jakie testy polecacie? Oczekująca Missy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missygo
Wczesniejszy post pisalam rano. Mamy wieczor. Miesiączki nadal nie ma. Jajniki raz bola raz nie. Boli mnie troche glowa, mam lekkie zawroty. Brak apetytu. Mam nadzieje, ze jutrzejszy test powie prawde.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missygo
No właśnie... A co najzabawniejsze zauważcie, że w ciążę zachodzą najczęściej te 'beztroskie' dziewczyny. Albo to tylko moje wrazenie.... Czekam z nadzieja... kajkaaa, a Ty który masz dzien cyklu? bylas u gina? ja bylam jakies 10 dni temu i nie odkryl zadznych nieprawidlowosci, wiec to nie guzek, ani torbiel. wiec cooo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) moje objawy przed @ to nabrzmiałe piersi oraz ból brzusia 2 czy 3 dni po spodziewanej @ test rano i wieczorem oba pozytywne:) na nastepny dzien wizyta u dupologa 5tc i 1 dzien a do missygo nie pisz ze tylko \'beztroskie\' dziewczyny\" zachodzą w ciąże napewno Ci się wydaje bardziej na niepowodzenia przyczynia się psychika a już najbardziej ta presja ciąża ciąża itp trzeba na troche zapomniec oderwać się od tych myśli i dać organizmowi spokojnie funkcjonować nic na siłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missygo
Nie pisze, ze 'tylko'... No ale wlasnie, ten czynnik psychologiczny i stres chyba robia swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missygo
przebudzilam sie, zrobilam siusiu iii... jest druga, slabiutka kreska :) Potwierdze to za jakies 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika31
cześć dziewczyny! ja od tygodnia wiem ze jestem w ciąży,byłam u gina i potwierdził ze tak jest. kazał zrobić badania ze krwi beta hcg i za 48godz.następne bo na usg widać było tylko kropeczkę i nie mógł potwierdzi czy ciąża jest żywa czy martwa. zrobiłam juz dwa badania i miedzy jednym a drugim jest wzrost o 1000-nawet nie połowa tzn(2560)1badanie(3680)2badanie a powinno wzrosnąć o 66% aby stwierdzić ze rozwija się prawidłowo. mam wizytę dziś wieczorem,bo telef.do gina zaraz po badaniach i coś go zaniepokoiło bo kazał się pokazać dziś w gabinecie. szczerze jestem przerażona ze to martwa ciąża. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenna
Czesc dziewczyny. Ostatnia miesiaczke mialam 25 wrzesnia odstawilam wtedy tabletki chcemy miec dzidziusia z mezem. Jednak wspozylismy ze soba 11 pazdziernika od tamtego czasu co jakis czas czuje bol w podbrzuszu bol jajnikow strasznie nabrzmiale piersi wrecz bolace. Zastanawiam sie czy to mozliwe ze zaszlam w ciaze. okresu sie spodziewa 23 pazdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadziajka84
witajcie dziewczyny-piszę bo mam pewien problem staramy się z mężem o dzidziusia..mąż pracuje za granicą i teraz w grudniu po dluzszym czasie był w domu podczas moich plodnych dni od owulacji strasznie bolą mnie piersi, są powiększone jak to małż stwierdził napuchnięte co chwile daje o sobie znać jajnik raz lewy raz prawy czasem oby dwa od razu, pod skórą na piesiach widać siateczke żył, jestem ciągle zmęczona i chodze bardzo wcześnie spać co w moim przypadku jest bardzo dziwne, czesto jest mi niedobrze i kreci mi sie w glowie..w ogole czuje sie jakas taka slaba, zrobilam test wyszedl negatywny ale wiem ze robilam go za wczesnie, jak myslicie to objawy ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadziajka84
test robiłam półtora tygodnia przed spodziewanym terminem @, wiem ze to za wcześnie ale nie mogłam się powstrzymac;) okres mam dostac w weekend na ile przed zrobić test? np w piątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uk dziewczynka
test to musisz zrobic po terminie spodziewanej @ a nie przed bo moze byc sfalszowany. ja tez czekam na rozstrzygniecie - mam taki bialy, mleczy sluz o ktorym piszecie (ale cos mi sie wydaje ze to rowniem moze byc oznaka jakiegos zakarzenia a nie tylko ciazy) no i mam takie lekkie plamienie a wczoraj powinnam dostac okres. Zazwyczaj na poczatku okresu mialam taki brazowy sluz jak plamienie ale to juz jest 2 dzien a normaly okres sie nie zaczyna. A powiedzcie mi czy ten bialy, mleczny sluz to jest pewna oznaka bycia w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje pierwsze objawy zanim się jeszcze spóźnił okres to ból piersi dokładnie taki jak zawsze przed miesiączką, pojawiły sie mleczne upławy (których nigdy przez okresem nie miałam), zauważyłam, że mam wzdęty brzuch i to, co się z tym wiąże ;) oraz bolał mnie brzuch tak, jak przed miesiączką i czasem miałam leciutkie kłócie w okolicach jajników. Nie byłam senna ani zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×