Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Objawy ciąży tak szybko?

Polecane posty

Gość gość

Witam was wszystkie :) 9 dni temu uprawiałam przerywany sex z moim mężem. Były to 2 dni przed owulacją. 3 dni później zaczęły boleć mnie jajniki. Przez 2 dni bardzo bolały i czułam w nich kłucie. Po tych 2 dniach ból się zmniejszył lecz bolą do teraz. Bolą mnie piersi i sutki podczas dotyku. Wczoraj miałam metaliczny smak w ustach tak czułam go po bokach języka. Czuje bulgotanie w brzuchu. Przez 3 dni miałam biały gęsty śluz a teraz nie ma go wcale. Bardzo bym się cieszyła z mężem z potomstwa. Jeszcze 7 dni do okresu a już nie mogę się doczekać ze zrobieniem testu. Badanie krwi odpada, ponieważ nie ma mnie aktualnie w kraju a tutaj nie mam żadnego ubezpieczenia. Czy możliwe jest odczuwanie ciąży tak szybko? I czy zaszła któraś z was poprzez preejakulat? Dziękuję wszystkim za sensowne odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie szanse na zajście w tym przypadku są bardzo małe, bo był to przerywany stosunek, a po drugie te objawy raczej świadczą o owulacji, bo tak jak piszesz miałaś biały śluz. Wyluzuj trochę:)) Wiadomo trzeba sie swojemu organizmowi przyglądać ale nie tak żeby wpajać sobie. Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozsmieszaj mnie. To objawy owulacji. Nie jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko: sorry, ale na głowę upadłaś:/ Na objawy za wcześnie to przede wszystkim. Po seksie przerywanym to raczej małe szansa, że się zajdzie w ciążę, to po drugie. A po trzecie: tak się nakręcasz na to dziecko, że aż żenada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! I tu was zaskocze!! Przed chwila kupiłam 3 testy ciążowe które pokazują w którym miesiącu ciąży się jest. Zrobiłam 3 na raz i wszystkie pozytywne!! Pisze 1-2 week :) Nie musicie od razu pluć jadem i mówić, że ktoś coś sobie wkręca. Znam swoje ciało u wiedziałam, że jest coś na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! I tu was zaskocze!! Przed chwila kupiłam 3 testy ciążowe które pokazują w którym miesiącu ciąży się jest. Zrobiłam 3 na raz i wszystkie pozytywne!! Pisze 1-2 week usmiech.gif Nie musicie od razu pluć jadem i mówić, że ktoś coś sobie wkręca. Znam swoje ciało u wiedziałam, że jest coś na rzeczy X No i? Nasze wypowiedzi to żadne plucie jadem tylko informacja co my o tym myślimy. Na tym forum są same takie co to "znają swoje ciało" i zachodzą w ciążę od stosunku przerywanego, a 2 doby po nim mają już objawy. Jak dla mnie te wszystkie objawy w tak krótkim czasie to objawy problemów z głową i zbyt dużego parcia na dziecko, a nie objawy ciąży. Swoją drogą czemu seks przerywany jeśli chcecie mieć dziecko? Macie jakiś fetysz i lubicie jak ci facet skończy na piersiach czy jak? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz przerywany był taki, że po cipce wszedł w pupę. Chcesz więcej szczegółów? Przy pierwszym dziecku tez po tygodniu czułam, że jestem w ciąży. Tak, nie plują jadem, ale obrażają kobiety mówiąc im, że sobie wmawiają i maja problemy z głową. Dla mnie się liczy już tylko to, że jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×