Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oceńcie czy zjadłam dużo

Polecane posty

Gość gość

1. Jedno jajko na miękko z rzodkiewka i szczypiorkiem 2. Kanapka z ogórkiem, rzodkiewka i kielkami.  3. Zupa na wodzie z kaszą manna 4. Kanapka z ogórkiem i rzodkiewka i kiełkimi  Zjadłam dużo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zartujesz? Oczywiście ze mało. Nie jadłam tak sni przed ciaza ani w ciąży ani po, a waze niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuje się strasznie. Tak jakbym narzarla się nie wiadomo ile. Jakbym cały dzień tylko jadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady, ja zjadłem więcej ale nie czuje się z tego powodu strasznie ani nie jestem gruby, bo to nie jedzenie o tym decyduje a styl życia i sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze nie zrobiłam dzisiaj całego treningu. Zrobiłam jedna serię i złe się poczułam. Zaczęło mi się kręcić w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem potwornie dużo. .. /jeśli jesteś anorektyczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast treningów zacznij biegać albo idź na basen, a jak Ci się słabo zrobiło to kup sobie pulsomierz i zbadaj serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biegam średnio 3 razy w tygodniu. Trenuje karate i po kontuzji wracam do formy. Dzisiaj akurat zrobiłam sobie 15 minut biegu na bieżni i ćwiczyłam z taśmami, ale po pierwszej serii zrobiło mi się słabo i chciałem zrobić jeszcze cardio z elementami karate, ale juz nie dałam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało chciałabym tak... ja zjadłam dużo więcej choć jestem na diecie bułka z wędliną grilowana kiełbaska, kromka chleba papryka danie gyros sok kubuś duży 3 herbaty z cukrem i co ja mam powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że burżuj z Ciebie, u mnie nie ma nic w lodówce a nie chce mi się isć a tym bardziej coś samemu gotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zjadlam dzis: -sniadanie 1/3 wedzonej makreli maluski kawalek i 200ml kefiru -obiad: malutki talerz zupy -kolacja 2 parowki :P i pol kromki chleba - kilka herbat Tylko ,ze ja jestem na diecie i jestem glooodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjedzona herbata jest bardzo pozywna...dziewczyno słabo ci, bo organizm nie ma skad czerpac siły, zjadłas o wiele za malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę przytyć mam narzeczonego, który jest szczupły i ma piękną rzeźbę nie mal każdego mięśnia, wiec nie mogę wyglądać przy nim jak grubaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.06 wspolczuje ci :P Ja nie moge przytyc ,bo nie akceptuje wtedy sama siebie a akurat mojemu mezowi te pare kilo na plusie nie przeszkadazaja.A najbardziej przykro jak czlowiek sie tak katuje a facet nie dostrzega roznicy (no ,bo uwaza ,ze jak mam pare kilo na plusie wygladam rewelacyjnie).Waze 54kg na 164cm i chce schudnac ze 3kg. A moj maz ciagle mi powtarza ,ze jak na moj wiek (30 lat) i dwojke dzieci nie trzeba miec figury nastolatki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×