Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MissBig

Oczekujące "na dniach" jak samopoczucie ??

Polecane posty

Gość MissBig

Ja mam termin na ta niedziele.. Na razie cisza. Nic sie nie zapowiada !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na sobote. Od jakiegos czasu mam skurcze dosc silne, jestem mega zmeczona i moja kruszynka sie uspokoila tzn.nie kopie tak duzo jak zwykle kopala. Jako ze to moje pierwsze dziecko nie wiem czy tak sie objawia czy nie. W kazdym razie nie moge sie juz doczekac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissBig
O :) witam. U mnie tez pierwsze dziecko. Ale skurczów brak. Czasem jakies takie twardnienie, ale tylko jak dluzej pochodzę. A porod bedzie naturalny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to twardnienie to też są skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprocz skurczy tam--na dole-mam twardnienie brzuch doslownie co chwile..Niestety mieszkam w Uk a tu wedlug nich to nic takiego,nie wiem czy mi sie skrocila szyjka itp. Ale jak ty napisalas ze nie czujesz zeby sie cos zblizalo a ja mam tyle objawow to juz sama sie pogubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A porod bedzie naturalny jak na ta chwile a co sie okaze w trakcie to zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo jest tu ktos????? Nikt nie rodzi wkrotce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teklunia
Ja rodze za tydzień brzuch mi twardnieje co chwila mam też skurcze co wieczór ale niestety przechodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje tez niby sa codziennie czasem nawet kilka w ciagu 10 minut ale potem przechodza i nie ma ich przez godzine..potem znowu sa....czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teklunia 1111
Ja rodze za tydzień brzuch mi twardnieje co chwila mam też skurcze co wieczór ale niestety przechodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissBig
moje twardnienie ogranicza sie do wysilku - chodzenia. jak odpoczywam nie ma nic. dzis bylam u ginekologa - nie ma rozwarcia, brzucha nie mam jakos nisko. wiec czuje, ze do niedzieli nic sie nie wydarzy. dzis pochodziłam troche po schodach, jak to zalecaja. i nic. oczekujemy dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissBig
Dziecko mi sie rusza sporo, co momentami jest nieco bolesne. niby mialo byc pod koniec ciazy mniej aktywne, a tu wciaz i wciaz sie kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teklaaa
U mnie brzuch twardnieje nawet gdy leżę boli mnie też w pachwinach i nie mogę spać po nocach , ddziecko jest aktywne też dużo się wierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111111
termin 04.09. planowana cc w UK. Ze stresu nie spie, bo pierwsze dziecko bylo tu sn i byly komplikacje. Teraz cc i boje sie zatorow i w ogole za duzo chyba czytalam w necie na ten temat. Kiepsko mi sie oddycha, ciagle mi goraco i tez mam duzo bolow brzucha i skurczy w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teklaaa
Ja mam poród sn , drugie dziecko pierwsze też sn ale boję się bardzo tego bólu ale cóż jakoś to będzie chciałabym być po już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissBig
teklaa a jak wspomnienia z 1go porodu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie malenstwo jeszcze pare dni temu skakalo jak mala malpka a od 2 dni cisza tzn.rusza sie ale to nie to samo. Przy okazji jestem taka zmeczona ze ledwo siedze a spac znowu nie moge wiec ani tak ani siak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na 06.09. I liczne na to, że będzie wcześniej. Najgorsze są noce. Stwardnienie brzucha, bòl krzyża i podbrzusza. A najgorsze że mała tak się rusza, że to uczucie jest bardziej bolesne od samych boli :-( czasem też doskwieraja żołądek i zgaga. Wypatruje czopu, od pływających wód, ale nic... Podobno wszystko przygotowane, lekarz twierdzi i powinna niedługi urodzić, ale coś nie wierze. Chodzi duzo, bo mówił, że to pomaga w przyspieszeniu porodu. Usłyszałam od niego takie określenie, że ujście wewnętrzne rozwarte na 8 cm czy którąś z Was rozumie co to oznacza? I jak ma sie to do etapu porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie skurczy nie bylo, lekarz po badaniu szyjki powiedzial, ze jeszcze dwa tygodnie, a mi na drugi dzien wody odeszly. Dali oksytocyne na rozwarcie i sie zaczelo. Wiec nie zawsze musza byc objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo zgage mam juz od 6 miesiaca na okraglo, nawet teraz a mam 2 dni do terminu,spac sie nie da bo za kazdym razem jak chce sie przekrecic na druga stron musze podciaganac podusze pod sam brzuch bo tak ciagnie. A skurcze mam praktyczniw jak siedze, stoje,chodze,leze doslownie na okraglo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissBig
I jak tam ? U mnie niestety nic, cisza, czuje sie wręcz za dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissBig
Nawet zgagi miałam w ciazy, żadnych wymiotów niczego, przez to ( a nie brak silnej woli ;))) utylam prawie 16 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,u mnie jeszcze nic sie nie dzieje choc nie moglam spac cala noc, rozmyslalam i wogole juz mnie chyba stres zlapal, juz sie nie moge doczekac a z drugiej strony juz mam dosc bycia w ciazy,poprostu nie mam sily. Skurcze jakie byly takie sa, wczoraj wzielam ciepla kapiel myslalam ze cos sie ruszy no ale coz nadal czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruszylo sie cos u kogos????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już urodziłam dziś w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje ;) a moge zapytac czy mialas jakies objawy przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissBig
U mnie nic. A gościowi, który urodził - gratuluję :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez nic a jutro mam termin :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnosze temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
Hej! Ja mam termin na środę. Póki co żadnych objawów, że poród w ogóle się zbliża. Mały siedzi wysoko, szyjka zamknięta, skurczów brak. Czasem brzuszek mi stwardnieje i tyle. Położna twierdzi, że to nie skurcze, bo skurcz powinien zaczynać się u góry brzucha i schodzić w dół, a mi łapie od razu cały brzuch, więc już sama nie wiem co to jest. Strasznie już bym chciała urodzić, bo jestem już tak zmęczona tą ciążą , brzuch ciężki i przeszkadza, duszności mnie łapią, energii zero. Mam wrażenie, że ta ciąża nigdy się nie zakończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×