Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MagdalenaANT

Oczyszczacz powietrza

Polecane posty

Gość MagdalenaANT

Czy korzystacie z oczyszczaczy powietrza? Bardzo dużo czytam na temat smogu i trafiłam ostatnio na taką stronę freshairshop.pl i przeczytałam, że te produkty oczyszczają powietrze z substancji zawartych w smogu, usuwają pleśń, roztocza, bakterie, a do tego nawilżają powietrze. Moje maluchy w czasie jesieni i zimy łapią bardzo dużo infekcji, w tym roku chciałabym tego uniknąć, bo w tamtym roku lądowaliśmy w szpitalu cztery razy. Może któraś z Was używa oczyszczacza i może podpowiedzieć który z produktów sharpa jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ozonator. Ozonuję raz w tyg mieszkanie. Tzn zamykam okna w pokoju włączam ozonator na 30 min , zamykam pokój . potem po ozonowaniu wietrzę ok 30 min. Sam ozon jest szkodliwy więc nie może być nikogo w pomieszczeniu które oczyszczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaANT
Sprawdzę informacje dotyczące ozonatora, choć te oczyszczacze powietrza sharpa mają naprawdę dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam1975
Ja zakupiłem do mieszkania kc-d40eub, głównie ze względu na kolor, bo pozostałe są białe, a ten wydawał mi się taki bardziej designerski https://freshairshop.pl/pl/p/Oczyszczacz-powietrza-Sharp-KC-D40EUB/44 . Mam go dwa tygodnie, czuć trochę różnicę w jakości powietrza, ale myślę, że największy sprawdzian przejdzie zimą, gdy powietrze w Warszawie jest baaardzo zanieczyszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fella
Cząsteczki znajdujące się w powietrzu (pyłki, kurz, bakterie, wirusy, substancje drażniące czy zanieczyszczenia) bywają alergenne. Nie mogłam patrzeć jak mój synek się męczy, odżałowałam i kupiłam air purifier philipiak - widać poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masterEwa
Fella gdzie kupiłaś? Warto? Jaką powierzchnię max. uzdatnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gozuza
Kupiłam z philipiaka. Nigdy żadnego nie miałam, ale porównałam kluczowe parametry – rodzaj filtrów, wydajność, pobór mocy, funkcję nawilżania, ceny filtrów i oczywiście cenę samego urządzenia. Myślę, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A korzystał ktoś z urządzenia Camry CR 7960? Jest to oczyszczacz z funkcją jonizatora, cenę też ma całkiem przyzwoitą. Jestem ciekawa opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy1002
Mam ten Camry i na pewno jest to dobra proporcja ceny do jakości :) Jonizator faktycznie jest dobrym dodatkiem, jednak to wpływa na powietrze też na dłuższą metę. No i ma dużą wydajność, spokojnie "przerobi" nawet spore pokoje. Ja akurat kupowałem na allegro: http://allegro.pl/oczyszczacz-powietrza-hepa-jonizacja-camry-cr-7960-i7037806259.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta36_
Przy takim powietrzu jakie teraz mamy to chyba oczyszczacze staną się wnet standardem jak telewizor. Ja mam Philipiaka z którego jestem zadowolona bo pozbyłam się kataru wywołanego kurzem i pyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te, REKLAMIARZE-smieciarze, wypchajcie sie swoimi filtrami. Czastki PM10 sa tak male, ze przenikaja przez pecherzyki pluc do naczyn wlosowatych i stamtad do krwioobiegu. NIE MA ZADNYCH filtrow, ktore sa w stanie je zatrzymac, poza.... sszyba lub foliowym workiem. Zalozcie sobie worek na glowe, dobrze zawiazcie a wtedy, jak wiadomo.. uduscicie sie natychmiast. Spadajcie, przestancie oszukiwac ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniae
Dobry oczyszczacz powietrza obecnie jest konieczny w większości naszych mieszkań. Tylko dobry a nie jakaś taniocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zgadzam się z tym w Polsce jest bardzo zanieczyszczone powietrze. Dlatego warto na przykłąd kupić taką maskę antysmogową: https://ozonemask.pl/maski-casual/ to jest też wyraz tego, że dbamy o siebie o swoje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem niedawno oczyszczacz mechaniczny z filtrem (xiaomi) i jestem bardzo zadowolony. Ozonatory zdecydowanie odradzam, bo ozon jest trujący, w ogóle coś takiego nie powinno być dopuszczone do sprzedaży. Jest jeszcze trzecia opcja oczyszczania powietrza, czyli jonizatory, ale nie wiem jak z ich szkodliwością. Zwykły filtr na pewno jest w 100% bezpieczny i działa bardzo dobrze, więc nie widzę sensu ozonowania czy jonizowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mck24
Tak, ostatnio zaopatrzyłam się w http://ranking-oczyszczaczy.pl/recenzje/xiaomi-mi-air-purifier-2s/ i zauważyłam, że odkąd zaczęłam go używać, objawy alergiczne u moich dzieci znacznie zmalały. To urządzenie jest o tyle świetne, że elegancko się prezentuje, zużywa niewiele energii, a filtr powietrza zależnie od tego, w jak bardzo zanieczyszczonym miejscu jest używany, starcza na 3 - 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowyroknowaja
My używamy teraz ciągle, bo taka pogoda :/ niestety, ciężko przetrwać zimę bez oczyszczacza. Mamy Milla Home, usuwa pyłki i roztocza, co ważne ma filtr katalityczny. Dobrze się go używa na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@nowyroknowaja a po ile one są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
około 700zł w media expercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gypsy1233
Jakie 700zł, teraz mają promocję i można za niecałe 600zł kupić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia2093
Tylko milla Home! ten oczyszczacz jest genialny, a do tego w przystępnej cenie! naprawde warto o to zadbavc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fresh Air Shop
Oczyszczacze powietrza Sharp to nie jest żadna "ściema". Filtr Hepa 13 radzi sobie z pyłkami smogowymi PM 10, 2.5 a nawet 0.3, co jest udowodnione i potwierdzone naukowo. Tutaj przekazuje Państwu link, gdzie odnajdziecie informacje i certyfikaty dotyczące oczyszczaczy powietrza Sharp https://freshairshop.pl/pl/blog/5 W razie pytań zapraszam do kontaktu pod numerem telefon 739 001 729 lub mailowo biuro@freshairshop.pl Pozdrawiam, Joanna Nowaczyk FreshAirShop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraaa811
Sprawdzaliście już oczyszczacze powietrza Alfda ? Myślę, że warto zainteresować się tymi urządzeniami. Ta niemiecka marka produkuje naprawdę świetny i wydajny sprzęt, który dba o to, aby w domach i biurach było czyste powietrze. Idealne rozwiązanie dla alergików, ale nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaMek
Ja uważam, że wybór oczyszczacza powietrza jest ważny ponieważ zależy mi przede wszystkim na zdrowiu mojej rodziny i przynajmniej w domu chcę zadbać o czyste powietrze. Dlatego postanowiliśmy go kupić z mężem i dlatego polecam zwrócić uwagę na ofertę sklepu https://www.mwp.biz.pl/ w którym znajdziesz ich duży wybór i też w razie wątpliwości możesz poradzić się profesjonalnej obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielson
Sharp ma fajne, wielozadaniowe urządzenia. Przykładowo takie G40 - https://loveair.pl/oczyszczacz/sharp-kc-g40euh Urządzenie pochłania 99,97% drobnych pyłków zawieszonych, dodatkowo wyposażone jest w jonizator, a także nawilżacz. Warto sprawdzić, jeżeli macie problem z wilgocią w pomieszczeniu, oczyszczacz sam wyreguluje wilgotność, aby nie przekraczała zalecanego progu względem temperatury w pomieszczeniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawaAnia_
Z tego co piszesz, to brzmi to dość dobrze. Sama się zastanawiam nad zakupem oczyszczacza, na oxyshop.pl jest własnie kilka modeli z nawiżaczem, ale mam wilgość w mieszkaniu i zastanawiam się czy jeszcze dodatkowo nawilżanie ma sens. Może ktoś może coś podpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×