Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odchudzanie po ciąży

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, chciałbym zapytać Was jak schudłyście po ciąży. Czego stosujecie aby wspierało Waszą dietę. Widziałam w innym wątku że popularne są tabletki Slimcea. Czy po ciąży z nimi łatwo Wam było schudnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z tych które polecą. Wiem że takie środki działają, ale zaznaczam że nie wszystkie oraz że żeby osiągnąć na prawdę spory efekt należy również mieć jakąś dietę. Kiedyś stosowałam pewne placebo, później Slimcea z dietą. Schudłam 12kg. To co wspomniałaś było odczuwalne i odegrało znaczną role w całym procesie odchudzania. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Ruszaj sie! 2. Ruszaj sie! 3. Ruszaj się! Np. włącz glupie DVD z cwiczeniami na telewizor i próbuj wykonywac je razem z nimi. NIE UDA SIE? nic nie szkodzi, jutro sprobujesz znow i potem znow. i znow. Dodatkowo jakieś spacerki z dzieciaczkiem i zobaczysz, ze zmienia Ci sie nie tylko wygląd, ale i na zycie patrzysz bardziej optymistycznie. Powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szybko schudłam dzięki preparatu Slimcea. Przyśpieszył on moją powolną przemianę materii i pohamował łaknienie. Utrzymałam dzięki temu dietę i w 3 miesiące schudłam 12kg. Jestem bardzo zadowolona ponieważ myślałam że po ciąży będzie o wiele trudniej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co ci tabletki:/ najlepiej nic nie robic, jesc tabletki i waga magicznie sama spadnie \dieta+ ćwiczenia, jakis *********ion rzeczy mozesz robic, dvd z chodakowska, areobic, bieganie pływanie siłownia a jedzenie cóz pewnie sama wiesz warzywa niesmazone mieso, owoce ale tez bez przesady nabiał, woda a nie soki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam po 2 ciążach i myślałam że nigdy nie wróce do starej sylwetki. Pomogła mi slimcea. Schudłam 12kg i odzyskałam starą figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś myśli, że "cudowne" tabletki schudną za niego to jest w dużym błędzie. Ja doszłam do siebie w niecałe 3 miesiące bez żadnej diety. Pomogły mi codzienne spacery i karmienie piersią, a nie jakieś suplementy pic na wodę fotomontaż :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zaczniesz karmić piersią to w 3 mies schudniesz do stanu wyjściowego a po pół roku będziesz szczuplejsza niż przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam również slimcea i mogę polecić. 13kg schudłam przez 3 miesiące stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siostra je stosuje po ciąży. Też jej polecano i widać fajne efekty. Jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy uczciwie zajmowac sie dzieckiem i spali sie wszystko . W ciaxy przytylam 25kg po ciazy od pietwszego dnia musialam robic wszystko sama i w 3miesiace zgubilam nadmiar po ciazy i 5kg dodatkowo . Po ptostu ****** tulko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobny wynik miałam jak koleżanka wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje Slimcea od 4 tygodni. Mogę już poradzić osobom które się zastanawiają że nie mają się co bać. Slimcea to skuteczny środek który pomoże w odchudzaniu jak mamy dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama slimcea w piorumy a to drogie i do d**y :) ale nabierajcie sie dalej i płaczcie matołki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzie polecam suplement slimcea. Na mnie jedyny który zadziałał i pomógł mi w walce z otyłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudłam 13kg stosując do diety tabletki Slimcea. Czytałam o nich w moim kobiecym piśmie. Zamówiłam i po 3 miesiącach miałam już taki efekt. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrka
Po ciąży to trzeba uważać z odchudzaniem, w szczególności jak jesteś karmiąca. mozesz się wzmocnić dodatkowo magnezem, dobry jest Chela Ferr Forte, sama biorę teraz po ciaży bo mam niski poziom magnezu:) a wiadomo maluszek musi zdrowo rosnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monte Carla
Ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć ! W drugiej ciąży przytyłam 10 kg i pomimo że karmiłam piersią (i nadal karmię) to jakoś tak nieciekawie to moje ciało wyglądało a waga stała w miejscu i nie zanosiło się na to że ma zamiar się ruszyć (a już nie daj Boże że w górę). Jak syn skończył 3 miesiące pomyślałam że zacznę coś się ruszać - i tak już 3 miesiąc ćwiczę i tak świetnie nie czułam się nawet jak byłam w szkole średniej - brzuch z tygodnia na tydzień wygląda coraz lepiej, skóra na udach się napięła i cellulit się zmniejszył (to na pewno też efekt picia dużej ilości wody), mięśnie ramion, pleców i nóg wzmocniły się - zaznaczę jeszcze że ćwiczę 5 razy w tygodniu (czasem też i mniej jak nie mam możliwości) - moja kondycja też się poprawiła - polecam ćwiczenia (pewnie tabletki też się sprawdzają ale one nie poprawią kondycji, wydolności organizmu, nie sprawią że skóra będzie napięta a mięśnie wyrobione a Ty dzięki temu będziesz w lepszej formie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój wybór padła na suplement slimcea ze względu na liczne pozytywne opinie w internecie oraz polecenie przez koleżankę która kurację ma już za sobą. Widać to po niej, schudła 13kg. Ja teraz zaczynam, mam nadzieje że jeszcze zdążę pokazać ciałko na te wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wybór również padł na slimcea. Zdecydowanie najlepszy wybór z dostępnych na rynku suplementów na odchudzanie. Szybko pohamował łaknienie i zwiększył moją przemianę materii. Efekty same przyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w********ac z ta reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudłam dzięki slimcea 12kg czyli mniej wiecej tyle co inne koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam kilka środków na odchudzanie i efekty były mizerne lub zerowe. Inna sytuacja była w przypadku tabletek na odchudzanie Slimcea. Od razu zauważyłam że moja przemiana materii przyśpieszyła. Odczuwalny był również bardzo efekt blokowania głodu. Jadłam tyle ile trzeba. Na efekty nie trzeba było długo czekać. 3 miesięczna kuracja dała spadek wagi o 14kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slimcea stosowałam i pamiętam że nie zawiodłam się. Byłam zaskoczona efektami które zostały mi do dziś. Waga nie wróciła chodź w większości to zasługa nowego trybu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie najlepszymi tabletkami na odchudzanie przy obowiązkowej diecie są tabletki SLIMCEA. Różnica była kolosalna. Schudłam z dużo większą łatwością 13kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są takie sytuacje, takie organizmy że nieraz nie ma opcji schudnąć bez pomocy suplementów. Wiem po sobie i w pełni stoje murem za tego typu rozwiązaniami. Mi Slimcea bardzo pomogły, bez nich na prawdę dalej bym męczyła się najróżniejszymi dietami z mizernym efektem. Dzięki Slimcea schudłam i problem minął a czuje się o wiele lepiej dzięki temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbowałam najpierw diet i same w sobie nie były złe, niektóre dawały jakiś efekt. Jednak zrozumiałam po dłuższym czasie że problem leży w mojej słabej przemianie materii. Dopiero tabletki na odchudzanie Slimcea pomogły mi z tym problemem. Przyśpieszyły przemianę materii i dodatkowo pomogły w pohamowaniu głodu. Dzięki nim schudłam o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam wszystkich przed reklamowanymi tutaj w sposob nachalny tabletkami slimcea. Kasa utopiona, a efekt doslownie zaden. U mojej kolezanki rowniez nie zdalo to egzaminu. Dopiero jak konkretnie wzielam sie za diete plus troche ruchu zaczelam chudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam stosuje i chwalę sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Preparat Slimcea doskonale przyśpiesza metabolizm. Brzuszek szybko spada. Dodatkowo odczuwałam blokadę głodu. Też ekstra. Łącznie schudłam dzięki temu 14kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×