Odpowiedz na ten temat

oddam wyprawke opolskie

• gość 2015.07.06 [13:30]
    Hej mam do oddania wyprawke typowo na dziewczynke. Wszystko jest w super stanie po jednym dziecku dziecko ma 2 lata. Nie mam czasu sie bawi. W sprEdarz nie mam komu oddac a jestem w 2 ciazy i bedzie chlopak a coz... Na corke kupowalismy wszystko typowo dziewczece. Nie mowie ze wdzystko w rozu ale nie nadaje sie na chlopcw. Zreszta nie narzekamy na finanse i chcemy synkowi tez dac to co corce tylko chlopiecegousmiech.gif a moze jakas mama w teudnej sytuacji sie ucieszy w sklad wchodzi:
    *wozek 3w1 gondolq spacerowka nosidelko szary-blady roz plus folia na deszcz i moskitiera plus torba do wozkq
    *lozrczko turystyczne (strasznie ostry roz -to byl prezent ale dla mnie ten kolor nie trafiony)bez regulacji poziomu
    *posciel 2 komplety rozowy i fioletowy
    *ochraniacze na lozrczko fioletowy i rozowy
    *baldachim fuoletowy ze stelarzem
    *pojemnik plastikowy z zabawkami dla dziecka do 1,5roku
    * ubranka (sa 4 kartony duze) w tym body krotki i dl rekaw, spuochy, pajace, kaftaniki, polspuichy, sweterki, spodnie, kombinezony , kurtki, roznr leginsy i tuniki itp ogolnie od rozmiaru 50-86
    (wyprawka jesli chodzi o ubrania to dziecko jest z listopada wuec kombinezony 56-68) letnie wychodza 74-80. Nie ukrywam ze chce oddac wszystko razem komus nie bawic sie w dzielenie.
    Ubrania firm (f&f, h&m, c&a, primark, zara, cocodrillo,mothercare, pepco (malo) , nike, kik, ) wiekszosc kupowane w nieczech wiec napraede ciezko zeby w polsce ktos mial podobne. Mimo iz sklepy sa takie w polsce jednak wybor duzo mniejszy.
    Jeszcze obuwie firmowe i zwykle 19-20 zimowe, 20-21 adidasy wiosenne , 21 letnie baleriny sandalki gumowe chodaki itp. Razem 10 sztuk butow plus nowe 21 trampki biale
  • gość 2015.07.06 [13:38]
    Jakiej marki jest wozek i lozko turystyczne? I jaki model?
    Jakiej marki posciel?
  • gość 2015.07.06 [14:02]
    "Jakiej marki jest wozek i lozko turystyczne? I jaki model?
    Jakiej marki posciel? "
    Ktoś oddaje za darmo, a Ty o markę pytasz? To lepiej żeby poszło dla kogoś kto naprawdę nie ma pieniędzy, a nie dla kogoś kto się martwi jaka marka. pechowiec.gif Wstydź się!
  • gość 2015.07.06 [14:04]
    Nie mam sie czego wstydzic, bo nie prosze jej o te rzeczy tylko pytam o marki, bo przeciez podala marki ubran. Co w tym zlego? Po prostu jestem ciekawa. Zluzuj posladki.
  • gość 2015.07.06 [14:06]
    bo chce sprzedac je p i z da a nie potrzebuje
  • gość 2015.07.06 [14:12]
    Sama jestes pi|zda. Nie chce tych rzeczy, tylko zapytalam z ciekawosci. Masz jakis problem ze soba.
  • gość 2015.07.06 [14:14]
    A jesli przeleje pani pieniazki za wyslanie paczki z ubrankami to wysle ja pani? usmiech.gif
  • gość 2015.07.06 [14:15]
    Jesli tak to prosze podac metode kontaktu
  • gość 2015.07.06 [14:21]
    Wlasnie nie mam jak bawi. Sie z wysylaniem. Maz jest w delegacji ja jestem sama z dzieckiem i w 3"trymestrE drugiej ciazy i nie wyobrazam sobie tachac na poczte paczek. Chcemy w pezyszlym tyg jak maz pezyjedzir na chwile zaczac urzadzac pokoj malego i chce sie pozbyc tych rzeczy odrazu. Najlepiej jakby ktos po to osobiscie przyjechal. Pozatym tych ubran jest duzo wiec koszt pewnie byby spory.
    Napisalam z jakiej firmy ubrania bo wiem ze np pepco maja kiepska jakosc i juz na drugie dziecko sie nie nadaja za bardzo bo sa powyciagane i zmechecone dlatego napisalam jakich marek sa moje ubrania nie sa to szmaty. I z niemiec 80% chodzilo mi o to ze sa dosc unikalne bo w polskich skepach nie bylo takich modeli.
    Jesli musisz znac marki innych rzeczy to
    *posciele sa z h&m
    * lozeczko ARTI
    *wozek baby merc
    Jeszcze zapomnialam o krzeselku do karmienia. Jest po 2 dzieci ale stan uwazam bardzo dobry.
  • gość 2015.07.06 [14:48]
    Ok rozumiem, dzieki za inf. odnosnie marek. Pytalam z ciekawosci. Nie wszystko z Pepco jest beznadziejne. Zdarzaja sie tez i dobrej jakosci egzemplarze.
  • gość 2015.07.06 [15:38]
    Ja jestem niestety z lubelskiego... A akurat córeczka bedzie z konca października. Chetnie bym przyjela tylko no właśnie, nie mam jak. A gdybym zamowila kuriera i by podjechał do Pani? Oczywiście na mój koszt.
  • gość 2015.07.06 [16:36]
    Prosze sie zorientowac jaki to koszt bedzie bo tak jak mowie chce oddac wszystko naraz. A to bedzie spory "bagaz"
    Szkoda ze nikt z okolic opola nie potrzebujesmutas.gif
    Owszem nie mowie ze z pepco same szmaty sa ale kiwdys chcilam sptzedac rzeczy i w opisie nie bylo marek to kazdy twierdzil ze jak z pepco to na drugie sie nie nadaje
  • gość 2015.07.06 [16:44]
    szczerze to myślę, że opłaci się zamówić kuriera, ale wtedy Pani musi odpowiednio wszystko spakować, bo przecież luzem nie zabierze... łatwiej jak ktoś z okolicy podjechałby autem
  • gość 2015.07.06 [16:46]
    Zrób ogłoszenie na olx, zapewne w ciągu kilku godzin znajdzie się chętny usmiech.gif
  • gość 2015.07.06 [16:59]
    Ty oddasz za darmo a później ktoś to sprzeda... mogłabyś zadzwonić do mopsu z twojej miejscowości niech przyślą auto po te rzeczy a potem panie z mopsu dadzą temu kto nie zmarnuje i nie sprzeda usmiech.gif
  • gość 2015.07.06 [17:00]
    osoba z 16:59 MA RACJĘ, jak sprawdzisz czy ktoś to dla dziecka potrzebuje a nie na handel?
  • gość 2015.07.06 [17:03]
    Naiwne jesteście jak myślicie, że MOPS odda potrzebującym. smiech.giflapka.gif
  • gość 2015.07.06 [17:17]
    Nie wierze w takie osrodki jak mops. Dlatego chce oddac jakiejs mamie jesli to przehandluje trudno mozr keidys bedIe potrEbowac ona albo ktos z rodziny i nikt jej nie pomoze. Wierze jednak ze wezmie to ktos kto bedIe potrzebowal. Dlatwgo tez wolala bym aby to byl ktos kto osobiscie to zabierze bede widziala ze jest w ciazy.
    Ps chciaam to oddac do opieki spolecznej ale nie bede dawac na dzieci ktorych rodzice rozmnazaja sie jak kroliki bo przeciez opieka pomoze i da ubrania itp. Pozatym pewien czas znajoma pracowala w takim osrodku i sama mowila ze jak ktos przywozi takie rzeczy to pracownicy wybieraja co lepsze dla rodziny i znajomych a dla biednych ochlapy.
    Nie wiem na jakiej zasadzie kurier by to zabral ale pakowac wszystko to duzo czasu i sily.... Ubrania sa w kartonach zabawki w plastukowyn pojemniku a reszta luzem i tak bym chciala zeby to ktos zabral. Na olx mam zle doswiadczenia ludzie chca rezeruja nie pezyjezdzaja itp
  • gość 2015.07.06 [17:42]
    Dxiekuje za odpowiedz (to ja z lubelskiego). Zorientuje sie jak byloby z tym kurierem. To bedzie druga córka (pierwsza ma 6 lat) i autentycznie rozdalam rzeczy potrzebującym, nawet nie sprzedawalam, nie miałam czasu robic zdjęć i opisywac to wszystko bo jak miała 5 miesięcy to musiałam wrócić do pracy, wtedy tak krotki byl macierzyński. Mam termin na 23 października. Odezwe sie jak najszybciej będę mogla. Justyna
  • gość 2015.07.06 [19:06]
    cóż za ściema, dziwie się że ktoś wierzy że drugi odda mu rzeczy... Widzę ze gimbaza nudzi się w wakacje;-(
  • gość 2015.07.06 [21:31]
    A co mam zrobic z tymi rzeczami? Na kafe siedze czasem i wiem ze tu moge kogos znalezc. Nie zamierzam sie tlumaczyc dlaczego odsaje ale pusalam ze na puebiadzr nie narzekamy. Chcemy miec tylko dwoje dzieci i corce nie zalowalismy nuczego wszystko pod dziewczynke kupione i teraz bedIe syn wiec kupimy mu dla chlopczyka.
    Jestem wiekszosc czasu sama z corka mala a aktualna ciaza jest wysokiego ryzyka i musze odpoczywac wiec nie mam sil chodzic na piczte i wysylac paczki a jak wystawie na sprzedarz nikt nie kupi calosci napewno. Zreszta keidys chcialam sprEdac kilka rzeczy to tylko nerwy. Jedna rezeruje nie odzywa sie, inna kupuje potem oddsje, i bieganie na poczte co drugi dzien bo kilka sztuk ktls bral.
  • AlleKurier 2015.07.09 [16:10]
    Polecam zamówić kuriera na naszej stronie http://allekurier.pl/ Kurier przyjedzie i odbierze przesyłkę z domu. Jedynie zapakować wyprawkę w karton trzeba będzie zrobić samemu.
    AlleKurier.pl - przesyłki kurierskie 60% taniej
  • gość 2015.07.10 [14:45]
    Tu autorka. Znajdzie sie ktos chetny? Do niedzieli musze sie pozbyc tego. Wiec jesli nikt nie chce oddam do pomocy spolecznej
  • gość 2015.07.10 [15:19]
    autorko napisz w jakiej miejscowości mieszkasz albo podaj maila
  • gość 2015.07.15 [12:37]
    Witam
    Jeżeli oferta jest nadal aktualna to bardzo chętnie przyjmę wszystkie rzeczy bo jestem w potrzebie
    Pozdrawiam
  • gość 2015.07.15 [12:40]
    ogłos na tablica i ktoś z okolicy do Ciebie podejdzie po ubranka, nigdzie nie musisz nosić, ani wozić

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...