Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juzniekobieta

Odkąd zaszłam w ciaze nie czuje sie

Polecane posty

Gość juzniekobieta

jak kobieta. mam 26 lat, maż 28, razem 8 lat. Oczekujemy właśnie pierwszego dziecka. Nie wiem czy to przez to, że zupełnie w ciąży odeszła mi ochota na seks ale czuję się tylko jak jego współlokatorka. ;/ Co prawda przytulamy się itd. ale wcale nie czuje się kobietą. Generalnie jesli chodzi o inne rzeczy jest ok - zawsze dobrze się dogadywaliśmy, raczej się nie kłócimy ale brakuje mi tej ,,chemii" między nami. Na prawdę boje się, że po ciąży to nie minie i tak już zostanie. Wiem, że po porodzie też nie będzie kolorowo ale zaczynam się obawiać że nasze życie sprowadzi się do rozmów o dziecku i o tym co przygotować na obiad. Chciałabym znów poczuć się kobietą i stać się atrakcyjna a na razie czuje się jak inkubator :( Nie wiem czy to przez brak seksu aż tak spadła moja samoocena? Wcześniej czułam się o wiele lepiej i lubiłam prowokować męża itd a teraz czuje się beznadziejnie bez tego. ;( Myślicie że po ciaży możliwe jest, że znowu ,,zaiskrzy"? Wiem, że dużo też zależy od nas ale boje się, że w codziennym zyciu gdzieś to zaniedbamy i tak już zostanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a spiertalaj /ku/re/wko/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy1978
Nie wiem w którym mc ciąży jestes jesli to końcówka to nic dziwnego że czujesz się malo atrakcyjna i nie masz ochoty ns sex. Ważne byś po porodzie zadbała o siebie. Nie jest to łatwe przy małym dziecku ale jak sie chce to można. Ubieraj się kobieco, odwiedz fryzjera myśle ze będzie dobrze. Porozmawiaj z partnerem to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny1
Ocenisz mojego penisa? samsungtv1@vp.pl pisz tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 32, maz 30. staralismy sie dosc dlugo o dziecko i teraz od kiedy jestem w ciazy nie uprawiamy seksu bo jakos boimy sie o dziecko itd. mialam maly problem na poczatku i chyba sie troche zrazilismy. probowalismy 2 razy seks, ale jakos nie moglam sie wylozuowac bo obawialam sie o maluszka. nie czuje sie jakos mega atrakcyjna, nie wiem czy czuje sie gorzej niz wczesniej. czuje sie inaczej. niedlugo sprobujemy znowu i mam nadzieje, ze bedzie fajnie bo bardzo brakuje mi bliskosci z mezem. probowalas jakis seksy ciuszkow? co maz na ta sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×