Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odkladacie na wakacje co miesiac w ciagu roku czy moze

Polecane posty

Gość gość

z ogolnych oszczednosci wyciagacie potrzebne pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko tylko nie kredyt na wakacje! Oszczędzanie nie kredytowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
, my nie oszczedzamy jako tako , obydwoje z mezem dobrze zarabiamy wiec jakas nadwyzke pieniedzy zawsze wsadzamy na konto i z tych pieniedzy finalizujemy wieksze wydatki , jak wakacje , nowy samochod itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, dokładnie tak robię dlatego możemy sobie każdego roku pozwolić na dłuższe wakacje. Z reguły wyjeżdżamy nad morze. Noclegi rezerwuję wcześniej, można negocjować cenę. Noclegów zawsze szukam na stronie http://otonoc.pl/ Polecam, jeszcze nigdy się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zawsze mamy rezerwę finansową na koncie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, ale ilez mozna miec rezerw? na czarna godzine, na zepsuta pralke? mozna wymieniac bez konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy na tyle, że spokojnie i na nową pralkę i na wakacje jakby w jednym miesiącu się przytrafiło. Nie są to kokosy, ale ot to co udało się odłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie mamy problemu bo u nas w nl gdzie pracujemy co roku mamy wypłacane z pracy pieniądze wakacyjne, biuro nam samo je odkłada więc na wakacje jak znalazł :) szkoda że w pl tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku odkładałam cały rok na wakacje. Ale zamarzyły mi się takie ekskluzywne, w http://manorhotel.pl/, gdzie jest SPA i kompleks basenowy. Chciałam maksymalnie odpocząć, odciąć się od zgiełku miasta i zrelaksować przed kolejnym rokiem pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My po prostu w danym miesiącu nie planujemy żadnych innych wydatķów. Jeśli są to jakieś super wypaśne wakacje to powiedzmy dwa miesiące przed nie planujemy innych wydatków, czy też oszczędności. Co miesiąc odkładamy około 2 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku jechałam do Wrocławia, nocleg tanio udało nam się zarezerwować w http://www.hotelsleep.pl/, więc nie odkładałam jakoś szczególnie. W przyszłym planujemy wyjazd za granicę, więc będziemy odkładać trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zawsze taki fundusz wakacyjny, na który odkładam pieniądze przez cały rok. I w tym roku byliśmy na Mazurach w http://www.azzun.pl/ i wybraliśmy sie też nad morze. ale nie trafiliśmy na pogodę niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam taki fundusz, ale u nas w wakacyjne miesiace rzadko jeździmy, bo nasz stały kierunek to góry, a ja nie lubię tłoków na szlakach. W tym roku bylismy w czerwcu w Ustroniu, nocowaliśmy sobie w http://www.zajazdnakepie.pl/. Chodziliśmy po górach, odpoczywaliśmy. Najlepszy wypoczynek jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płacimy z bieżacej wypłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas to roznie bywa. maz ma staly dochod a ja wlasny biznes, niby maly ale zarabiam niezle, choc to zalezy od miesiaca. Np w tym roku w lutym zarobilam tyle co nic (ponizej 1000 zl) a juz w czerwcu to mialam na reke prawie 5 tysiecy/ wiec z wakacjami to jest tak, ze obserwuje rozne strony portale z wakacjami, i jak cos sie nam spodoba cenowo (a destynacje to mamy cala liste :P na cale zycie) to rezerwujemy. w tym roku w czerwcu bylismy na tydzien na Sycylii. polecam!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My odkładamy tak ogólnie, a nie że konkretnie na wakacje. w te wakacje bylismy z dzieckiem w Karkonoskim parku narodowym na tydzien i było super -tylko pogoda zmienna, ale przeważnie nam sprzyjała. za rok w planach mamy Hiszpanię i powoli zaczynamy odkładać na to ale bez nacisków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja raczej nie odkładam przez cały rok, bo zarabiam średnio a dodatkowo zawsze w czerwcu - lipcu dostaję premię np. w tym roku na rękę dostałam 2 tysiące. Wydatki trochę rozkładają się w czasie, bo w najczęściej w maju płacę za obóz syna, w czerwcu zaliczkę na wakacje, w lipcu trochę zaciskam pasa i zostaje mi rezerwa, a w sierpniu jadę. Inna sprawa, że nie wyjeżdżam na bardzo drogie wakacje tylko do Polski. W tym roku nocleg wyszedł 55 zł i ok. 50 zł dziennie utrzymanie (bez dodatkowych wydatków typu rejs motorówką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia po urlopie
Ja półtora roku odkładałam do koperty 100 zł miesięcznie na tegoroczne wakacje. Pojechałam nad morze z koleżankami na tydzień. Tak wyszło, że nie wydałam nawet połowy z tego co odłożyłam bo za wszystko wyszło ok 700 zł. Taka jestem szczęśliwa, że tam pojechałam bo ostatnio na wakacjach byłam jakieś 8 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:32 to gdzie ty spalas? w namiocie ? jadlas konserwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jeździmy na wakacje, nigdy nie byliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprostu kupujemy wczasy bez planowania ,raczej na spontana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:36, spałyśmy w domku 160 zł za dobę a my byłyśmy 4, razem z paliwem wyszło 320 na osobę, reszta poszła na jedzenie i inne. Nie wiem co ty robisz i jesz na wakacjach ale mi spokojnie wystarczyło te 380 zł i nie musiałam żywić się konserwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriama
ja odkladam poczawszy od polowy roku przed wakacjami, sumy rzedu 300-400 złotych. Ale nie mam dzieci, więc to wystarcza na coś we dwójkę. Tylko że my zwykle jeźdimy po Polsce. W tym roku byliśmy w okolicach masywu Śnieżnika,z akochalam sie w tej okolicy, Zerknijcie sobie na atrakcje:http://skiregionsnieznik.pl/atrakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliczek254987
Odpowiednia gospodarka i zarządzanie pieniędzmi w domu pozwala nam co roku wyjeżdżać na wakacje. Może nie zarabiamy strasznie dużo, ale zawsze potrafimy odłożyć na wspólny wyjazd. Często korzystamy z obniżek, więc jest troszkę łatwiej www.pensjonatkamil.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×