Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odpyskowalam starszej sasiadce a teraz mo glupio.

Polecane posty

Gość gość

Wynajelam niedawno mieszkanie.Mieszkam sama z dzieckiem.Ex maz za granica.Zaczepila nas starsza pani i zaczela chwalic moje dziecko ,pytac gdzie mieszkamy, od kiedy. Powiedxiam,ze mieszkamy we 2 tu i tu. Ona na to "a ojciec dziecka gdzie"? Ja jej dosc zdecydowanym tonem powiedzialam "To moja prywatna sprawa, ja sie o pani zycie nie wypytuje". I odeszlam.Teraz troche mi glupio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady.Dobrze starej powiedzialas.Jak raz nie ustawisz granicy to ludzie na glowe wejda.A po co jej ta wiedza? Do plotkowania? To ona sie zle zachowala pytajac o taka drazliwa kwestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej jakbyś powiedziała, że nie ma albo wychowujesz sama bo okazując nerwowość okazałaś słbość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę niezręczna sytuacja. Pomyśl, może sąsiadka tak tylko spytała, nie za bardzo zdając sobie sprawę z tego jak to możesz odebrać? Wcale nie przez wścibstwo. Może chciała jakiś bliższy kontakt nawiązać, a najłatwiej się rozmawia jak ma się na co narzekać. Ludzie nie są z gruntu źli i nie mają złych zamiarów. Oczywiście wyjątki są, ale ja wolę myśleć, że one tylko potwierdzają regułę. Może uśmiechnij się i odezwij się do niej przy najbliższej okazji, tak mimo chodem, zupełnie nie wracając do tego wydarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że tak cię chciała zagadać i nie miała nic złego na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:17 nie zgadzam się że autorka okazała słabość, dlaczego autorka nie może okazać emocji a w momencie gdy są przekraczane jej granice? powiedziała jej dobrze na takie pytania trzeba radykalnie reagować bo w dzisiejszych czasach takt i kultura to słabość, mogła być delikatniejsza ale sąsiadka też przesadziła chcąc spoufalać się z autorką chwila moment a ploty by się rozniosły po całym budynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję, że tobie jako starej małpie będą młodzi dogryzać na każdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleś ty głupia autorko mogłaś odpowiedzieć "za granicą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze powiedzialas, dla mnie wypytywanie o prywatne sprawy obcych jest nietaktowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko sąsiadka tak o zapytała, może miała dobre intencje chciała się zaprzyjaźnić czy chociaż żyć w zgodzie a ty z takim tekstem.. masakra jakaś widać że jesteś przewrażliwiona.. a jak nie chcesz o tym mówić to trzeba było tak powiedzieć a nie wyjeżdżać z epitetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic złego nie powiedziałaś. Z niektórymi osobami trzeba konkretnie bo na głowę wejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za wypytywanie calkiem obcej osoby o prywatne zycie, dobrze powiedzialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka trochę sama sprowokowała to pytanie, mówiąc, że mieszkają tu i tu we dwoje, czyli ona i dziecko, to chyba sąsiadka poszła tak trochę za ciosem nie do końca ze złymi intencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia sytuacja, ale dobrze powiedziałaś. Będzie wiedziała, żeby nie pytać o takie sprawy. Tylko w każdej innej sytuacji bądź miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się. Według mnie dobrze zrobiłaś, nikt nie powinien się wypytywać ciebie o twoje prywatne sprawy.http://www.jellybearhair.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×