Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joannaanna33

odra wróciła? dalej nie szczepicie i narażacie własne dzieci?

Polecane posty

Gość Joannaanna33

Kolejny artukuł odnośnie zachorowań wynikający z zaniechania szczepień. W 30% przypadku zachorowań występują powikłania. Nie boicie się o własne dzieci? Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To daj szczepionkę na sama odrę a nie mmr mądralo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to ze te bachory nieszczepione narazaja nasze dzieci! W tylku mam te bachory nieszczepione i to co sie z nimi stanie ale martwie sie o swoje dzieci. Jak tak mozna narazac innych ludzi? Te matki maja porzadnie z glowa co nie szcepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci,które nie są szczepione są zagrożeniem dla innych i nie powinny być przyjmowane do przedszkoli jak w innych krajach. Nie wpuszczać ich nigdzie! Matki tak zadecydowały że nie zaszczepią to ok ale niech i gowniarze nigdzie nie łażą w takim razie bo strach swoje gdzieś wypuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż , jak chcą gto niech im dzieci umierają, szkoda,że narażają też innych ludzi, ludzie którzy bachorów nie szczepią powinni płacić dużo wy zsze składki zdworotne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widzieliście w Wiadomościach matkę tego "dziecka", które od 30 lat leży bez kontaktu na skutek powikłań po odrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niemcech moda na nieszczepienie zaraz się skończy. Przeciwnicy szczepień wysuwali argument, że o dra to "zwyka choroba wieku dzieciecego", a tymczasem to tak poważne, że o już 1 przypadku zachorowania w Polsce trąbią media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tego nie rozumiem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie rozumiem tego, że troje dzieci (bo rodzeństwo tej dziewczynki też ma odrę) z widocznymi objawami odry wsiada do samolotu i leci do wrocławia? Dlaczego nie zostali w berlinie? tam nie ma szpitali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy te wszystkie madrale,które nie szczepią zgodziłoby się,zeby do przedszkoloa z ich dzieciakami chodziło dziecko z HIV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko nie rozumiem, czemu o tych nieszczepionych dzieciach piszecie "bachory", "gówniarze". Przecież to nie jest ich wina, że ich matki ich nie szczepią narażając je, i przy okazji innych, na ryzyko zachorowania. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zostali w Berlinie bo musieliby placic za leczenie a w Polsce nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice którzy nie szczepią swoich dzieci powinni zadeklarować że w razie wystąpienia choroby dziecka na chorobę na ktora nie zaszczepili- koszty ponoszą sami. Moze wtedy by sie zastanowili barany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby jak narażają Wasze dzieci skoro Wasze są zaszczepione i bezpieczne?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie , nie sa bezpieczne, własnie przez dzieci nieszczepione.. Dzieci nieszczepione podnosza ryzyko zachorowania mimo szczepienia. Fakt choroba przebiega lagodniej, bez powiklan, ale przeciez szczepionka nie eliminuje mozliwosci zachorowania! Natomiast grupa dzieci szczepionych ma minimalne szanse na zachorowanie, niz grupa dzieci nieszczepionych.. A juz dzieci nieszczepione podnosza to ryzyko dla innych dzieci wielokrotnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano tak narazaja,ze np ja i wiele innych matek,mamy dzieci ponizej 11-13 miesiac kiedy dozwolone sa szczepienia. Tak narazacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak narażają nasze dzieci? Przecież szczepionkę na odrę nie podaje się w pierwszych dniach życia. Co z noworodkami? Co z matkami w ciąży, które nie przechodziły odry i nie były szczepione? Nie narażają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Wam media papkę z mózgów robią. Chyba koncerny podupadają czy co, ze z 1 przypadku odry robi sie takie halo. Już bardziej boje sie grypy. Owszem, chętnie podpisze jakaś deklaracje o leczeniu mojego dziecka własnymi środkami jak państwo przestanie leczyć cukrzyków, alkonow, ludzi z rakiem itp. z moich składek. To są choroby nabyte przez zły tryb życia i nie życzę sobie za nich płacić. A same sie szczepicie? Tez jesteście "zagrożeniem" i nie powinni Was wpuszczać do przedszkoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice którzy nie szczepią swoich dzieci powinni zadeklarować że w razie wystąpienia choroby dziecka na chorobę na ktora nie zaszczepili- koszty ponoszą sami. Moze wtedy by sie zastanowili barany... X Bardzo chetnie podpisze, a w zamian lekarz podpisze mi ze szczepionka jest bezpieczna i nie ma ryzyka wystapienia porazenia, paralizu itd itp. Mysle ze to byloby sprawiedliwe. Do kolezanki co mowi ze w innych krajach jest to wymagane. Chyba nie do konca, moj maly nie jest szczepiony i w przedszkolu nikt nic nie mowil, mimo ze u nas jest teraz epidemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, chętnie podpisze jakaś deklaracje o leczeniu mojego dziecka własnymi środkami jak państwo przestanie leczyć cukrzyków, alkonow, ludzi z rakiem itp. z moich składek. To są choroby nabyte przez zły tryb życia i nie życzę sobie za nich płacić. xx Świetnie podpisz taka deklaracje ! I zachoruj na raka np. piersi , który jest uzalezniony genetycznie.. lecz sie za swoje pieniadze i nie kozystaj z opieki paliatywnej ! Powodzenia ignorantko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od paralizu i skutkow ubocznych. W rodzinie mam 2 przypadki autyzmu, wsrod znajomych 1. Zaczelo sie po tym jak dziecko skonczylo 18 mcy i dostalo szczepionke MMR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cholera a czemu o mnie nic nie pisali w gazetach? 30 lat temu przechodzilam odre i ospe tak jak prawie cala moja szkola i nikt o nas w gazetach nie pisal... why??? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha... autyzm... po szczepieniu... "u ciotki sąsiada wujka brata, sam widziałem", tak? Ciekawe, że ogromna metaanaliza ( przegląd licznych dobrze udokumentowanych badań) obejmująca 1,256,407 dzieci szczepionych i liczącą 9,920 dzieci grupę kontrolną nie wykazała ŻADNEGO związku szczepień z zaburzeniami ze spektrum autyzmu: http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0264410X14006367 Ale co tam, ty wiesz lepiej niż naukowcy... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ze starszymi dziećmi? Ja dostałam wezwanie na szczepienie na odrę dla mojej córki (9 lat) No i tak się wybieram ruski miesiąc, tak o tej odrze trąbią że chyba w przyszłym tygodniu idziemy się szczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze w Polsce jeden przypadek,ale poczytajcie co bylo w Berlinie... 1238 od pocztaku2015 roku...1359 od wybuchniecia epidemii w 2014....SAM TYLKO BERLIN. Nie caly kraj. Jedno dziecko zmarlo w wyniku odry. 353 bylo hospitalizowanych.. Zastanowcie sie co wy piszecie. Daleko jest z Berlina do Polski? Baaardzo blisko. Wiem,bo mieszkam i czesto jezdze do Pl na zakupy!. W Berlinie przesunieto szczepienia mmr na 9 miesiac zycia z 11. Zatrzymalo to czesciowo epidemie.Od 20.08.2015 brak nowych zachorowan. Przeraza mnie ignorancja nieszczepiących. Sprawdzcie dane, zanim oskarzacie ludzi o histerie. Źródło https://www.berlin.de/lageso/gesundheit/gesundheitsschutz/infektionsepidemiologie-infektionsschutz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×