Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ograniczanie słodyczy dzieciom a objadanie się słodkościami

Polecane posty

Gość gość

Załóżmy, że ograniczacie słodycze dzieciom do niezbędnego minimum i np dostają słodkie tylko raz w tyg. Jak Wasze dzieci zachowują się podczas np uroczystości rodzinnych? Objadają się ciastkami, cukierkami i chipsami do upadłego czy raczej spokojnie zjedzą jedno ciastko i to wszystko? Pytam, bo np. moja siostra jest wrogiem słodyczy, bo miała przez nie dużą nadwagę i olbrzymie problemy z zębami, od tego czasu unika słodyczy jak ognia i bardzo ale to bardzo ogranicza je dzieciom. Oczywiście dostają owoce, kisiele i budynie domowej roboty, ale nie ma mowy o żelkach, czekoladkach i innych słodkościach. Ostatnio spotkałyśmy się na chrzcinach i byłam w szoku jak te dzieciaki rzuciły się na słodkie, jakby mogły pchałyby sobie słodycze do ust garściami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie dostały słodyczy i nie dostana. Nawet na jakichś wyjściach. 2. są na surowym weganizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka matka to debilka i powinno jej sie zabrac dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? Lepsza taka matka ktora wyzywa nieznajomych ludzi w internecie? Ja dzieci nienawisci nie ucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka ma dziecko z cukrzycą i celiakią. Dlatego drugie dziecko od samego początku również nie karmi słodyczami i chrupkami. Bo nie chce by pierwszej córce było przykro. Popieram zdrowe odżywianie u dzieci... Ja zamierzam swojemu synkowi jak dojdzie do tego etapu robić domowe słodycze typu zdrowsze wersje ciast czy musy owocowe. Nie mam zamiaru kupować chipsów i coli. :) Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci mojej szwagierku tez nie jedza slodyczy w domu a na imprezazh rzucaja sie na slodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadlam duzo , bylam gruba i rzucalam sie na slodycze wszędzie. Bylam.uzaleniona od cukru i np na imprezach rodzinnych jadlam po kryjomu w kuchni . Moja corka do 4 roku zycia nie jadla wcale slodkiego. Teraz ma 7 lat i nie jest uzaleziona od cukru. Jeśli zje cukierka to tylko jednego i wiecej nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×