Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hotrain

Okres 3 dni szybciej niż zawsze

Polecane posty

Gość hotrain

Witam, staramy się z mężem o dziecko. Miesiączkuję regularnie co 28 dni, w ciągu tego cyklu kochaliśmy się kilka razy w dni płodne. Dzisiaj dostałam okres (?), brzuch boli mnie tak jak przy miesiączce, ale powinnam ją dostać za 3 dni a NIE DZIŚ. Czy może to być objaw wczesnego poronienia? Czy może jest to znak, że mogę być w ciąży? Test wyszedł negatywnie (ale wydaje mi się, że to po prostu za szybko). Dodam, że od kilku dni bolą mnie piersi, ale nie jest to dla mnie zaskoczeniem, bolały mnie również przed okresem zanim zaczęliśmy się starać. Sama już nie wiem co myśleć...Zastanawiam się, czy wybrać się na badanie hCG i czy ono da mi na cokolwiek odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dostalas okres to ni jestes w ciazy. po prostu mialas krotszy cykl i tyle. ja tak samo zawsze mialamcykle 30-31 dni a tu nagle mialam27 i nic w tym dziwnego nie ma. organizm ludzki to nie zegarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno mi uwierzyć w krótszy cykl, skoro od 4 lat mam jak w zegarku... no ale może rzeczywiście tak jest tym razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie przez bite 10 lat zawsze bardziej, lub mniej bolał brzuch przy każdym okresie, potem nagle miałam ponad pół roku bez bólu, więc wszystko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz miec i 10 a potem sie nagle to zmieni, tak samo bylo u mnie. w naturze ludzkiej nic nie ma na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×