Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Okres spóżnia się 6 dni a test negatywny ,,, strach

Polecane posty

Gość gość

Witam Was serdecznie, dzis sobota więc konsultacja z lekarzem nie jest możliwa. Mam kłopt gdyz okres spoznia mi sie 6 dni a 2 testy robione ( jeden w srode a drugi dzisiaj ) wskazuja jedna kreske, temp 37...., liczca ze cykl max 32 to okres powinien byc 7 czerwca, ostatni byl 6 maja...., juz sama nie wiem co myslec.... czy test moze sie mylic? czuje sie jakbym miala dostac okres za chwilke doslownie, mam dowjke dzieci i z mezem stosujmey stosunek przerywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owulacja się przesunęła i albo zaszłaś w ciążę w późniejszym dniu cyklu albo z racji przesuniętej owulacji przesunie się też miesiączka. No ale ewentualna ciąża na pewno nie jest dla Was problemem skoro stosujecie taką "metodę antykoncepcyjną".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze jedno. Test się nie myli, ale może być wykonany zbyt wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na temat stosunku przerywanego do chwili obecnej bylam pewna, maz zawsze wycofywal sie i przez 5 lat wszystko bylo ok.., okres zawsze byl miedzy 1 a 7 dniem miesiaca juz z pol roku zawsze regularnie.... , bardziej boje sie miesniakow czy jakichs torbieli niz ciazy... najgorsze to ze nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadnych objawow ciazy nie czuje, tylko temp 37 i uczucie jakby @ miala doslownie byc za chwile, tak juz pare dni (3-4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos moglby cos jeszcze poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś w ciąży nie lataj.kilka.dni się spóźnia a Ty przezywasz jakbyś go pol roku nie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego,nic nie zrobisz teraz.w poniedziałek umów się do lekarza i zobaczysz co jest.w razie czego ponownie test i tyle.nikt nie wie co co jest czy ciąża czy jakieś zaburzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak 6dni dla ciebie to dużo to mogłaś wczoraj jechać do lekarza. I to matka dwójki dzieci a taka nieogarnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo was prosze o wypowiedzenie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jechac do lekarza?? na wizyte prywatna czeka sie pare dni, zadzwonie w poniedzialek napewno,chcialam sie dopytac tylko czy ktos mial ciaze mimo negatywnych testow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to takie trudne brać te tabletkę, przykleić plaster, założyć sobie spiralę albo wszczepić implant antykoncepcyjny? :O Lepiej się stresować i robić z chłopa impotenta, co przez całe życie kończy własną ręką? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki bralam rozne, bole glowy dochodzace do migrenowych, wkladke mialam Baaa nawet Mirene usunieta po 3 miesiacach ze wzgl na nietolerancje.... a maz nie czuje sie pokrzywdzony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, wyluzuj troche, bo ze stresu na zawal zejdziesz. Im bardziej sie denerwujesz, tym gorzej i jesli faktycznie nie jestes w ciazy ten okres bedzie dalej sie spoznial. Wiem jak to sie przezywa, bo nie raz sama siwialam z tego powodu. Skoro test jest negatywny mimo, ze wykonywalas go w 6 dni po oczekiwanej miesiaczce to prawdopodobienstwo jest dosc male. Umow sie na wizyte do lekarza i sie tak nie denerwuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastosuj biotest ciążowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz tej ciąży czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby byla bym sie cieszyla, jezeli nie tez bym sie nie przejela.Ta nieswiadomosc mnie przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, jak ktoś stosuje antykoncepcję typu "watykańska ruletka" to musi żyć w niepewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jak tylko dostaniesz okres, lub test okaze inny wynik to daj znac, sama jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie kiedys 10 dni spoznil i tez zwykle mam regularne-po prostu owulacja sie przesuneła i tyle i to było jednorazowe i wiecej sie nie powtorzyło co do twojej ,,metody antykoncepcyjnej" to nie oszukuj samej siebie-dobrze wiesz, że to żadna metoda, to że 5 lat wam sie udawałao, nie znaczy że ta metoda nigdy nie zawiedzie-skoro się zdecydowaliście na taka metode znaczy że chcecie miec dziecko i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zrób kolejny test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam juz dwa.... , cbyba sensu nie ma robic go codziennie. Zadzwonie jutro do lekarza i zapytam o najblizszy termin, ewentualnie moze wykonan bete z krwi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz na razie NIC ci nie doradzi nic konkretnego, ponieważ ciąze na usg dopiero może wykryc od 6 tyg ,. Idz w pon zrob bete, ona jest 100% wiarygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę cię straszyć, ale mimo negatywnego testu ciąża jest możliwa ....były takie przypadki..test negatywny , a ciąża była.. Testy nie mylą się tylko jak wskazują ciążę...w drugą stronę mogą nie być wiarygodne. Najlepiej zrobić dwa , ale z innej firmy.Mogą to być też zaburzenia..im bardziej panikujesz , tym gorzej . Twoja metoda anty , to żadna metoda...ja tak zaszłam, mimo,że "udawało " nam się wiele lat... A jak myślisz czemu kobiety kiedyś miały większość dzieci nieplanowanych??? Właśnie ze stosunku przerywanego...Wystarczy jedna niezauważalna kropelka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba faktycznie beta bedzie odpowiednia, dzisiaj czuje mocniejszy ból jak na @... temp 37 i będać w toalecie myślałam że to już @ a tu biały gesty śluz, nie było go dużo ale wilgoć poczułam na dodatek dopadla mnie jakaś biegunka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biegunke dostaje w dzień menstruacji kilka godzin przed @ ( możesz dzisiaj na wieczor dostać @) lub tez kilka dni przed @ dostaje biegunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny dzień okresu brak, badanie z krwi wykonane czekamy do jutra na wynik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj jutro znac jaki wynik. KONIECZNIE, sama jestem ciekawa. Nie zapomnij napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wynik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×