Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Okropnie sie boje.

Polecane posty

Gość gość

Od 5 tyg leze plackiem bo pojawil sie krwiak. Panicznie sie boje o tego dzidziusia, juz sama sobie nie radze, a przymus lezenia nie pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Ty jedyna. Krwiak się wchłonie a Ty musisz się ogarnąć bo stresem nic dobrego nie zdzialasz. Ja leżałam od 5 do 10 tygodnia mając 3 letnie dziecko w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego histeryzujesz nad jakimś zlepkiem komórek? Przecież to nie jest dziecko. Kobiety juz całkiem zgłupiały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:10 wlasnie ze dziecko, na tym etapie rozpoczyna sie zycie plodowe, wyksztalcily sie juz wszystkie narzady wewnetrzne, a fizycznie plod przypomina noworodka. Jednak co najwazniejsze serduszko bije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz radę! Pamiętaj, że robisz to dla twojego dziecka i myśl pozytywnie, bo stres w niczym nie pomaga. Dużo zdrówka dla ciebie i malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.10 sama jesteś zlepkiem komórek. Autorko dasz radę i urodzisz zdrowe śliczne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz radę, dla tego maluszka, to się wydaje wiecznością ale dasz radę, nie ma nic cenniejszego niż dzieci, chcesz zobaczyć jak się śmieje do Ciebie, jak wyciąga rączki, nawet usłyszeć jak Ci pyskuje albo się obraża na Ciebie ;) Dasz radę. Trzymam mocno za Ciebie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.10 jesteś żenująca. Dasz radę. Tez lezalam dwa miesiące z krwiaczkiem. Bądź silna, Twoje dziecko to czuje! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz rade, tez trzymam kciuki, moja ciaza "pozamaciczna" ma juz 30 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam Kviuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety autorko w niczym ci nie pomogę. Ja swoją ciąże sama niedawno straciłam :( i żadne pocieszanie, uspokajanie czyjeś, a potem moje płacze, lamenty nie pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który to tydzień ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:59 prawie 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×