Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ola czy Alicja ktore ladniejsze

Polecane posty

Gość gość

Tylko problem, ze 1. Ola ma na drugie imię nasza pierwsza córka (Emilia Aleksandra) ale czy to problem skoro i tak używamy jej pierwszego imienia?... 2. Alicja... Tylko, ze tak ma na imię córka mojego brata ciotecznego, który na stale mieszka w stanach i mamy z nimi jedynie kontakt przez neta. Przejmować się tym w ogóle? 3. I które ładniejsze? Ola czy Alicja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola to patola z tego co mi wiadomo. .. trzy przypadki na pięć się sprawdziły totalna degrengolada;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Alicja ladne? I przejmować sie w/w rzeczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiedzcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno i drugie wieśniackie, oklepane i paskudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tej sytuacji dałabym Alicja. Oba ładne, ponadczasowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na imię Alicja i uważam, że Ola ładniejsze ;) sama chciałam dać tak na imie córce w przyszłości ale moja bratowa ma tak na imię więc nie dam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia 1
Moja wnusia ma na imie Aleksandra i nie jest patologią.Co za świrnięta baba z godz.10, 53 to napisała?Wnuczka jest najlepszą uczennicą w klasie, uczęszcza do szkoły muzycznej.Głąbiaro😡 pewnie sama jesteś z rodziny patologicznej dlatego ubliżasz przyzwoitym ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta o godz.20, 53 jest patologią.😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologiczna babcia sie burzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja zdecydowanie.olki sa glupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to już było
A mnie podoba się Ewa i Kunegunda.Czy to też patologia ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi podoba się imie Sylwia i Basia.Tak mają na imie moje dziewczynki.Ola też jest bardzo ładne imie, z tym że co druga w klasie ma to imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje córki mają na imie Sylwia i Ewa.Ola też bardzo ładnie brzmi, ale w klasie co druga dziewczynka ma tak na imie.Na pewno nie sa z rodzin patologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola ładniejsze :) Bez sensu żeby dwoje dzieci w tej samej rodzinie nazywało się tak samo - Alicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno i drugie imię jest dość popularne, ale obydwa mi się podobają ze względu na to, ze mają elegancką formę pełną i proste zdrobnienia dla dziecka. Z tego samego względu ja dalam córce właśnie Basia jak ktoś tu wymienial. Przychylam się bardziej w stronę Ali, bo to była moja przyjaciółka z dzieciństwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się ze w rodzinie juz takie imie jest. Ola bardzo ładne znam wiele dziewczyn o tym imieniu i sa bardzo zaradne i towarzyskie. Nasza dzidzia miala byc Ola ale w 21 tyg na usg wyszlo ze będzie chlopiec.Alicja też ładne moja siostra cioteczna ma tak na imie jest mila sympatyczna świetnie gotuje ale za młodu byla labuziara i nieukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ledówka Zeppelinówka
Jasne, że Ola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie Sylwia- imię paskudne :( ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wymieniajcie autorce innych imion do cholery! ona pyta ktore z tych ktore podała jest ladniejsze, nauczcie sie czytac ze zrozumieniem! autorko oba imiona są ok,, ale jako mama Alicji powiem Ci oczywiscie ze Ala, zawsze mi sie podobalo. Aleksandra tez ok, i jakbym miala druga corke to tak moze bym jej dala,a trzecie Eliza i bylaby Ala Ola i Ela ;) Alicji jest tez coraz wiecej bo imie zyskuje na popularnosci, Ola jest ponadczasowa i naprawde ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obydwa b.ładne,ale ładniejsze Alicja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam 4 siostry, każda ma na pierwsze imie tak jak starsza na drugie i nie mają problemu, skoro w rodzinie jest już Ala to nie ma sensu tak dawać, głosuję na Aleksandrę-Olę pozatym jak ci sie podoba skrót Ala to też tak możesz wołać na Aleksandrę, nie widzę problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Dziękuj Wam za wypowiedzi. Oczywiście pozostałe imiona, które wymieniacie tez sa bardzo ladne ale w naszej rodzinie dokladnie takie sa, czyli Ewa, Basia,Sylwia. I to juz w b. Bliskiej rodzinie. Jeszcze raz dziękuję Wam za pomoc, w ciagu 2 tygodni czyli juz do porodu się zdecydujemy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×