Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

olejek rycynowy

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny. Jestem już w terminie porodu, naczytąłm sie że wywołanie poroduy oxy strasznie boli. Więc próbowałam jakiś domowmych sposobów i nic. Został jeszcze jeden, mianowicie olejek. Wł ansie mam w szklance wlany olejek z sokiem pomarańczowym. Wypić czy nie wypić? Jakie są wasze doświadczenia z olejkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem w terminie . Próbowałam i szczerze nie działa. Dostaniesz tylko sraczki. Jesli szyjka nie jest przygotowana do porodu to nic nie zdzialasz a nabawisz się boli jelit i ostrej biegunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam poród z oxy i nie było tak Źle, to znaczy w tamtym momencie chciałam umrzeć ale szybko poszło i po wszystkim :) Dziecko zdrowe, ja też mam się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie działa. Przeczyszci cie solidnie i tyle. Chcesz mieć noc w kablu z rozrywaniem dupy to pij na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy ja wypilam. Bralam co drugi dzien dwie lyzki wzielam 3 dawki i za trzecim razem pojechalam. Sraczki nie bylo dwa zrzuty w ciagu dnia. Mi pomoglo urodzilam tydz przed terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź głupia! Każdy poród boli, każdą kobietę inaczej. Co z ciebie za matka, że ryzykujesz zdrowie i życie dziecka? Olejek może spowolnić, utrudnić poród i uczynić go boooleśniejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra ze mnie będzie matka, więc się nie martw ;] Zapytać się mogę, powiedziałam, że zrobie?! Nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi nie pomógł a wypiłam, żeby sprawdzić czy działa :P nawet mnie nie przeczyściło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poród miałam z oxy bo położna stwierdziła, że poda mi to szybciej urodze no i faktycznie tak było to był mój pierwszy poród i trwał 3 godziny (nie licząc całego dnia na skurcze krzyżowe) ale bolało okropnie, choc wiesz nie chce Cie straszyc ale jak sama pewnie wiesz poród boli. Mniej czy wiecej ale boli - nie ma co sie oszukiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIEWCZYNO NIE PIJ!!!!!!!!!!! Pzeciez to przeniknie do płodu i tez dziecko bedzie miało rozwolnienie! Mega wielkie ryzyko aspiracji smółki do płuc!! ! poczytaj o tym, to bardzo niebezpieczne! Możesz wyrządzić straszną krzywdę dziecku!!!! Poważnie, poczytaj o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE PIJ!!! A oxy jest do przezycia! Poród MUSI bolec jak nie masz znieczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich nie bierz wynalazkow bo mozesz marnie skonczyc.Najwazniejsza rzecz by podczas badab u ginekologa miec meza i by nas wspieral podczas porodu.Mialam podczas porodow i nie koncentrujesz sie nerowo na porodzie co sie stanie bo masz wsparcie bedzie czuwal nad Wami :DLicza sie z wami bo partner jest wrzodem dla personelu medycznego bo masz niewygodnego dla nich swiadka!Wiec musza byc mili i nic nie spiepszyc nie ma rutyny ktora powoduje nawet smierc mamy lub noworodka.Musza ruszyc myslenie i panowac nad wzorowym porodem!A mamy Prawo Pacjenta ust 2008r art 21 ktore pozwala na obecnosc osoby bliskiej podczas badan i zabiegow Nawet w szpitalu!Gdyby wyprosili to ubezwlasnowolniaja pacjenta co jest Przestepstwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×