Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estera0904

Oliatum , Emoilium czy Oillan ???

Polecane posty

Gość audi q7
Uzywalam emolium i jestem zadowolona,super ze wybralas kosmetki apteczne dla maluszka bo te wszystkie badziewia typu nivea czy johnson sa dla maluchow niedobre mimo ze tak sa reklamowane,wystarczy zapytac sprzedawce w aptece to to odradzi napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, ze odradzi :) W końcu jest to w jego interesie. Poczytaj sobie składy. Dla mnie te kosmetyki mają ten duży plus że wlewa się je do wody i nie trzeba mydlić dziecka a to dla mamy zawsze wygodniejsze. z 2 strony zawsze można wlać zwykły płyn do mycia plus oliwkę i parafinę i na jedno wyjdzie, jeśli dziecko nie jest alergikiem. Ja bym kupiła oilatum na początek (niby drogie ale na długo wystarczy) a potem przeszła już na zwykłe kosmetyki sklepowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audi q7
Ja na poczatku uzywalam tylko emolium ale jak synek podrosl to zaczelam uzywac kosmetykow dla wiekszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audi q7
nie pamietam dokladnie,ale mysle ze maly mial ok 10 miesiecy.Uzywam zelu do ciala i wlosow z rossmana,babydream,niedrogi a jest naprawde dobry,nie szczypie w oczy malego,jest delikatny i bardzo wydajny,po johnsonie mial uczulenie na skorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi mieli z 5-6 miesięcy jak zaczęliśmy używać innych (wykorzystałam zapasy oilatum i próbki ze szpitala balneum i emoilum i jak się skończyły to kupiłam bubhena, potem hippa, niweę i wszystko jak leciało. Tylko j&j nie bo raz umyłam i mieli wysypkę.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam nivea plyn do kapieli. 0 uczulenia i ogolnie dobry jest wg mnie. koszt ok 13zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córcia ma 6 misięcy, przez 5 miesięcy uzywałam do kąpieli płynu oilatum i przyznam, ze rzeczywiście jest bardzo dobry - ani razu nie miała żadnych problemów na skórze. Jednak odkąd skończyła 3 miesiące, mimo ze wlewałam do wanienki oilatum, to myłam ją również mydełkiem hippa, bo wydawało mi sie, ze samo oliatum nie domywa dokładnie (a niby powinno, bo jest napisane, ze już nie trzeba stosowac żadnych innych kosmetyków). To samo było z szapmonem do włosów. Oilatum jest o tyle dobre, że nie trzeba juz dziecka dodatkowo balsamować lub oliwkować. Od jakiegoś miesiąca przestałam uzywac oilatum, dolewam natomiast oliwy z oliwek do wody i tez jest super - po kąpieli nie balsamuje jej juz niczym, nie oliwkuję a mała ma glodziutką ładnie nawilżoną skórę. Jesli nadal nie będzie żadnych problemów, to będe uzywała oliwy z oliwek, poniważ na pewno jest zdrowasza niz chemiczne bardziewiarstwa tylu nivea czy j&j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga111
oilatum poleciła mi koleżanka ktora mnie odwiedziła kiedy byłam jeszcze w szpitalu po urodzeniu synka,mąż kupił w aptece i używałam tego przez pierwszy miesiąc, moge polecic innym dzieciaczkom bo u nas spełniło swoją role szczegolnie kiedy małemu zaczęła łuszczyc sie skóra w drugim tygodniu życia:) Na temat Emolium czy Oilanu nic nie wiem od drugiego miesiąca używałam do kąpieli płynu 2w1 z Nivea Soft a jak sie skonczył to kupiłam taki tanszy żel z Nivei i też jest ok:) tylko że mój synek nie ma żadnych problemów ze skorą-żadnych odparzen,uczuleń,jedynie jak był malutki to miał potówki ale było wtedy lato i upały to pewnie też dlatego balsamu używam też z Nivei Soft,krem do buzki z Ziaji a do pupy z J&J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oillan , po pierwsze ,super produkty mają. Po drugie polski producent, więc wspierasz swoich, po trzecie jest mega wydajny, sama jako osoba dorosła używam go przy ostrej terapii antybiotykowej , gdzie skóra jest mega przesuszona, delikatny olejek do mycia jest świetny. Używam nadal:) Trzeba wspierać polski rynek, tym bardziej jak produkt dla mnie przebija całą resztę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden!!! poczytaj sobie jaki mają skład kobieto:) nie wiem skad teraz ta moda na chemiczne oliatumy i temu podobne:/ kup lepiej swojemu dzsiecku cos naturalnego z HIPPa albo Babydream Rossmannowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz znaleźć odpowiedni dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taki blog "Sroka o" tam panna analizuje składy kosmetyków aptecznych i drogeryjnych. Tam sobie poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oliatum nie wydajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camilia
A Oillan wręcz przeciwnie, bardzo jestem z wydajności zadowolona. A jeszcze teraz można załapać się na zrobienie zapasów, bo przy zakupach za 70 zł do wzięcia są bony na kolejnych 70 zł. Zobaczcie sobie http://www.konkurs.oillan.pl, bo jak ktoś używam Oillan to naprawdę warto spróbować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Oillan Baby to produkty dla dzieci od 1.dnia do 3. roku życia. Zawierają 100% składników pochodzenia naturalnego. Będą idealne w codziennej profilaktyce i pielęgnacji skóry niemowląt. Mogą być również stosowane przez dorosłych z nietolerancją innych kosmetyków. Emolienty Oillan jako jedyne na rynku posiadają badania z udziałem alergików. Całą gamę produktów marki Oillan można kupić w aptekach (ich dostępność można sprawdzić na stronie www.ktomalek.pl). Na naszej stronie znajdzie Pani informacje o akcji promocyjnej - za zakup produktów Oillan Baby lub Med+ pierwsze 3000 osób, które wyślą paragon, otrzyma kod na zakupy za 70 zł na dowolne produkty Oillan na stronie sklep.kosmetykiaa.pl. Po otrzymaniu kodu można wziąć udział w konkursie - wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe na stronie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody :) W razie dalszych pytań pozostaję do dyspozycji, Online Ekspert marki Oillan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erani
A czy do skóry suchej (dla dorosłej osoby) lepiej sprawdzi się mleczko nawilżające z serii baby, czy balsam nawilżająco-natłuszczający z serii Oillan med?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oliwa z oliwek do wanienki i zwykle lagodne mydelko. Nie podnoscie reklamowanego topiku bo zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki właśnie forum natrafiłam na idealny produkt do mojej suchej cery Balsam intensywnie natłuszczający z firmy Oillan który odpowiednio nawilża moja skórę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary temat ale polecam z czystym sumieniem eloderm i atoperal baby plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×