Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość35tc

opuchniete cialo 35tc

Polecane posty

Gość gość35tc

Dziewczyny czy macie metody na pozbycie sie opuchlizny choc troche? Jestem w 35tc i od tygodnia sobie nie radze... cialo mi spuchlo okropnie, ledwo zdjelam obraczke i reszte bizuterii... nogi mnie bardzo bola i dlonie, jakby cialo nie miescilo sie pod skora, spuchlam niesamowicie. Po nocy jest jeszcze gorzej... lezenie z nogami do gory nie pomaga, nie wiem co robic, nie moge wlozyc stop w buty a jak juz wcisne to czuje straszny ucisk... nie wiem juz co robic, ale uczucie okropne, jakbym byla cala "scierpnieta". Od razu dodam ze nie mam "duzej" figury, nosze rozmiar 38, w ciazy urosl tylko brzucho... nie wiem co sie dzieje :( co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to zatrucie ciążowe? co lekarz mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez pomyślałam o zatruciu ciazowym... Do lekarza najlepiej idź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35tc
Jak to zatrucie??? Nic nie wiem na ten temat... bylam na wizycie tydz temu, wtedy juz kilka dni mialam ta dolegliwosc i wspomnialam o tym, ale nic konkretnego nie powiedzial... tylko tylko tyle ze to nie od lekow (bo zasugerowalam ze byc moze to od duphastonu)... mijaja dni a jest to coraz bardziej meczace :( w dodatku pojawily mi sie rozstepy a juz myslalam ze uda mi sie nie popekac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj na necie o zatruciu, jest tego pełno... Poczytasz i stwierdzisz czy to moze byc to i trzeba sie wybrać do lekarza czy to zwykle opuchniecie w ciąży... Choć z tego co piszesz to na zwykle opuchniecie nie wyglada a dwa razy byłam w ciąży... w sumie to niewiele i każda kobieta przechodzi ciąże inaczej ale lepiej dmuchać na zimne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35tc
Wlasnie troche poczytalam... ladnie sie wystraszylam...! ale innych objawow u siebie nie zauwazylam, cisnienie 102/66 -normalka u mnie... I nie wiem co myslec.... za tydz nastepna wizyta wiec znowu musze poruszyc ten temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CecyliaKJ
na opuchnięte nogi mi pomagał żel galvenoxsoft, co do reszty ciała niestety, ale tez tak miałam, szczególni epod koniec ciąży. A potem facet mówi, że on ma ten sam instynkt macierzyński co kobieta i tak samo przeżywał ciążę - wkurza mnie to na maxa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Minelo troche czasu, ale niewiele sie zmienilo. Nogi troche lepsze, wchodza juz do butow przynajmniej :) za to dlonie masakra. Az mnie to boli, nie moge zginac palcow w ogole, strasznie bola przy tym stawy, taki dziwny tepy bol, mssakra. Najgorzej rano i w nocy, pozniej ciut lepiej ale o zamknieciu dloni w piesc nie ma w ogole mowy... czytalam gdzies ze to moze byc zespol ciesni nadgarstka ale sama nie wiem. Zreszta co by to nie bylo do przyjemnych nie nalezy. Ciezko nawet szklanke z herbata pewnie podniesc bo takie niepewne sa te ruchy. Pozbawione czucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam przede wszystkim balsam na zmęczone nogi dla kobiet w ciąży. Jest to kosmetyk dzięki któremu moje obrzmiałe nogi wróciły do normalności i mogłam normalnie funkcjonować. Jak dla mnie w ciąży niezbędny. Używałam z firmy efektima Pharmacare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×