Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosciuwa

organizacja urodzin dla dziecka

Polecane posty

Gość gosciuwa

Czesc dziewczyny i chlopaki, Macie pomysl na urodziny dziecka w domu. Te pierwsze. Jak to robiliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie :)zapraszałam gości zamawiałam torta i gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaprosilam gosci, zrobilam torta i grilla, bo mi sie nie chcialo w kuchni stac i szafa grala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam tort i czekałam na gości, nikogo nie zapraszałam (babcie, dziadek i chrzestni wiedzą kiedy są urodziny mojej córki) . Robię tylko przyjęcia dla koleżanek córki (tort, coś na ciepło- pizza, chipsy, paluszki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciuwa
ALe co tak poprostu, bez zadnych przebieranek, przygotowan. Nie robicie urodzin tematycznych, ze np. 1sze to Hello Kitty, 2gie to Ksiezniczki. I wszystko w tej samej tonacji utzymane. Zaproszenia tez nie? hmmm, Ja dla starszego syna to namiesiac przed przygotowania juz robilam, ale dziewczynki sa bardziej wymagajace wiec ciekawa bylam jak sobie z tym radzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy które urodziny - zrozumiałam, że pierwsze/roczek/ czyli na przebieranki za wcześnie... ale jeżeli chodzi Ci o pierwsze wyprawiane dla przedszkolaka np. to ja zawsze organizowałam w sali zabaw z animatorem, sama tylko tort dowoziłam - rodzice przy kawie a dzieciaki mają przednią zabawę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wiesz jak robic i przedewszystkim masz juz starsze dziecko to po co sie pytasz?!?!Jak dla mnie to wyzucanie pieniedzy w błoto za 20 lat i tak dziecko nie bedzie pamietało co było np,na 1 urodzinach.czy zaproszenia były ze spajdermenem czy z księżniczkami a talerzyki z kubusiem puchatkiem.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda pieniedzy czy to poprostu lenistwo? Ja nie wydaje pieniedzy, robie rzeczy z dziecmi, ucza sie przy tym, manualnie i plastycznie rozwijaja. A pytam bo mam nadzieje ze sa jeszze inne osoby ktorym sie chce i maja fajne pomysly, np. na dania, kolorowe, wesole a nie sledzie jak u cioci na urodzinach 20lat temu:) pozdrawiam tym ktorym sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem urodziny tematyczne od wieku przedszkolnego. Wyjscie na basen, do kina, czy zabawy kreatywne w domu, czy malowanie kubeczkow i talerzykow, piiknik, czy wycieczka do parku rozrywki (chociaz to w sumie dla wiekszych dzieci) . Ale sorry komu Ty chcesz roczek Hello Kitty wyprawic, dziecku czy sobie? Masz jakies niespelnione marzenia? To zafunduj swojej rodzinie urlop w Disneylandzie :D Na pewno lepszy niz talerzyki i baloniki z HK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie Ty chcesz sobie wyprawiać czy dziecku?two dziecko roczne juz kuma co to hello kity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie. Ale to chyba milo i dla zaproszonych gosci. Ja tam wole isc na przyjecie jak ktos sie postara a nie tak wszystko przypadkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeKo
Normanie był tort i kawka i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zrobic w PAŁACU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniGruszka
Był tort ,kawa a wieczorem kolacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wciąż ten grill... tandeta i próżniactwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picia jola
Pierwsze to bez tematow kitty,dziecko jeszcse nie ma takich zainteresowan :) Pierwsze urodzjny corki zrobilam w kawiarni dzieciecej. Mnostwo zabawek,duzo dzieci (oprocz gosci),do zzarcia tort,jakies paluszki,chrupki i git. Kazdy mogl sobie zamowic cos innego,ale chyba tylko jedna osoba cos wziela. W ogole to zrobilabym normalnie w domu,ale mamy klopotliwego psa,ktorego nie bardzo bialbykto wziac na caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picia jola
Ja swoje urodziny to pamietam gdzies tak od piatych. Zawsze bylo starannie zrobione,ale bez cudow - i bylo super. Tort byl sliczny,czapeczki,swieczki,balony,a potem wychodzilismy do ogrodu i szalelismy,dorosli nam nie musieli klaunow organizowac.dzieciom wystarczy dac swobode i miejsce do zabawy. No i moze podsjnac pomysl czasem - albo zorganizowsc np podchody. No ale to nie dla roczniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje. Dla roczniaka to zabawki i zabawki Mysle wiec ze przygotuje tort i jakies jak to mowia finger food:) Tort to naprawde wyzwanie. Mam zamiar w tym roku zrobic dekoracje z masy cukrowej Z dekoracji balony itp. Zreszta moze cos jeszcze zgapie z http://urodziny-dziecka.pl/aktualnosci,k3,Zrob_to_sam.html mam nadzieje ze mi sie uda. dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SWIAT MARBI
Marbi to młodzi, pomysłowi i pełni energii ludzie, którzy po prostu kochają pracować z dziećmi i robią to z pasją od kilku lat. Imprezy dla dzieci w naszym wykonaniu to przygotowywane indywidualnie, starannie zorganizowane małe święta, które wywołują uśmiechy na twarzach uczestników i rodziców. W czasie trwania przyjęcia, animatorzy przenoszą dzieci w zaczarowany świat zabaw i uśmiechu, prowadząc różne gry i zabawy dostosowane do ilości miejsca, wieku oraz potrzeb Państwa pociech. - Animacja tematycznych imprez urodzinowych dla dzieci od 3 roku życia - Obsługa dziecięcych kącików animacji na spotkaniach rodzinnych lub firmowych - Prowadzenie imprez okolicznościowych np. Mikołajki, Dzień Dziecka Imprezy odbywają się na terenie Warszawy i okolic. Nasze animacje mogą odbyć się: - w Państwa domu - w przedszkolu, szkole - na spotkaniach firmowych i rodzinnych Kontakt do biura: Tel. 731-625-562 e-mail: swiatmarbi@gmail.com www.swiatmarbi.pl Serdecznie zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi ci o to, że pierwsze=roczek czy że pierwszy raz impreza będzie organizowana? na roczek swoim dzieciakom to, nie oszukujmy się, ale nic szczególnego: tort, rodzina, prezenty no i jedzenie dla dorosłych i maluchów jeśli jakieś się pojawiły. A jeśli chodzi o pierwszą organizację urodzin to ja się zgłosiłam do http://malowanakuznia.pl/ i oni się już wszystkim zajęli. Przygotowali zabawy dla dzieci itp. Dzieciaki się świetnie bawiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaSZzzzz
Ja zawsze zmawiam zabawy i animacje dla dzieci. Dzieciaki zajęte i zachwycone a wiadomo, że to ich dzień :) Ostatnio skorzystam z Kalunpolska - było fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiaWr
Ja swojemu Adasiowi też zamówiłam imprezę z klaun polska. Było naprawdę świetnie. Mają wielki wybór zabaw i gier. Wszystko zorganizowane sprawnie i sympatycznie, dzieci się nie nudziły ani przez chwilę. Sama miałam ochotę się z nimi pobawić ;) Miny pociech i śmiech jaki towarzyszył wszystkim zabawom był najlepszą nagrodą dla mnie. Ceny mają też bardzo przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla córki jedyne w co się bardziej zagłębiam na urodziny to dekoracja pokoju jakimiś kolorowymi łańcuchami itp. oraz udekorowane ciastka, babeczki i inne łakocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na roczek mojej Antosi zrobilam najpierw kinder bal w domu, na ktory przyszli znajomi z dzieciakami, a następnego dnia zapraszalam rodzine na obiad do knajpy http://www.zakatek-smaku.pl/ :) Miejsce w sam raz na taką okazję, bo ładna salka i pyszne jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej córeczce wynajęłam salke w kawiarni Family Cafe (tu jest pełna oferta urodzinowa i szczegółowy opis poszczególnych opcji: http://familycafe.pl/imprezy/). My wzięliśmy pakiet III i było naprawdę super. Dzieci się najadały, napiły i nabawiły za wsze czasy. I co najważniejsze nasza córeczka była bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam TORT a nie torta nieuki jedne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zależało na tym, by urodziny były zrobione z większym rozmachem i skorzystałam z oferty http://www.alfacatering.pl/ poza tym sama dzięki temu się nie napracowałam i byłam wypoczęta na imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś jak córka była mniejsza organizowałam jej urodziny w domu natomiast teraz od 2 lat w Parku Rozrywki Rodzinka www.parkrodzinka.pl. Jak ktoś jest z Poznania to naprawdę polecam bo jest tam mnóstwo atrakcji dla dzieciaków gdzie u nas największym hitem okazał się małpi gaj ;). Dodatkowo naprawdę bardzo fajne animatorki które faktycznie potrafią skupić uwagę dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×