Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ośrodek nad morzem z basenami krytymi znacie coś

Polecane posty

Gość gość

mąż w lato nie dostanie urlopu,mam dzieci 6 latkę i niemowlaka. Chcemy pojechać gdzieś w maju ew początek czerwca. Wiadomo- pewnie będzie ziąb. Mam zamiar pospacerować nad morzem nawet jak nie będzie pogody ale chcę żeby dzieci się wybawiły- szczególnie starsza. Możecie polecić jakiś hotel ośrodek z basenami atrakcjami dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam osrodek Bałtyk w Mielnie jest piekny,niczym hotele za granicą i ma od niedawna basen,a do morza tylko 50m!Pyszne jedzenie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sandra spa, jarosławiec, dawny senator w dzwirzynie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej leciec na Cypr albo na Sycylje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ostatniej odpowiedzi- byliśmy ze starszą na Wakacjach za granicą 2 razy. Teraz z dwójką, może to się wydać głupie a;e bezpieczniej jednak będę się czuć w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez nikt nie mowi, zebys leciala do egiptu, turcji.. tam fakt- nie jest zbyt bezpiecznie. Ale inne kraje? Wlochy, Hiszpania, Portugalia, Majorka itp.. jest mnostwo mozliwosci. I pogoda zawsze wspaniala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grand lubicz ustka, lub hotel lubicz ustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.diamentspa.pl/ bylam kilkarotnie, zawsze sama z dziecmi, w zblizonym wieku do Twoich. Wypoczelam i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz ochote na Polske to wczasuj sie w maju w Polsce ( sama uwielbiam wakacje w Polsce ale jak jest lato w pelni) jednak w maju polecalabym Wlochy , Hiszpanie , Portugalie , pogode masz gwarantowana, jeszcze nie jest za goraca i nie za drogo bo jeszcze przed sezonem te kraje sa bezpieczne , nie popadajmy w panike i paranoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja sie bardziej boje że mi się tam dzieci pochorują albo będą źle podróż znosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
ja moge polecic to co znam czyli Trójmiasto. mamy i morze i kilka hoteli z basenem. a jak maj bedzie ciepły to i nad morze mozna się wybrac, z kolei jak nie ma pogody to i w obiektach krytych jest mnostwo atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandra Spa Pogorzelica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podroz to raptem 2-3 h samolotem , poprzeziebiac sie moga nad zimnym morzem Polskim a jesli chodzi o sprawy zoladkowe to od czego ci sie maja pochorowac ? od pizzy , od spaghetti czy od paelli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa2
hotel jantar w ustce, zwłaszcza oferta przez travelist jest atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz Sandra SPA w Pogorzelicy. Dziecięcy raj. Świetne baseny, sale zabaw, menu pod dziecko. Kolejne dwa w Kołobrzegu: - Aquarius - luksus. Także basen, sala zabaw, animatorka. W pokoju nawet szlafroczek, zestaw pielęgnacji dla dzieci. - Arka Medical SPA - tam jest nawet kino i wszystko co powyżej. Cena jest bardzo przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry artykuł o hotelach: wykop. pl/link/3017605/goscie-hotelowi-z-generacji-y-zobacz-jak-dotrzec-do-nich-ze-swoja-oferta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko czego szukasz znajdziesz w http://www.hotelsenator.pl/. Maja tam kompleks basenowy kryty, atrkacje dla dzieci i spa. Aż się wyjeżdżać stamtąd nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ostatnio byliśmy w Ustce, a dokładniej w hotelu grandlubicz.pl Hotel spełnia najwyższe oczekiwania, wszyscy znajdą tam coś dla siebie. Basen jest spory, a strefa spa bardzo rozbudowana. Jedzenie w restauracji na najwyższym poziomie, a obsługa bardzo miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsin
Oj chyba niektórzy nie byli dawno nad naszym polskim morzem. Tego typu miejsc jest coraz więcej, jak macie konkretne kryteria to szukajcie sobie przez porównywarki bardo ciekawy projekt rozwija sie pod marką Idea Spa Travel do bazy polecanych miejsc z możliwością rezerwacji online dochodzą tylko sprawdzone obiekty genialny obiekt właśnie znaleziony przez tą porónywarkę w Ustce - http://www.ideaspa.com.pl/nasze-obiekty/szczegoly-oferty?OfferID=54642&siteid=6217&checkin=&checkout=&NumAdults=2 baseny jak i cały hotel jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie, a rozsądne pieniądze myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×