Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oświadczenie

Polecane posty

Gość gość

Słyszałam że w szpitalu można napisać takie oświadczenie, że nie wyrażam zgody na poród siłami natury i zrobią cesarke, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE JEST TO PRAWDA!!! To że w niektórych szpitalach się zdarza nie znaczy że kobieta ma do tego prawo!!!. Odmówisz rodzenia SN i co? Zaciśniesz nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hgg prosze Cie nie udzielaj sie w tym temacie,bo doskonale wiesz,ze jest takie zalecenie z PTG co przyznalas w innym watku. Mozna napisac takie oswiadczenie,ale bedzie ono respektowane jesli pierwszy porod zakonczyl sie droga cc. Wtedy masz mozliwosc nie podejmowania proby urodzenia sn. Wpisz w przegladarke ,,odmowa porodu sn,, i poczytaj na normalnych stronach. Natomiast oczywiscie ostateczna decyzja nalezy dolekarza i moze on mimo podpisanego oswiadczenia zadecydowac ,ze porod sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim miescie ordynator sam poinformowal mnie o takim prawie. Powiedzial,ze dla niego najwazniejsze jest,zeby dziecko i matka byli zdrowi,a jak dziecko sie urodzi to nie jego sprawa. Kazal podpisac tylko wlasnie taki druk,ze nie wyrazam zgody na porod sn. Dodam,ze to moj pierwszy porod. Ale najwidoczniej u mnie w miescie ordynator jest normalnym czlowiekiem i nie stara sie do niczego zmuszac na sile. W innych szpitalach nie jest tak kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×