Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kafka2014

Pakiet medyczny

Polecane posty

Jestem zainteresowana pakietem medycznym dla całej rodziny- mam dwójkę małych dzieci. Ktoś coś może polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podłączę się pod temat bo też właśnie szukam... zawsze korzystałam z różnych lekarzy raz w lux medzie raz w medicoverze i czasem w enel medzie. Teraz stoję przed wyborem chyba w tych trzech...ktoś ma jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szukałam w warszawie...ale chyba nie ma sensu, w żadnej przychodni nie ma tak że są dobrzy specjaliści, raczej tylko niektórzy są ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) o tym to ja dobrze wiem, bo ciągle jeżdżę po całym mieście , po różnych lekarzach. Dlatego podjęłam decyzję, że koniec- wykupię jakiś abonament i będę miala wszystkich w jednym miejscu...mam dwójkę dzieci i czasem poprostu niewyrabiam i nerwowo i czasowo. Polecicie coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić Lux med, jestem zadowolona :) Mam pakiet z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez o nich myslalam ;-) a jaki masz pakiet? Czy moglabyś napisać troche wiecej dlaczego jestes zadowolona? Chcialabym się dowiedziec czegos wiecej zanim zaczne placic :-) z gory dzieki za pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam Falcku..uważam że pakiety sprawdzają się tylko w przypadku, gdy chorujemy przewlekle i musimy regularnie np. jakieś badania laboratoryjne robić, albo jest tam jakiś lekarz, ktory jest dobry, a też chorujemy przewlekle, to zawsze trochę taniej wychodzi...niż typowo prywatnie wizyta, no i jak mamy blisko do tej przychodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja ma dwojke dzieci i to w wieku przedszkolnym , wiec jak jedno wyzdrowieje to drugie choruje, wiec to jakby chorowanie przewlekle-w zeszłym roku mialam w domu dwie szkarlatyny, dwie ospy, raz zapalenie pluc i raz tak powiekszone wezly chlonne u syna, ze wyladowalismy w szpitalu. I po tym wszystkim, powiedzialam dosyć- szukam prywatnej kliniki, gdzie będę miala wszystko w jednym miejscu...to wlasni pod kątem dzieci szukam jakies prywatnej kliniki... Czy jeszcze ktoś coś może mi podpowiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam zasowolona z Falcka, ale miałam pakiet z pracy. Gdy zmieniłam pracę nie miałam juz możliwości kontynuowania indywidualnie. Napiszcie jakie koszty ponosicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam. Tez mam pakiet w luxmedzie i praktycznie wale nie chodze na nfz ani ze soba ani z dzieckiem. Pediatre mam super, w tym samym budynku laboratorium wiec jak trzeba jakies badania to bez jezdzenia po miescie. Dostep do secjalistow bez dluzszego oczekiwania i przychodnie pod nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Medicover od męża z pracy, u siebie mam lux-med ale z niego zrezygnowałam ponieważ bardziej podpasował mi Medicover. Jestem zadowolona, całą ciążę tam prowadzę ginekolog, endokrynolog, wszystkie usg, badania krwi itp mialam za 120 zł miesięcznie.Z opieki tez jestem zadowolona, fajni lekarze, czysto, wyniki badan w ten sam dzien wieczorem.Umawianie wizyt bezproblemowo.Polecam Medicover.Ale wiadomo, kazdemu moze pasować co innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja nie polecam Falcku
Pisałam że nie polecam Falcku. Bo u mnie i u męża jak się działo coś poważniejszego, to tylko typowo prywatne wizyty się sprawdzały albo przychodnia mocno specjalistyczna np. gastryczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja nie polecam Falcku
Myślę że Medicover i Damiana są nieco lepsze niż choćby Falck, ale zaufane osoby w temacie też mówią że bez szału, są lepsi i gorsi lekarze, to lepszych najczęściej kolejki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja nie polecam Falcku
kafka, ale prywatne przychodnia to nie to samo, co prywatna klinika ;). oj typowo prywatnie pediatrę to jednak warto mieć, który do domu też przyjedzie...no chyba ze znajdziesz na prawdę dobrego pediatrę w jakieś prywatnej przychodni tuż obok domu i który często przyjmuje...no to wtedy może i to ma sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w medicover tez masz wizyty domowe, nie korzystalam osobiscie ale znajomi mowili ze całkiem spoko, wlasnie szczegolnie do dzieci zamawiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja nie polecam Falcku
my mamy typowo prywatnie pediatrę, jako tako, ale zbytnio nie ma wyboru...byliśmy też z małym raz u dermatologa dziecięcego i raz u gastrologa dziecięcego, nie ma porównania do lekarzy w Falcku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posprawdzalam, popytalam znajomych, oraz podzwońilam i na razie najlepiej wypada luxmed, przede wszystkim maja aż trzy różne pakiety dla dzieci-a to dla mnie jest najważniejsze. Ktoś może ma taki pakiet? Cos wiecie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie te pakiety poprzez firme w której pracujecie czy wykupione prywatnie. Pytam, bo w mojej obecnej firmie nie ma pakietu opiekui medycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam prywatnie wykupiony pakiet właśnie w luxmedzie. dzieci nie mam :) ale sama sporo korzystam z wizyt, a widzac jak moja siostra była zadowolona z pakietu, postanowiłam przetestowac. Ona pewnie mogłaby się wypowiedzieć na temat leczenia dzieci w luxmedzie, ja w swoim imieniu potwierdzam, ze nie mam problemu z umowieniem wizyty, wszystko załatwiane jest sprawnie. nie ma opcji, że wrócę do leczenia w państwowych przychodniach :) aha! mam pakiet brzoza, jeśli dobrze pamiętam, czy ktoś z Was korzysta z innego pakietu dla osób dorosłych?jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_gość
podbijam pytanie o pakiety luxmedu? chciałabym wykupić u nich opiekę med. ale nie mogę się zdecydować na konkretny pakiet. tak to jest jak się ma za duży wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam enel med, jestem super zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara_kawoszka
gość_gość a jaki pakiet Cię w ogóle interesuje? ja mam pakiet brzoza i wszystko czego potrzebuję. Ale wiem ze luxmed oferuje też rodzinne pakiety. W tej materii nie pomogę ponieważ nie amma doświadzcenia. Najlepiaj zadzwoń na infolinię i się wszystkiego dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co wam się tak podoba w tych przychodniach, lekarze przeważnie słabi, albo jako tako, bo dobry lekarz to mam prywatną praktykę... co innego przychodnie specjalistyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_gość
no właśnie mnie interesuje pakiet tylko dla mnie. może masz rację, żeby zadzwonić do lux medu i wypytac. O :brzozę" podpytam dokładnei, moze się skuszę skoro chwalisz. Dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara_kawoszka
"gość" nie możesz podsumowywać wszystkich lekarzy i mowić, ze dobrzy lekarze mają swoje prywatne gabinety, a reszta jest słaba. Ja mam przyjemność leczyc się u lekarzy, którzy wg mnie sa profesjonalni i dodatkowo sympatyczni. Mysle ze jest to podyktowane tym, ze pracują w prywatnej klinice. Dlatego chwalę sobie lux med. W panstwowych przychodniach spotykałam lekarzy, którzy dawno powinni zaprzestać uprawiania tego zawodu. to moja subiektywna ocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staszekstach
Korzystałem wcześniej z leczenia nfz, potem przez prawie rok w przychodni prywatnej, różnie było... od kiedy urodziło nam się dziecko, razem z żoną jesteśmy zapisani w Lux Med. Synek początkowo sporo chorował, wiec wiem jak dużym ułatwieniem może być dostanie się do lekarza bez kolejek i proszenia. Każdy rodzic wie o czym mówię :) chwalę sobie ten rodzaj opieki. Sam pewnie też bym się zdecydował na jakiś pakiet, bez względu na syna i żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykupowałem opiekę medyczną prywatnie już w trzech miejscach, obecnie staneło na Lux Med. Dla ścisłości korzystam z usług tej sieci od ok 1,5 roku. Nie zawiodłem się jak na razie i mam nadzieję kontynuować leczenie właśnie pod opieką specjalistów Lux Med. Osobiście polecam, ale wiadomo, że są różne opinie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto przejrzec tez ofertę firm ubezpieczeniowych lub banków. maja tansze ceny abonametów a możesz korzystać z róznych placówek i centrów medycznych. Wiele lat miałam taki abonament z mBanku za chyba 80 zl/m-c i moglam chodzić do lux med czy medycyny rodzinnej. Potem zrezygnowałam, bo wyszłam za mąż i mąż ma taki abonament dla rodziny z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to było kilka lat temu, ciekawe ile teraz kosztuje w takim banku. ja mam abonament we wspomnianym lux medzie i miesiecznie to jest mniej niż 60 zł za pakiet. więcej nie potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliwiaK
to ja mam droższy pakiet, bo płacę ok 250 zł miesięcznie, ale więcej możliwości chyba nie mogłabym mieć w pakiecie :) tzn mam uwzględnione chyba wszystkie możliwe badania, szczepienia, stomatologa itp. Korzystam z pakietu "dąb".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×