Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pampersiara

PAMPERS vs DADA

Polecane posty

Gość pampersiara

Jeszcze będąc w ciąży szukałam opinii o pieluchach jednorazowych i... już nie pamiętam na jakich stronach, ale prawie każda pisze "DADY IDENTYCZNE JAK PAMPERS, RÓŻNIĄ SIĘ TYLKO CENĄ" i tu moje pytanie: wmawiacie to sobie bo nie stać Was na Pampers? jesteście ślepe i nie widzicie różnicy? i nie mówcie, że po pampersach były odparzenia po dadach nie, bo to indywidualna sprawa, pytanie do matek które zachwalają dady, miały porównanie z pampers active baby (to są najlepsze z pampersów) i nie zrezygnowały z pampers na dady lub odwrotnie, bo były problemy ze skórą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpka801054
moja bratowa przeszla z pampersów na dada choć są bardzo dobrze sytuowani. ma oboje dzieci - alergików, oboje aktywni, na starszej i na młodszym używa dady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpka801054
i tak, przeszła z active baby na dady bo nie widziala żadnej różnicy, to po co trwonić pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampersiara
zastanawiam się jakim cudem nie widzicie różnicy, ja miałam trochę DAD na początku pampers 1 w szpitalu i 2 do domu mieliśmy DADY i ja się zastanawiam jak można nie widzieć różnicy, na brzuszku sztywniejsze dużo są (DADY)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały ma 1,5 roku i cały czas kupowałam pampersy ,ale po ostatnim zakupie jak kuknęłam na paragon i zobaczyłam że kosztują prawie 70zeta to poszłam do biedronki po dada i moim zdaniem są bardzo dobre ,tyle że śmierdzą jakby jakaś farbą ,ale nap.pampersy sensitive też tak śmierdzą . podsumowując nie kupię juz pampersów tylko dada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampersiara
ftyr nie widzisz że jest poprawiony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampersiara
fietole bo właśnie bez promocji tyle kosztują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampersiara
dlatego napisałam PAMPERS ACTIVE BABY nie inne, to są moim zdaniem NAJLEPSZE Pampersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alleeee
za pampers activ baby 54 szt place 39,99 a za dade chyba tez tyle bym zapłaciła? Nie widze różnicy w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek ma 1,5roku na poczatku kupowalismy rożne i próbwalismy,pozostalismy przy dadzie...wg. mnie cena rozsadna,ne mam do nich zastrzezen wiec nie bede przepłacac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego syna pampersy uczuliły więc stosowałam na początku pieluchy happy a potem przeszłam na dady i pieluszki z lidla. I moim zdaniem pieluszki te są dobre, nie widzę potrzeby wywalania kasy na "oryginalne" pieluchy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pampersy są cienkie i się przesikują a dady są najlepsze pod względem jakości a że cenę maja najleposzą to tylko chwalic biedronę a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampersiara
jak ktoś trzyma dziecko kilka godzin albo źle dobiera rozmiar (dady są mniejsze od pampesów, więc pampers 3 jest większy niż dada 3) to się przesikuje... Ale już podkreśliłam, że uczulenia nie mają tu nic do rzeczy-to są indywidualne sprawy, jednego uczuli to drugiego tamto a 3go nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampersiara
ale każdy rodzaj pieluch może uczulić, więc tak nie porównujemy! np Najdroższe z mlek z jakimi się spotkałam jest bebilon ha a moje dziecko go nie toleruje... i dlatego pod takimi względami się nie porównuje, tylko gdzieś wyczytałam, że dady są identyczne, ja twierdze że nie, więc tu podyskutujemy :) dady dla mnie są twarde, żeby nie było chyba dostaliśmy wszystkie możliwe w rozmiarze 2... wykorzystałam, ale ja potrafię obecnie zużyć minimum 15 pampersów dziennie a ma już 3,5 mca. U nas idzie bardzo dużo PAMPERSÓW, bo go tak nauczyłam, że wystarczy że siurka puści jak w domu jesteśmy i już domaga się zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia319
Jeżeli Panią od Pampesów stać na wyrzucenie do kosza prawie 300zł miesięcznie to gratuluję zamożności. Jednak to Dada jest używana we wszystkich szpitalach dziecięcych i ma pozytywną opinię IMiD. Kolejna sprawa to fakt, że odparza każda pielucha jak jest rzadko zmieniana. A rzadko to poniżej 5 na dobę. To samo tyczy się przemakania. Co do Pampersów to ja na początku Sensitive 1 i 2 a dalej Active baby nr 2 i 3. I na tym poprzestałam jak po 3 -4 miesiącach przeliczyłam koszty. Spróbowałam wtedy Dady i Huggies. Huggies tragedia a Dada SUPER. Mi akurat dodatkowo przeszkadza ten zapach Pampersów. A jak dziecko nasika to dla mnie jakby jeszcze bardziej śmierdzi i to właśnie sikami. I Pampers szybciej nasiąka tzn mocniej pęcznieje. Wygląda przez to jakby już trzeba zmienić a po zdjęciu to dalej leciutki i wcale zmieniać go nie trzeba. Może właśnie dlatego tak dużo ich Pani zużywa. Może dziecku wydaje się że ma własnie dużą mokrą pieluchę i sygnalizuje, że mu nie wygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Dada to masakra. Kupuję Pampersy zawsze, gdy jest na nie promocja w markecie. Owszem, może 3 razy zdarzyło się, że brakło mi pieluch i w pospiechu kupiłam Dady. Nie wiem jak mozna mówić, że są równie dobre. Przede wszystkim są bardziej sztywne i strasznie śmierdzą. Do tego stopnia, że kilka razy w nocy zmylił mnie zapach, myślałam, że synek zrobił kupę i zaczęłąm go przewijać, a tam nic nie było. Tylko się rozbudził i męczyłam się do czasu aż nie zasnął ponownie. Ktoś kto pisze, że są takie same, albo nigdy nie próbował Pampersów, albo nie stać go na nie i wmawia sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z poczatku uzywalam pampersow a teraz dady i jest mi to bez roznicy,oczywiscie cena jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie wiem, kto to wymyślił, że Dada to jak Pampers a może i lepiej. Nawet kiedyś kupiłam paczkę, bo tak zachwalały mamusie na forach i co? schowałam do szafy, bo takiego badziewia w życiu dziecku nie założę! wielkie, grube jak stare podpaski, co to ma być? U nas tylko Pampers, Huggies też są niezłe jakościowo ale córka ma uczulenie na jakiś składnik, więc odpada, zostają Pampersy. Nigdy więcej eksperymentów z Dadą czy innym syfem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak miałam. Wyczytałam jak matki zachwalają pieluchy z biedronki, lidla, czy rosmana. I głupia ja kupiłam na próbę. Założyłam raz, i schowałam w końcu po jakimś czasie wyrzuciłam bo mi zawalały miejsce. Uzywam pampersów białych i nie ma lepszych pieluch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dziecku nic nie jest po tych pieluchach typu np dada to po co kupowac drozsze? bo co?bo firmowe,to niby lepsze. Chyba ze wasze dzieci robia nadzyczajne kupy pachnace fiołkami mi to obojetne czy nasra w dade czy pampersa i tak pojdzie w piec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam, że kiedyś (rodziłam w 2008r.) dada były okropne, sztywnie i nie przepuszczały powietrza. Dopiero po ok 2 latach zaczęły być lżejsze, delikatniejsze i bardziej podobne do pieluszek z pampersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc z 14:12 zgadzam sie z toba. Ja kupowalam najtansze pieluchy tesco. Kosztowaly mnie w przeliczeniu mniej wiecej 12zl moj syn nie mial po nich odparzen to po cholerke mialam wydawac kase na pampersy ktore sa o wiele drozsze. Jak syn sie urodzil to myslalam ze drozsze znaczy lepsze i kupowalam huggies albo wlasnie pampers ale strasznie przeciekaly. Kupilam tesco i skonczylo sie moczenie ubranek i poscieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pampersom mówię NIE- próbowałam się przekonać i no nie... zbytnio pęcznieją to raz, rozmiarówka dziwna.. pieluchy powinny być dobre, a są za małe.. (dziecko 3 Dady nosiło o ponad 2 miesiące dłużej niż 3 Pampersy). Ale niestety znów dostaliśmy Pampersy w prezencie.. paczka leży zamknięta. Nie wiem, co Wy widzicie w tych Pampersach.. nie rozumiem kompletnie. Moim zdaniem to jest zdecydowanie przereklamowna firma. Stać mnie na takie czy siakie pieluchy, ale wybrałam Dadę. A teraz jestem jeszcze bardziej zadowolona, ponieważ od jakiegoś czasu (2 miesiące?) Dady są jeszcze lepsze, bardziej miękkie. Są super!!! ps. raz kupiłam w rosmanie pieluszki i nigdy więcej- dziecko śmierdziało sikami z daleka.. fuj.. I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laika85
Ja będąc jeszcze w ciąży uważałam że będę kupować pieluchy Dada, bo po co przepłacać. I jak się mały urodził to używaliśmy. Ale często musieliśmy zmieniać bo mały dużo sikał. I w dodatku miał zawsze mokra pupę. Kiedyś kupiliśmy Pampersy bo były w promocji. Teraz używamy tylko Pampersów albo Huggiesów. Po przeliczeniu na sztukę okazało się że bardziej się opłaca kupować Pampersy, bo rzadziej małemu zmieniamy a i tak przy zmianie ma sucha pupe (pielucha widać ze jest porzadnie zsikana a mimo to pupa jest sucha). Jak dla mnie to jest największy plus Pampersów. Przy Dadzie tego nie było. Nigdy też Pampersy nie przesiknęły na zewnątrz. Są cieńsze niż Dada ale chłonniejsze, a poza tym są bardziej miękkie i cenowo też wychodzimy na tym lepiej bo nie musimy zmieniać ich co 1-2 godz. Także teraz używamy tylko Pampersów. Zresztą jest często na nie promocja. Ja już nie dam sobie wmówić, że jakieś marketowe pieluszki są lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dady tylko biedaki używają i wmawiają sobie że są lepsze od pampersów a to g***o prawda. Raz kupiłam dady z ciekawości i są do d**y, przeciekają, po 2 siknięciach mega ciężkie, dziecko się kręci bo dady nie chłoną w ogóle, mokry brzuszek i wszystko w okół. Pampersy są najlepsze. A ci którzy chwalą dady widocznie nigdy pampersów nie stosowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas Dada się nie sprawdziły. Odparzaly smyka.Za to rewelacyjne okazały się Babydream z Rossmana. Używaliśmy ich dłuuugo. Tanie (a jak ktoś ma kartę Rossnę to jeszcze rabat), chłonne, nie przeciekają i nie odparzają. Ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i zgadzam się że dady strasznie śmierdzą. Też nieraz pomyliłam zapach pieluchy z kupą. Pampersy są najlepsze i nikt mnie nie przekona do tych biedronkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dady 1 się tylko różnią są sztywne. Ale wszystkie w górę są prawie jak pampersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pampersiara, przeczytaj dokładnie na opakowaniu, kto produkuje Dady ;) Pracuję w dużej firmie farmaceutycznej, mojemu prezesowi (który dostaje kilkaset tysięcy rocznej premii) urodziło się drugie dziecko. Ja też niedawno urodziłam, więc podczas firmowego spotkania świątecznego mieliśmy wspólny temat :) W pewnym momencie prezes mówi, że musi iść,bo mu Biedronkę zamkną, a jeszcze pieluchy musi kupić. Zapytałam, jakie kupuje i powiedział, że Dada, a wierzcie mi, że stać go na te wasze najdroższe Pampersy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×